معرفی‌ رسمی‌ لوگو و شعار جدید اینتل

Parham

Active Member
intel_logo.jpg
کمپانی اینتل در نظر دارد لوگوی خود و شعار " Intel Inside "، که مدت 16 سال توسط این کمپانی‌ مورد استفاده قرار میگرفت را تغییر دهد.
این لوگو در سال 1991 زمانی‌ معرفی‌ شد که اگر کامپیوتری با این پردازنده در خانه شما بود در نوع خود واقعا بی نظیر به حساب می‌ آمد و از آن پس " Intel Inside " معرف این شرکت در تمام دنیا بود تا اینکه اینتل تصمیم به تغییر آن داد.
سر انجام روز گذشته اینتل لوگوی جدید خود را جایگزین لوگوی قدیمی " Intel Inside " که معرف این شرکت در سال های گذشته بود کرد.
لوگوی جدید که در تصویر می‌بینید مانند لوگوی قبلی‌، حالتی‌ از حرف e کلمه intel را احاطه کرده است و در قسمت کناری این لوگو شعار جدید " Leap Ahead " قرار گرفته است.
با وجود این پیشبینی‌ می‌ شود تا مدتها لوگوی قدیمی‌ اینتل را شاهد باشیم، با این حال اینتل قصد دارد تا در نمایشگاه الکترونیک لاس وگاس که این هفته برگزار می شود لوگوی جدید خود را رسما معرفی‌ کند.

منبع خبر : دنیای ای تی
 
آخرین ویرایش:

Parham.G

New Member
مرسی. ولی عنوان تاپیک رو تصحیح کنید، اشتباها گوگل نوشته شده!
 

Parham

Active Member
فقط واسه چی لوگو شو عوض کرد ؟
اینو می‌شه به حساب سیاست اینتل گذاشت و هنوز خبر دقیق از اینکه چرا این کار را انجام داده منتشر نشده اما به احتمال زیاد در نمایشگاه الکترونیک لاس وگاس که همین هفته بر گذار می‌شه در این مورد توضیح خواهد داد ...
ولی عنوان تاپیک رو تصحیح کنید، اشتباها گوگل نوشته شده!
اگر دقت میکردی همون دیشب عوض شد !
 

جدیدترین ارسال ها

بالا