نرم افزار هاي آموزشي انياك و لوح و قلم

سلام!

تا حالا از نرم افزارهاي آموزشي انياك استفاده كردين!

من ميخوام يه همچين چيزي درست كنم! و از شما ميخوام كه منو راهنمايي كنيد كه اگه با فلش بسازم حجمش كمتر ميشه يا با دايركتور و آتوروير؟

لطفاْ منو راهنمايي كنيد!

nimadb54

Member
با استفاده از دایرکتور حجمش کمتر میشه
در ضمن نرم افزارهای آموزشی انیاک که بر روی سی دی عرضه میشه حجم زیادی داره و امکان کم کردنش هست
برای مثال برین تو سایت www.learninweb.com که مال شرکت انیاک است. هر نرم افزار آموزشی حدود 20-30 مگ بیشتر نیست!

در ضمن نرم افزارهای جدید انیاک :
آموزش CorelDRAW X4آموزش Dreamweaver CS3آموزش Visual Basic .Net 2008آموزش Visual C# .Net 2008آموزش Flash CS3آموزش Adobe Premiere Pro CS3
هم بر روی سی دی هم بصورت آنلاین در www.learninweb.com

بابام جان کل سایتو گرد و خاک برداشت عزیز من این تایپیک مال 4 سال پیش هست لطفاً دقت کنید!

RezaProgrammer

New Member
با استفاده از دایرکتور حجمش کمتر میشه
در ضمن نرم افزارهای آموزشی انیاک که بر روی سی دی عرضه میشه حجم زیادی داره و امکان کم کردنش هست
برای مثال برین تو سایت www.learninweb.com که مال شرکت انیاک است. هر نرم افزار آموزشی حدود 20-30 مگ بیشتر نیست!

در ضمن نرم افزارهای جدید انیاک :
آموزش coreldraw x4آموزش dreamweaver cs3آموزش visual basic .net 2008آموزش visual c# .net 2008آموزش flash cs3آموزش adobe premiere pro cs3
هم بر روی سی دی هم بصورت آنلاین در www.learninweb.com

پس انياك هنوزم داره فعاليت مي كنه؟ ولي تو بازار ديگه محصولي ارائه نمي كنه.
من هميشه از نرم افزارهاي انياك خوشم مي اومد. خصوصاً اونهايي كه با دايركتور نوشته شدند. بيشتر به خاطر نرم افزارهاي شركت انياك بود كه من به دايركتور علاقه مند شدم و دوست دارم كه با اين نرم افزار محصول آموزشي بسازم. ولي حيف تا الان نشده. خيلي دوست دارم كاري انجام بدم و محصول قابل قبولي طراحي كنم كه باعث ارضا شدنم بشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا