نام این سبک ها چیست

FLASH-CLICKER

Active Member
سلام خدمت اساتید و دوستان گرانقدر
می خواستم ببینیم این طرحا چه سبکی است
و چگونه و چه ابزارهایی طراحی شدند

006.jpg

010.jpg

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اینا سبک دارک آرت هستن

ابزار لازم واسه تهیه این سبک: براشهای مختلف فتوشاپ - عکس مناسب - مهارت و ذوق سلیقه(!)

Parham

Well-Known Member
در قسمت مقالات سایت یک آموزش در مورد آشنایی‌ با این سبک هستش که میتونی‌ از اینجا ببینی‌

FashisT

Active Member
ببخشید فضولی میکنم ولی اینها دارک آرت نیست..
اگه بخوایم فتوشاپی بگیم به این میگن Grunge میگند یا ساده ترش همون کثیفکاری در 2d
که نیازشم داشتن براشهای grunge و old papaer هست با کمی ذوق..
فعلا

ToFaN

Well-Known Member
FashisT گفت:
ببخشید فضولی میکنم ولی اینها دارک آرت نیست..
اگه بخوایم فتوشاپی بگیم به این میگن Grunge میگند یا ساده ترش همون کثیفکاری در 2d
که نیازشم داشتن براشهای grunge و old papaer هست با کمی ذوق..
فعلا
من کلا از دارک آرت و کلا کارهای کثیفی حال نمیکنم
کارهای خیلی ساده ولی معنی دار خیلی دوست دارم ادامه بدم

pok_rat

Member
مقداري خشونت و ميل به خرابکاري!!!

سلام آره اگه منظورت اين ها است که بهش ميگند کثيف کاري راسته کار خودمه! البته استاد زياده اينجا منتها من تخصص اصلي ام اين سبکه ! يه چند تا شو اين پايين برات گذاشتم اگه منظورت اين ها است که بايد بگم آموزش خاصي نداره يه مقداري خشونت و ميل به خرابکاري!!! البته اينا از 0 شروع شده اون عکس که گذاشتي رو استاد بنده رو عکس کار کرده... اگه خوشت اومد بگو آموزش که نه اما يه سري فوتو فن داره که دارم pdf اش رو اماده ميکنم خواستي ايميل بزن يا همينجا پيغام خصوصي بده... اگر هم منظورت دارك ارت هست که يه چيزا... که البته روم نميشه جلو اين همه استاد مثلا fashist جان و بقيه مطرح کنم و اگه فرانسه ميفهمي يه مقاليه حسابي ديده بودم در مورد darkart...
راستي حتماً اين تاپيک هم ببين نظر هم بديد.... http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=41492
بسه ديگه پدرpin2دراومد

پیوست ها

• edffv-1.jpg
    edffv-1.jpg
    275.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • Udnfftitled-1 copy.jpg
    Udnfftitled-1 copy.jpg
    210.4 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • frtled-2.jpg
    frtled-2.jpg
    111.8 کیلوبایت · بازدیدها: 15
آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظره من که این کارا نه تنها به خشونت و خرابکاری نیاز نداره بلکه خیلی هم باید آرامش و ذوق و سلیقه داشته باشی چون این کارا اصلا معنی خشونت رو نمی رسونه

بله ممکنه تو بعضیاشون هدف طراحش رسوندن خشونت باشه ولی خیلیاشون رو هم نمی شه گفت معنی کاملا خشنی رو دارن

مثلا چند وقت پیش یکی از بچه ها یکی از همین کارا با موضوع آزادی (Freedom) گذاشته بود که به نظره من کار قشنگ و با معنایی شده بود

در ضمن من فکر می کنم اینا سبکه دارک آرت باشه و Grunge و old paper هم وسایلی برای ساخت این سبکن البته نظره شخصیه و اهانتی به اساتید نمی شه

جدیدترین ارسال ها

بالا