[phpNuke] منظور از مدیریت محتوا

kian1982

New Member
سلام ، منظور از مدیریت محتوا چیه ؟ من یک سایت با پی اچ پی دارم درست می کنم می خوام هر بار بتونم خیلی راحت خبرهای اون سایت رو آپ دیت کنم . آیا مدیریت محتوا یعنی این؟ و اگه اینطوره برای شروع چه کار کنم؟

YTERROR

Active Member
مدیریت محتوا یا پرتال یک سری برنامه های تحت وب هستند که به زبانهای پی اچ پی یا آس اس پی ساخته شده اند که مدیر سایت با ایتفاده از این برنامه ها می تونه هم بقول شما صفحه اول سایت رو راحت آپدیت کنه هم آرشیو داره و ..... مثل یک وبلاگ و فراتر از اون

چیزی که شما دارین درست می کنید بهش مدیریت محتوا هم می گویند

S4DEGH

Well-Known Member
همانطور كه Yterror عزيز گفتن !
سيستم مديريت محتوا يعني اينكه مدير براحتي سايتش رو بدون هيچ مشكلي بروز كنه بوسيله اديتورها و امكانات مختلف و اينكه به سيستمي كه به پايگاه داده متصل بشه در كل مديريت محتوا نام ميگيره !
كه اصولا اين سيستم ها داراي امكانات زير هستند :
خبر ها
عضويت
دانلود*
آمار
انجمن*
مقالات
و...
كه * بيشتر در سيستم هاي مديريتي سنگين كار برد داره مثل : نيوك . مامبو . زوپس . پست ناك و...

kian1982

New Member
با سلام و عرض تشکر

خیلی ممنون از راهنماییتون . فقط نگفتین که برای شروع به کار مدیریت محتوا با کدوم نرم افزار بهتره کار کرد. بعد یه سوال دیگه و اون اینه که آیا اول سایت رو باید طراحی کرد بعد از این نرم افزار استفاده کرد یا کلا طراحی سایت با این نرم افزار انجام میشه؟ اگر مطلبی در این مورد سراغ دارید یا کتابی هست به من معرفی کنید . متشکر

Parham

Well-Known Member
برای شروع به کار مدیریت محتوا با کدوم نرم افزار بهتره کار کرد
بستگی‌ داره به اینکه از سیستم مدیریت سایت خود چه انتظاراتی‌ داشته باشید ... و بخواهید با اون چه کارهایی‌ انجام بدید ...
آیا اول سایت رو باید طراحی کرد بعد از این نرم افزار استفاده کرد یا کلا طراحی سایت با این نرم افزار انجام میشه؟
خیر وقتی‌ که شما تصمیم میگیرید که از یک برنامه مدیریت محتوا استفاده کنید همه سایت شما را برای استفاده آماده می‌کند و شما به راحتی‌ و در قسمت مدیریت بسته به برنامه مورد استفاده برای مدیریت میتونید در قسمت های مختلف وارد شوید ، تغیرات یا مطلب های جدید را اضافه کنید و بقیه کارها را خود سیستم انجام میده ...
در این مورد سراغ دارید یا کتابی هست به من معرفی کنید .
کتاب که ... اما به هر حال باید شما سایت های مختلف که با برنامه های مختلف مدیریت محتوا هستش ببینی‌ هرکدام که خاصی‌ نصب کنی‌ با یکم جستجو در همین سایت یا سایت خود اون سیستم میتونی‌ به راحتی‌ پس از کمی تمرین و گذشت زمان به راحتی‌ کار کنی‌ با این سیستم ها ، و این سیستم ها هم به همین منظور ارائه شدن که کار را برای کاربران آسان کنند

kian1982

New Member
خیلی ممنون متشکر. چند سایت را که از این نرم افزارها استفاده کردن میشه معرفی کنید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا