نحوه نصب دستگاه تصفیه آب زیر سینکی

aquaprofilter

New Member
اگر خرید فیلتر آب زیر سینکی را به دلیل سختی نصب آن به تعویق انداخته اید ، تنها نیستید.لوله کش و برق کار من در تمیز کردن آشفتگی های من ثروتمند می شود ، بنابراین من شگفت زده شدم که متوجه شدم مراحل نصب فیلتر زیر سینکی بسیار ساده است. با استفاده از برخی ابزارهای اولیه می توانید آب شیرین تر و تمیزتری را در ازای چند ساعت کار ، روی شیر داشته باشید. در اینجا نحوه انجام آن را به شما آموزش می دهیم.

گام یک
منبع آب سرد را خاموش کنید. یک سطل را در زیر منبع آب قرار دهید و خط منبع تغذیه را قطع کنید ، با استفاده از سطل ، آب را در خط تغذیه جمع کنید.
گام دوم
مقدار توقف زاویه سیستم فیلتراسیون یا آداپتور T را به خط تامین آب سرد وصل کرده و مقدار آن را خاموش کنید. اگر دستگاه تصفیه آب شما یک آداپتور T ارائه می دهد ، برای محکم کردن محکم آن به آچار نیاز دارید. دریچه توقف زاویه ای که با فیلتر شمارنده پی پیان سری Under Counter Filter ارائه شده است فقط نیاز به سفت شدن دست دارد.
مرحله سوم
سوراخ پوشش شیر و واشر لاستیکی را روی شیر آب بکشید و شلنگ های شیر آب را از طریق پمپ صابون یا سوراخ نازل سمپاش روی سینک خود بیندازید. اگر سینک ظرفشویی دارای سوراخ پمپ صابون نیست ، باید سوراخ را از طریق سینک با مته سوراخ سوراخ سوراخ کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:
  • با سوراخ نقاشی مرکز سوراخ روی سینک را مشخص کنید.
  • با استفاده از میخ یا چادر و چکش ، یک قطعه در مرکز سوراخ ایجاد کنید. این امر مانع از راه رفتن اره مته در حین حفاری می شود.
  • محل حفاری را با روغن 3 در 1 چرب کنید.
  • در حالی که از عینک ایمنی استفاده می کنید ، 7/8 سوراخ به عرض یک اینچ در سینک ظرفشویی ایجاد کنید. برای بهترین پایان ، آهسته و پیوسته تمرین کنید.
مرحله چهارم
مهره شیر را روی ساقه شیر آب بچسبانید ، با استفاده از آچار آن را محکم کنید. مطمئن شوید که بیش از حد سفت نمی شوید.
مرحله پنجم
اگر در حال نصب دستگاه تصفیه آب هستید ، شیلنگ آبی را از شیر آب فیلتر به سمت سرعت مناسب دریچه توقف زاویه فشار دهید و به آرامی به عقب بکشید تا از مهر و موم مناسب اطمینان حاصل شود. اگر فیلتری را با آداپتور T نصب می کنید و نیازی به آچار ندارد ، این روش تقریباً یکسان است.
مرحله ششم
با استفاده از یک مداد ، جایی را که می خواهید براکت فیلتر را در داخل کابینت نصب کنید علامت گذاری کنید و براکت را محکم به دیوار بچسبانید.
بدنه را از فیلتر خارج کرده و زبانه پلاستیکی را در اطراف باتری بکشید تا حسگر فیلتر فعال شود ، سپس بدنه را مجدداً وصل کرده و طبق دستورالعمل سازنده ، سیستم را به داخل براکت نصب کنید. به عنوان مثال ، فیلتر سری PDF به صورت برعکس به براکت متصل می شود.
مرحله هفتم
شیلنگ ورودی را به درپوش فیلتر و شیلنگ خروجی را به درپوش خروجی وصل کنید (یک تفاوت جزئی ، اما مهم که من به هم ریختن آن بسیار نزدیک شدم). تمام اتصالات را بررسی کرده و شیر خاموش کننده آب را روشن کنید ، در این صورت نشتی را بررسی کنید.
مرحله هشتم
شیر آب را باز کنید و بگذارید ده دقیقه بماند تا فیلتر خارج شود و فیلتر فعال شود.
مرحله نهم
یک لیوان بلند و خنک از آب تصفیه شده ترد و خوش طعم برای خود بریزید. به خودتان به خاطر انجام کار خوب تبریک بگویید. همسرم مجبور شد من را از تماس با لوله کش و فریاد پیروزمندانه به تلفن منصرف کند ، که احتمالاً بهترین حالت است.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا