نرم افزار فارسی ساز نرم افزار

sadismi_10

Member
سلام به دوستان عزیز.من یه نرم افزار مثل ResHacker میخواستم واسه فارسی سازی نرم افزار های دیگه.اگه لطف کنید ممنون میشم.در ضمن من توی همین reshacker هم وقتی نرم افزار فارسی میکنم هیچ فرقی به حالش نمیکنه و نرم افزار همون انگلیسی باقی میمونه.مشکل از کجاست؟

gharoobi

Member
اقا من کلی مطلب اینجا در مورد این برنامه نوشتم پس کجا رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gharoobi

Member
این هم لینک برنامه reshack برای فارسی کردن برنامه ها

http://www.gharoobi.persiangig.com/document/ResHack.zip

وقتی برنامه ای رو با هاش فارسی می کنی باید از اون قسمتی که می خوایی فارسی کنی درست باشه
چون دیالوگ زیاد داره باید از شاخه های مختلف پیدا کنی
و اینکه زبان رایانه رو باید روی فارسی قرار بدهی وگر نه همه نوشته ها به صورت ؟؟؟؟؟؟ در می آد
امیدوارم بدرد شما خورده باشه برای ما دعا کن در ضمن اگر برنامه ای فارسی کردی در دسترس بقیه قرار بده
یه چیز دیگه این که فایل هایی که می خوایی فارسی کنی معمولا همون فایل exe برنامه رو باز کن
اکثرا از اونجا فارسی میشوند
بعضی برنامه ها هم اصلا باز نمی شود و کمپرس شده هستند
برنامه های ساده مثل یاهو مسنجر راحت فارسی می شوند

sadismi_10

Member
عزیزم.من این نرم افزار رو دارم.اما نمیدونم چرا هر کار میکنم فارسی از آب در نمیاد

gharoobi

Member
من چند تا برنامه فارسی کردم بدون مشکل
البته نیمکاره-مشکلی نداشته چرا بعضی وق ها یه خطا هایی میده اما اکثر میشه بدون مشکل من خیلی تست کردم
شما یه برنامه بگو من تست می کنم

sadismi_10

Member
دوست عزیز.امکان داره که مشکل از نرم افزار یا سیستم من باشه؟در ضمن کارایی رو که شما میکنید بگید تا من ببینم درست کار میکنم یا نه؟متشکرم

gharoobi

Member
مهندس شما ای دی من رو اد کن این طوری نمیشه با هم صحبت کنیم
gharoobi

mojtaba_2006

Well-Known Member
بعضی برنامه ها امکانات خودشان را از چند منبع میگیرند، مثلا 3D Max با استفاده از نرم افزار reshack منوهای خودش را در اختیار شما قرار میدهد ولی خود برنامه منوهایش را در هنگام اجرا از پوشه UI فراخوانی می کند. و میبینید که نمیتوان فایلهای داخل پوشه را فارسی کرد، پس باید از فکر فارسی کردن آن بیرون بیاید. بعضی برنامه ها هم باید تمام منابع انها را فارسی کنید تا برنامه کاملا فارسی شود.
بعضی برنامه ها در ابتدا عملکرد خوبی دارند ولی در عملکردهای بعدی میبینید که نوشته های فارسی شما دوباره انگلیسی می شوند، مثلا در اتوکد وقتی یک چک باکس در دیالوگ را فارسی می کنید متوجه میشوید وقتی روی آن کلیک میکنید متن خود را بصورت انگلیسی در می آورد.
بهتر است در هنگام فارسی کردن متن خود را با فونت آشنای Tahoma ویرایش کنید که در 90 درصد کامپیوترها قابل شناسایی است.

SATAN_VIRANGAR

New Member
اساتید بیان تو!!!!

سلام دوستان خسته نباشین

می خواستم بدونم از بچه ها کی می دونه که با ژه نرم افزاری میشه مثل کینگ داخل نرم افزار رو ادیت کرد و لوگوی خودمون رو جای صفحات نصب نرم افزار قرار بدیم. مثل مجموعخ سیدی های :razz:king & LOrd & parand
ممنئن اگه راهنمایی بفرمایین:oops::oops:

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
دوستان عزيز من مطالب همه شمارو خوندم ، همه سوالات شما ساده و راحت ميشه جواب داد .
براي مثال :
دوستمون كه نمر افزار مي خواست ، نرم افزار ريسورس هكر كاملا قدرتمند و ميشه گفت در 70 درصد موارد نرم افزار ها رو فارسي ميكنه ، ممكن هست شما قبل از خروج از برنامه تنظيمات را ذخيره نمي كنيد .
در مورد سوال دوستمون در مورد پك هاي كينگ يا همان پرند ، شما ايتونيد با برنامه هايي مثل اينستال شيد يا برنامه هايي كه بصورت حرفه اي بر روي فايل هاي msi مديريت دارند استفاده كنيد كه البته بايد گفت كمي سخت است .
كلا كار ريسورس جالبه اما بايد وقت گذاشت براش .
من حدود هشت سال براش وقت گزاشتم و اميدوارم شما هم اينكار رو بكنيد .
براي بهتري يادگيري در امر ريسورس ميتونيد به انجمن هاي سايت www.snmsoftpc.com مراجعه كنيد . البته بخاطر جابجاي سرور فروم ها خالي هستند و تا جون بگيرند كمي طول ميكشه . اما به كليه سوالات پاسخ داده ميشه .
موفق باشيد

SATAN_VIRANGAR

New Member
یه نکته مهم!!

از جواب شما ممنونم. البته برنامه Restorator 2007 رو پیدا کردم که خیلی قویتر از ResorucHack بودش.
یه سوال دیگه داشتم از دوستان. ببینید من یه سیدی ویندوز ایکس پی داشتم که بوت داشت و رو روی هاردم کپی کردمش ( دقت بفرمایین کپی کردم یه وقت با Image اشتباه نگیرن دوستان) . حالا که این کپی رو میبرم تو نرو و رایت میکنمش دیگه ویندوز ایکس پی( منظور اون سیدی هستش) بوت نداره و بالا نمیاد بوتش. من شنیدم تو Nero یه کاری میشه کرد تا اون سیدی ویندوز که می خوام رایت کنمش بوت دار بشه!!!

عزیزان هرکسی اشنایی داره راهنماییم کنه لطفا چ.ن واقعا ذهنم رو مشغول کرده!!!!!!!!!!:eek:

satan_virangar.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا