معذرت خواهي..اما كمك كنيد..

handi

Member
آقا پيمان كلي شرمندم به خدا :cry: ميدونستم اون تاپيك خلاف 8) بود يه كمي...

ولي گفتم كه پاي آبرو در ميونه...هركي حرفه اي هست لطفا كمكم كنه خواهشا... :roll:

جواب بدين تا بگم با ميل....

Peyman-Pop

Active Member
handi گفت:
آقا پيمان كلي شرمندم به خدا :cry: ميدونستم اون تاپيك خلاف 8) بود يه كمي...

ولي گفتم كه پاي آبرو در ميونه...هركي حرفه اي هست لطفا كمكم كنه خواهشا... :roll:

جواب بدين تا بگم با ميل....

handi جان شرمنده چرا ؟ دشمنت شرمنده باشه. :wink:

فقط چون این مطالب برخلاف قوانین انجمن محسوب می‌شه نمی‌شه برای افراد استثنا قائل شد حتی‌ خود من.

برای کمک هم میتونید به دوست خوبم محمد با نام کاربری NorTh HaCkeR پیغام خصوصی‌ بدید، مطمئن هستم به شما در این زمینه تا جایی‌ که بتونه کمک میکنه .

شاد باشی‌ .

پیمان

Alioffline

Member
واقعا هك بلده من نياز مبرم دارم بهش تو رو خدا خواهشن منو در يك سايت پسوردمو دزديدن بايد حالشو بگيرم

سلام به تمامي دوستان گرام !

حندي جان پي ام شما رو دريافت كردم ! و بعد از بررسي روي جواب اسكنر به شما پاسخ ميدم !

پيمان عزيز از لطف شما نسبت به اينجانب كمال تشكر رو دارم !

موفق باشيد
---------------------
محمد

mohsenshahbazi

Active Member
<شوخي>نرث جان دوباره زدي تو خط خلاف اين دفعه بپا داد گاهي نشي چون اعدام رو شاخه شه </شوخي>

anti-life

Active Member
north من هيچ وقت كاري كه سر كل كل هست رو انجام نميدم ... حالا از من گفتن ....

اگه قرار ايشون با اون شخص كل كل كنن بايد خودشون دست به كار بشن نه اينكه يكي ديگه رو اجير كنن ...

anti-life

Active Member
خوب اگه ابروتون رفته سعي كنيد خودتون ابروتون رو جمع كنيد نه اينكه يكي ديگه اين كارو بكنه....در ضمن داشتان رو هم بگيد كه اصلا چي هست.

Alioffline

Member
بابا رمز منو برداشتن عوض كردن با اسم من هر كاري مي كنن فوش مي دم امضا مو عوض مي كنن اقا مي دونم كسي كمكم نمي تونه كنه پس ولش كنيد خودم ولش مي كنم

دوست گرامي علي عزيز !

من پاسخ شما را در پي ام هم دادم و عرض كردم نقاط ضعف و اكسپلويت هايي كه روي سرور جواب خواهند داد !ولي نمي تونم براتون سايت و يا سرور رو پايين بيارم چون اين يك كار و كلكل شخصي هست و اصولا صحيح نيست !

همان طور كه آنتي عزيز گفت پاي خودتونه !

محسن جان به جان خودم الان هم با كلي بدبختي آنلاين هستم !

------------
محمد

Alioffline

Member
شما چقدر هواي دوستتون رو داريد خيلي ممنونم اگه از شما كمك نگيرم ژس به كي بگم اگه شما اينطوري بگيد ديگه چه اميد به غريبه

دوست گرامي لطفا به قوانين انجمن احترام بگذاريد! و در مورد مساپل هكينگ و اجراي اون بحث نكنيد !

اگر اين انجمن صرفا براي اين كار بود به شما قول ميدادم كه سايت مورد نظرتون رو براتون بيارم پايين !

در ضمن از فرمايشات دوستان به خصوص آنتي به هيچ عنوان برداشت سوء نكنيد ! هدف برقراري قوانين و احترام به اونها هست !

-------------
محمد

Alioffline

Member
بابا كمكم كن ديگه بهم ژيغام خصوصي بده چي مي شه
چيت كم مي شه خوب بهم ياد بده ژس كجا مشكلم رو هل كنم ژسوردي كه دادي كار نمي كنه

دوست عزيز من در تاپيك مربوط هم عرض كردم كه قضيه ي پسورد چيه !

دوست گرامي امضاي بنده رو بخونيد متوجه ميشيد !

در ضمن چيزي از بنده كم نميشه ! بلكه از شما كم ميشه و اونم مطمپناٌ شخصيت خواهد .

با تشكر
------------
محمد

anti-life

Active Member
نورس جان زیر دیپلم حرف بزن ما هم بگیریم چی میگی .... نمنه ؟ .... : دی

جدیدا با کلاس حرف میزنی جون من ..... من کشته مرده تو هستم وقتی اینجوری حرف میزنی .... :سبزی..... (( یه روز میخرمت )) : د___ِی

آنتي جونم وزنش بالاست برات گرون در مياد ! تازه وزنشم واسه كلفتيش هست مي ترسم بخري بعد هر روز لعنت كني چرا خريدي ! : دي

--------------------
محمد

naeim_crack

Active Member
سلام
منم بازي
ميشه جريان كلفتي و سنگيني رو توضيح بديد
* هدف برقراري قوانين و احترام به اونها هست *

جدیدترین ارسال ها

بالا