نحوه نصب پلاگین و کم بود یه سری گزینه در نوار منو

hamid

Well-Known Member
سلام
میشه نحوه نصب پلاگینارو بگید چطوریه؟ اخه من وقتی پوشه هارو کپی میکنم داخل پوشه پلاگین اتفاقی نمیوفته
میشخ روش دقیق نصب پلاگینای معمولی مثل RealFlow و Vray رو توضیح بدید که چطور نصب میشن؟
بعد من قبلا از نسخه Portable فوردی که ورژن 11 بود استفاده میکردم بعد اومدم ورژن 12 رو دانلود کردم تقریبا 2.5 گیگ حجمش بود
چرا ترکیب چیدمان نوار منو در 11 با 12 فرق داره یعنی عقب جلو هستن؟
الان مثلا تو ورژن 11 prtable تو منو charecter قسمت soft IK / Bone داره ولی تو 12 این گزینه و بعضی از گرینه های دیگشو نداره
یجورای ورژن 12 تو منو هاش گزینه های کمتری داره
یه سوال دیگه تو رندر گرفتن انمیشن چطوری رندر بگیرم که هم حجم و کیفیت و سرعت رندر مناسب باشه مثلا رندری در حد یه Preview باشه
ممنون

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
حمید جان اینو گذاشته بودم توی انجمن، یه سرچ زده بودی می دیدیش حتما:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=167504
روش نصب و کراک پلاگین VRay هست.
برای نصب پلاگین RealFlow فرقی نداره با روش نصب پلاگین های دیگه. پوشه اش رو Copy کن توی پوشه پلاگینای Cinema 4D.
در مورد منوی ورژن 12 هم آره اومدن یه کم Cinema 4D رو جمع و جور کردن. البته گزینه هاش کمتر نشده بلکه دسته بندی شده توی زیر منوها. شما هر منو یا گزینه ای رو پیدا نکردی بگو من جا فعلیش ر. بگم بهتون.
در مورد سوال آخرت هم حمید جان یه تاپیک جداگانه واسش بزن لطفا تا من اونجا جواب بدم بهش. اینجوری اگه بعدن هم کسی این سوال رو داشت اون تاپیک رو میبینه و جوابشو پیدا می کنه اما اینجوری که اینجا جواب بدم من از عنوان تاپیک کسی متوجه نمیشه که به همچین یوالی توش جواب داده شده.
ممنون.
شاد باشی و موفق.

hamid

Well-Known Member
ممنون کیجنشم ولی میذاشتی الان نداشتم کیجن رو اوکی نشد برای رندر گرفتن با Vray باید سیستم بالایی داشته باشی؟ رم 2 OCZ جواب نمیده؟
پلاگین RealFlow کپی میکنم اصلا اجرا نمیشن گزینه هاش اصلا توی پلاگین نمیاد من از 32 بیتی استفاده میکنم ها
در مورد منو ها گزینه soft IK / Bone نیستش من توی 11 کار کردم سیو کردم وارده 12 کردم ارور داد که پلاگین Bone نصب نیست
اینجا فقط شما باید جواب بدی دوستان دیگه فعالیت ندارن چرا؟

جدیدترین ارسال ها

بالا