مقایسه ایمیل های yahoo و Gmail

oldooz

Well-Known Member
شما از yahoo خوشتون میاد یا از Gmail و اگه دلیلش رو هم بنویسید خوب میشه
اگه ممکنه بگیئد که امنیت کدوم بیشتره؟؟؟

alireza82

Well-Known Member
شما از yahoo خوشتون میاد یا از Gmail و اگه دلیلش رو هم بنویسید خوب میشه
اگه ممکنه بگیئد که امنیت کدوم بیشتره؟؟؟

از gmail چون خیلی خوب داره سرویس هاش و با هم اینتگریت میکنه! سادست و سرعت خوبی داره! بیشتر سادگیش!
اما یاهو نسخه بتا ایمیلش خیلی خوشگل تر و زیبا تر از جیمیل داره سرویس میده ، امکانات جالبی هم داره ولی خوب سنگین تره!!!بنابرابن دوستش ندارم!
امنیت!!! جفتشون عالین فکر نمیکنم در حال حاضر کسی باشه که بگه کدوم بهترن تو این زمینه! کسی میتونه این و بگه که سعی کرده باشه به جفتشون نفوذ کنه ، بعد بگه به کدوم ها تونسته و چه جوری و یه مقایسه بکنه! رو هوا که نمیشه حرف زد!!!
اما gmail رو دوست دارم چون با اینترنت در پیت مون سازگار تره!!از سادگی جیمیل خوشم میاد!:-?
اما از گوگل میترسم چون زیادی داره اطلاعات جمع میکنه!!! همه رقمه داره کش ات میکنه!!!

jhoseini

Member
یاهو سریعتره
ارور کمتر میده
ناهنجاری های aJax رو هم نداره (البته اگه از beta استفاده نکنیم)

I.NoBody

Active Member
من Gmail رو به دليل spam engine قوي تر و هوشمندترش و همچنين از همه مهمتر، سرويس POP ميده ترجيح ميدم.
ولي ياهو رو همچنان استفاده مي كنم( البته نسخه قديمي اش رو )

reza_pa48

Active Member
gmail
بخاط pop3
شناسایی بهتر spam ها
یه بار لود می شه دیگه تمومه

saber110

Member
جیمیل بهتره از لحاظ نرم افزاری و امکانات ولی من از یه کارشناس امنیتی شنیدم که تمام نامه های جیمیل مورد جاسوسی خصوصا آمریکا قرار می گیره و اگه نامه های اداری و سکرت دارید بهتره ازش استفاده نکنید البته این دلیل رو من نقل از منبع رسمی ندیدم و فقط سخنان یه کارشناس برای جلسه توجیهی بود - همین!

جدیدترین ارسال ها

بالا