نستعلیغ در word

siampoor

New Member
از چه نرم افزاری می توان برای نوشتن نستعلیغ در word استفاده کرد

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
فونت پيوست رو نصب كن
بعد تو ورد راحت تايپ كن

موفق باشيد
مهدي

پیوست ها

• IranNastaliq.zip
    464.4 کیلوبایت · بازدیدها: 24

mehrabadi

Member
نه بهترين نرم افزار موجود نرم افزار ميرعماد هست كه قيمتش 12 هزارتومنه. ولي مي ارزه ! غير از نستعليق، شكسته ، ثلث و معلا رو هم مي زنه.

mehrabadi

Member
سايتشون MaryamSoft.com هستش . تو انقلاب تو لبو فروشي هاش هم مي فروشن . اكسپورت وكتوري هم داره ( براي فتوشاپ كورل و فري هند). البته نسخه كرك اون هم هست ولي به خاطر رعايت حقوق اين اثر بسيار ارزشمند نسخه اصلش رو تهيه كنيد بهتره.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
ممکنه شما توی گوگل سرچ کنی میرعماد ببینی اول این لینک ها میان یا خود سایت مریم سافت؟!
در ضمن بنده ترویج فرهنگ کردم! سخت نگیرید!

irlogo

Active Member
براتون متاسفم ، اگه کسی بهتون ظلم کرد یا حقتون رو خورد ناراحت نشین !!

mehdinasiri

پارس لند گروپ
داره دعوا میشه!! دوست حق طلب من آبا شما از ویندوزی که استفاده می کنی پولش رو دادی؟ آیا از فوتوشاپی که استفاده می کنی پولش رو دادی؟ پس تو هم مثل منی!! :دی

mehrabadi

Member
درسته كه اين ويندوز رو پولش رو نداديم ولي ما با آمريكايي ها طرف قرارداد نيستيم . در ضمن اونا مسلمون نيستن. تازشم 200 دلار (180000 براي نسخه هوم ويستا كجا 12 هزار تومان ناقابل كجا؟ يه چيزي هم تو يكي از انجمن ها ديدم كه ذكرش خالي از لطف نيست:
"نرم افزارهایی که موارد زیر رو داشتن" رو نبايد كرك کرد.
- قیمت مناسب
- اپدیت شدن
- تقریبا قوی بودن کار برنامه نویس
- پشتیبانی خوب
امیدوارم کرک این دسته نرم افزارها هیچ وقت به صورت "عمومی" منتشرنشه.
با توجه به اینکه "انتشار عمومی" کرک نرم افزارهایی که میشه گفت موارد بالا رو رعایت کردن "حتی برای نشون دادن ضعف سیستم پروتکشن اونها" تنها برنامه نویسها رو مجبور میکنه نفر ساعت و هزینه بیشتری رو برای پروتکت کردن نرم افزار در مقابل کپی غیر مجاز صرف کنن و در نهایت باعث بالا رفتن قیمت نرم افزار و پرداخت هزینه بیشتر از طرف مصرف کننده قانونی میشه .
دوستان اینگونه نرم افزار ها رو فقط برای آزمایش قابلیت و توانایی مورد استفاده قرار بدن و در صورت نیاز خریداری کنن تا شاهد رشد صنعت نرم افزار و ارائه شدن نرم افزارهای Trial Time و نرم افزارهایی با قیمت مناسبهم و مشخصات خوان با قیمتشون در ایران باشیم.
البته انتشار کرک بعضی از نرم افزارهایی که مشخصه هایی خیلی پایین تر از قیمتشون دارن و پشتیبانی خوبی ندارن ، و تو مواردی حتی برای برطرف کردن باگ برنامه آپدیت نمیشن رو واجب میدونم چون "معمولا" باعث انتشار یه نسخه جدید کاملتر ،آپدیت شده و احتمالا با قیمت پایینتر خواهد شد.
یادمه 9-10 سال پیش روی سورس برنامه زرنگار حدود 200 میلیون قیمت گذاشته بودن و هر نسخش هم اون موقع 120-150 فروخته میشد وشرکتش حتی 10000 تومان بابت نسخه دمو(امکان چاپ نداشت) پول میگرفت، کرکش قفلش "سخت افزاری LPT" که منتشر شد باعث شد شرکتش تغییراتی توی روند تولید و منتشر کردنش بده.

اما بگذريم . 1- فونت يونيكد چه اشكالاتي داشت كه شما ازش استفاده نمي كنيد؟
2- برنامه چليپا 1 رو ديديد؟ اين برنامه هم امكانات جالبي داره؟

آخرین ویرایش:

egcom

Member
بنده هم همينطور فكر مي كنم . ايران عضو كنوانسيون كپي رايت نيست بنابراين مايكروسافت هيچ حقي مبني بر اينكه محصولاتش تو ايران غير مجاز منتشر شده نداره اما شركت هاي ايراني فرق مي كنن . داخل كشور هستند و فكر مي كنم قانون كپي رايت رو بايد حداقل واسه داخل رعايت كرد . چند وقت پيش تو يه شركت كار مي كردم كه توليد سي دي هاي آموزشي مي كرد اما به خاطر همين تكثير غير مجاز تعطيل شد. واقعا نمي دونم كساني كه اين قوانين رو زير پا ميزارن چجوري با وجدانشون كنار ميان ..............

irlogo

Active Member
تصورشو بکنین یک طراحی زیبا بکنین ، یا یک cms یا یک ... بنویسید
مجوز محصولتون رو بگیرین ، وقت بزارین ، هزینه کنین
بعدش من بیام ازتون بدزدمش

mehdinasiri

پارس لند گروپ
""درسته كه اين ويندوز رو پولش رو نداديم ولي ما با آمريكايي ها طرف قرارداد نيستيم . در ضمن اونا مسلمون نيستن. تازشم 200 دلار (180000 براي نسخه هوم ويستا كجا 12 هزار تومان ناقابل كجا؟ يه چيزي هم تو يكي از انجمن ها ديدم كه ذكرش خالي از لطف نيست""

- مگه هرکی مسلمون نباشه میشه هیزم جهنم ؟
- 12 هزار تومن خیلی گرون خریدی 1000 تومن میفروشن!

(((نرم افزارهایی که موارد زیر رو داشتن" رو نبايد كرك کرد.
- قیمت مناسب
- اپدیت شدن
- تقریبا قوی بودن کار برنامه نویس
- پشتیبانی خوب)))

ویندوزی که الان همه جا کرک هست رو شما ول کردی میگی میرعماد رو باید کرک نکرد؟
شما می دونید همین شرکتی که میرعماد رو داده مریم سافت اولین نرم افزارش مریم رو از یک شرکت عربی کپی کرد فارسی کرد؟
فقط برا این معروف شده که گچ پژ رو به فونتها اضافه کرد.
یا همین فونتهای معروف B شرکت برنا رایانه اومد فونتهای مایکروسافت رو rename کرد و شدن فونتهای B ؟

میدونید خبرگزاری ایرنا رو مامبو چند سال پیش آوردن بالا و 15 میلیون پول گرفتن چند سال بعد گندش در اومد فری بوده؟

mehrabadi

Member
من پیشنهادم اینکه مدیران سایت بیان و عنوان تاپبک رو عوض کنن به " بحث پبرامون حقوق کپی رایت"!

Peace Dove

Well-Known Member
روز-ماکروسافت-بیل گیتس در پشت میز کنفرانس!
گیتس:در اینجا اعلام میکنم شرکت ما بعد از یک مدت طولانی وبا کمک برنامه نویسان حرفه ای موفق به تولید ویندوز ویستا شد.
این ویندوز دارای قابلیت های.......
1 ساعت بعد -ماکروسافت-تلفن از ایران
ناشناس:سلام داش بیلی چطوری؟
گیتس:شما؟
ناشناس:من یکی از جوانان غیور ایرانم.
گیتس:امرتون؟
ناشناس:داش این ویستات چند تا باگ داشت من کرکش کردم دیدم مفت گرونه با قیمت 1 دلار دادم بازار برو درستش کن این چه ویندوزیه؟
گیتس:(در حالی که دستش روی قلبش است)....(فحش داد!!)
5 دقیقه بعد-آمبولانس-درحال بردن گیتس به بیمارستان.(!)
-----
خوب چه ربطی داره؟خوب ربط داره دیگه.هر کی مسلمون نباشه باید بره بیمارستان!
(الان پی بردم نمایشنامه نویسیم بد نیست!)
موفق باشید
سامان

AMiR

Active Member
براتون متاسفم ، اگه کسی بهتون ظلم کرد یا حقتون رو خورد ناراحت نشین !!
البته برنامه هم در حدی که دارن پولشو میگیرن نیست،
مخصوصا خود مریم که بعضی وقتا واقعا کفر آدم رو در میاره

نمی دونم شما چقدر باهاش کار کردین، ولی به نظرمن که 14 تومن پول بابتش دادم ، کمتر ازاین صحبتا می ارزه

جدیدترین ارسال ها

بالا