نحوه وارد کردن متن چلیپا یا کلک !

P.A.Y.T.O.N

Active Member
سلام یه یوال داشتم
چه طور میشه یه کلمه یا یک جمله که تو کلک یا چلیپا نوشته شده یعنی به صورت عکس یا eps هست رو وارد این برنامه کرد؟؟
اصلا همچین چیزی میشه؟
یا باید تو خود برنامه بشینیم همشو اجرا کنیم؟؟؟
تنکس
300.gif

Mohsenrad

New Member
دوست عزيز سلام
طريقه انتقال از چليپا به كرل به اين شكل است كه شما متن مورد خود را در چليپا تايپ كرده و فقط از طريق منوهاي بالا يعني edit دكمه Copy را زده و در برنامه كرل Paste مي كنيم .
البته من فقط توانستم در كرل 11 اين كار را بكنم.
در ضمن يك فايل كرلي براي اين كار درست كردم كه به راحتي اين عمل را در هر كامپيوتر ي انجام مي دهد. اما نمي دونم چه جوري برات ارسال كنم.

از منوی File گزینه Export را انتخاب کن و بعد از پایین گزینه bmp را انتخاب کن و بعد هم که مسیر میدی و ذخیرش میکنی ! همین !

P.A.Y.T.O.N

Active Member
از منوی File گزینه Export را انتخاب کن و بعد از پایین گزینه bmp را انتخاب کن و بعد هم که مسیر میدی و ذخیرش میکنی ! همین !

اونی که تو فیلم بودو بگو........
13.gif

منظورت این بود که BMP ذخیرش کنم ... خب بعدش؟؟؟ تو برنامه چه طوری میاد؟؟؟

P.A.Y.T.O.N

Active Member
4d-artistc جون! ممنون روشت جواب داد فقط من یه چیزای اضافه ترم پیدا کردم گفتم بزارم اینجا شاید به دردتون بخوره
وقتی یه نوشته رو آماده کردین با هر پسوندی مثلا jpg به همون طریقی که دوستمون گفت باید عمل کنین فقط قبلش باید نوشتتون رو تو فتوشاپ معکوس کنین با Ctrl+i و البته بایدعکستون سیاه و سفید باشه
من این نوشته رو با این روش اینجوریش کردم
http://x5.freeshare.us/119fs833024.jpg
اینم لینک کار آماده
http://x5.freeshare.us/119fs83292.jpg

P.A.Y.T.O.N

Active Member
ممنون....
اسم اهمیتی نداره!!!
300.gif

4d_artist دمت گرم خیلی حال دادی!!!
آلان دقیقا یاد گرفتم که نوشته های تو فتوشاپ رو چه طوری میشه وارد برنامه کرد بازم ممنون ...
راستی اون متریال موسیقی (اون نت) رو میتونی واسم به صورت C4d آپ کنی؟؟
کارت قشنگ بود می خوام تنظمیات نور و تکستچر شو ببینم
13.gif

مرسی

NaviD.R.R

Member
4d_artist عزیز وقتی متن رو تو Photoshop نوشتی برو از منوی Layer>Type>Convert to Shap متن رو تبدیل به Shape کن و بعد با یک پسوند برداری Save کن . با این شیوه می تونی متن رو به Cinema4D منتقل کنی .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
با ایجاد path هم میتونید اینکار رو انجام بدید. یعنی برای متن داخل فتوشاپ یک path ایجاد کنید و در اخر از گزینه export گزینه path to Illustratpr رو انتخاب کنید. اینطوری فقط path شما با پسوند ai ذخیره میشه. بعد تو c4d از فایلتون رو open کنید. البته دقت کنید که قبل از export کردن از فتوشاپ باید فقط دور خود متن path ایجاد شده باشه.

موفق باشید
سارا

NaviD.R.R

Member
اینم یک نمونه از متن فارسی با روشی که گفتم

پیوست ها

• MO.jpg
    MO.jpg
    28.3 کیلوبایت · بازدیدها: 13

P.A.Y.T.O.N

Active Member
شما که واردی چرا چندتا آموزش باحال نمی زاری تا انجمن یه تکونی بخوره؟؟؟

logical_82

Member
همت مجیدآنلاینی رو واسه این انجمن نشون بدیم

بیایید برای این انجمن هم همت مجید آنلاینی خودمون رو نشون بدیم و هرچی که بلدیم بریزیم به کف اخلاص.
من هم امشب یه سری چیزهایی که دارم رو به فارسی می زارم.
منتظر حضور سبزتان هستیم .
(شماره حساب 3333 شعبه اسکان :d )

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
واقعن استفاده کردم

مرسی منتظر اموزشهای بعدی شما هستم

P.A.Y.T.O.N -logical_82 -4d_artist

جدیدترین ارسال ها

بالا