مقايسه آنتي ويروسها

sina2000

New Member
من مقايسه بين كوييك هيل و نورتون و مكافي را مي ذارم تا خالشو ببرين

McAfee
Norton
Quick Heal
*[FONT=&quot] سرعت اسكن[/FONT]

2567 Kb/sec
1829 Kb/sec
3671 Kb/sec

Quick Heal[FONT=&quot] داراي سريعترين موتور اسكن منحصربفرد مي‌باشد. كه موجب افزايش قابليتهاي سيستم شما مي‌شود.[/FONT]
** [FONT=&quot] زمان پاسخگويي[/FONT]
[FONT=&quot]12[/FONT][FONT=&quot]ساعت[/FONT]
[FONT=&quot]14[/FONT][FONT=&quot]ساعت[/FONT]
[FONT=&quot]7 [/FONT][FONT=&quot]ساعت[/FONT]

[FONT=&quot]سرعت بروزرساني [/FONT]Quick Heal[FONT=&quot] در مواجهه و خطر جديد (كرم، ويروس و...) مقايسه با رقبا سريعترين مي‌باشد و اين شانس آلودگي را كاهش مي‌دهد.[/FONT]
*[FONT=&quot] بروزرساني هفتگي[/FONT]

[FONT=&quot]1[/FONT][FONT=&quot]تا [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT]
[FONT=&quot]2 تا 3[/FONT]
[FONT=&quot]4 تا 5[/FONT]

QH[FONT=&quot]سريعترين زمان بروزرساني و انتشار نسخه در قياس با رقبا [/FONT]
[FONT=&quot]بروزآوري همزمان[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]بلي[/FONT]
[FONT=&quot]بلي[/FONT]

Quick Heal ONLINE protection[FONT=&quot] به صورت اتوماتيك بروزآوري‌ها را از [/FONT]RAM[FONT=&quot] دريافت كرده و بدين صورت از خطرهاي جديد بدون ريست كردن سيستم محافظت مي‌كند [/FONT]
[FONT=&quot]بروزرساني مجتمع[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]بلي[/FONT]

[FONT=&quot]تمامي ماژولهاي [/FONT]QH[FONT=&quot] شامل تعاريف + موتور + ورژن بروزرساني مي‌شود. بنابراين شما را با مهياكردن آخرين تكنولوژي محفاظت، مطمئن مي‌سازد. [/FONT]
[FONT=&quot]اسكن هوشمند حافظه[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]بلي[/FONT]

QH[FONT=&quot] قابليت داراي [/FONT]drill down[FONT=&quot] جهت موقعيت‌يابي سريع فايلهاي مخرب را دارا مي‌باشد و در صورت امكان، ويروس را در حافظه خودش مي‌كشد. يك راه هوشمند و ساده براي ضدعفوني كردن سيستم شما.[/FONT]
[FONT=&quot]سرويس مسنجر[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]بلي[/FONT]

[FONT=&quot]كاربران [/FONT]QH[FONT=&quot] از همه پيشرفت‌هاي جديد، وقوع ويروس جديد، وصله‌هاي ([/FONT]patches[FONT=&quot]) ويژه دردسترس، و اقدامات احتياطي و... آگاه مي‌شوند[/FONT]
[FONT=&quot]حسگر (يا معادل)[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]بلي[/FONT]

[FONT=&quot]كرم‌ها ([/FONT]Worms[FONT=&quot])، تروجان‌ها ([/FONT]Trojans[FONT=&quot])، بكدورها ([/FONT]Backdoors[FONT=&quot]) يا هر برنامه مشكوك را رصد مي‌كند كه اين يك مزيت اضافي به آنتي‌ويروس اضافه مي‌كند.[/FONT]
***[FONT=&quot]فايروال[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]خير[/FONT]
[FONT=&quot]بلي[/FONT]

[FONT=&quot]از كامپيوتر شما در برابر هك كردن فرد يا ماشين ديگر محافظت مي‌كند[/FONT]

WindowsLab

Member
سلام
توی مقایسه آسیب پذیری ویرس یابها که از جانب شرکت Trend-Micro می باشد ، این نتایج حاصل شده :

MCAFEE
35 آسيب پذيري در نرم افزار هاي شركت MCAFEE گزارش شده است. اين تعداد بسيار زياد بوده البته طبيعي است به علت معروفيت اين شركت هكر ها هم تمايل زيادي براي كشف آسيب پذيري در محصولات اين شركت دارند .

KASPERSKY
12 آسيب پذيري در نرم افزار آنتي ويروس KASPERSKY گزارش شده است.

TREND MICRO
22 آسيب پذيري در نرم افزار هاي TREND MICRO گزارش شده است كه البته آمار بالا يي مي باشد.

AVAST!
8 آسيب پذيري در نرم افزار ضد ويروس AVAST! گزارش شده است كه نشانه عملكرد خوب شركت است.

PANDA
4 آسيب پذيري در نرم افزار هاي PANDA كه آمار بسيار جالب و خوبي براي اين شركت است.

CLAMAV
22 آسيب پذيري براي اين نرم افزار غير ويندوزي آمار چندان مناسبي نيست.

SYMANTEC
بيش از 60 آسيب پذيري كه براي اين غول امنيتي كه اين آمار بسيار تاسف بار است.

amedi111

New Member
بهترينها

سلام دوستان
http://www.av-comparatives.org/ يك سازمان مستقلي است كه خود شركتهاي آنتي ويروس هم قبولش دارند. دليل آين امر آن است كه هر وقت هركدام از آنتي ويروسها از اين سازمان رتبه اي كسب مي كنند، با افتخار لوگوي av-Comparatives.or را در سايتشان قرار مي دهند.
در حال حاضر بالاترين ها اينها هستند.
Avira محصول آلمان
TrustPort محصول چك
Nod32 محصول اسلواكي

َ آنتي ويروس Avira از نطر قيمت بسيار مناسب است
از نظر سرعت و سبكي،avira رتبه اول و nod32 رتبه دوم و f-port رتبه سوم
كسپرسكي نيز در حال پيوستن به جرگه آنتي ويروسهايي است كه زماني قدرتمند بودند ولي حالا نه
از نظر مديريت شبكه، Avira بسيار قدرتمند و ساده است. Trustport‌خيلي ضعيف است و كاركردن با آن مشكل است. ولي كساني كه مديريت تحت وب دوست دارند، trustport انتخاب خوبي است.
يك مزيت بسيار جالب اويرا اين است كه براي كليه سيستمها آنتي ويروس دارد از جمله يونيكس squid ISA Exchange همچنين داراي mail gateway نيز است.
به جرات مي توان گفت براي محيطهاي دانشگاهي و مدارس، بهترن انتخاب همين اويرا است كه داراي تخفيف 60 درصدي است.
اويرا داراي دفتر نمايندگي در ايران است www.sahandrayan.com

the_king

مدیرکل انجمن
Grisoft AVG نه سریعترینه و نه قوی ترین، ولی فعلا سبکترین و بی دردسر ترین ویروس کشی است که سرعت و قدرت
مناسبی هم داره. مخصوصا که نسخه رایگانش، مشکل Crack و آپدیت نشدن بقیه ویروس کش های پولی رو هم نداره.
مگه ما در طول روز چند صد تا ویروس جدید دریافت و اجرا می کنیم که اختلاف قدرت چند درصدی ویروس کش ها برای ما
تفاوت آشکاری داشته باشند؟

لینک دریافت مستقیم آخرین نسخه مجانی ویروس کش AVG به حجم 46.11 مگابایت :

Grisoft AVG Free 8.0 - 46.11 MB

sepi90

Member
anti2.jpg

image size : 44 kb :cry:
منبع :

http://www.virusbtn.com/news/2008/03_13a.xml
=============

اينا هم :

http://www.pcwelt.de/_misc/img/detail.cfm?pk=1906467&fk=151028&id=EL_12052371346563449865953

http://www.av-test.org

==============
خودم Nod32 :cool:
=====

hamidy

New Member
سلام
در مقایسه هایی که برای آنتی ویروس ها گرفته آیا نسخه McAfee Enterprsie 8.5i یا 8.7i هم هست.
کلاً برای نصب روی سرور و کلاینت ها از بین سه آنتی ویروس کدام رو انتخاب کنم

McAfee Enterprise 8.7i
Avira Premium security suite
Kasprsky intrnet security

از دوستانی که نظر می دهند خواهش می کنم مطالبشون رو روشن بیان کنند یا اگه لینک مطلب مناسب هست بزارند تا هم من هم بقیه دوستان اطلاعاتشون کامل بشه
متشکرم

navidba

Well-Known Member
ورودتو تبریک می گم... سوال داری ؟؟ ...
یه تاپیک جدید بزن...

Reza500

Member
به نظر من هم كوييك هيل يكي از بهترين آنتي ويروسهاي مطرح در جهان هست كه بسيار سبك و قدرتمند است. مقايسه هاش رو توي سايتش ديدم ولي تا خودم امتحان نمي كردم مطمئن نمي شدم
http://www.quickheal.ir/comparison.asp

جدیدترین ارسال ها

بالا