مطرح کردن،مشکل،ایراد،لینک دانلود،تمپلیت ،ماژول ،کامپوننت،... فقط و فقط راجب جوملا

مطرح کردن،مشکل،ایراد،لینک دانلود،تمپلیت ،ماژول ،کامپوننت،... فقط و فقط راجب جوملا

1.این پیغام امنیتی رو چطور fix کنیم
2.در جوملا 1.5 چطور تمپلیت های جوملا 1 رو اجرا کنیم
3.آیا تمام کامپوننت و ماژول وآموزش و..... ارائه شده در مامبو لیرن بر روی جوملا کار می کنه
4. lihtbox رو جوملاکار میکنه
5.می خوام یه منویی باشه یا بهنر بگم یه صفحه مثال (home,Download,Upload,register,Archive..)تو سایتا از اینا هست ولی میخام یه بخشیبا شه که به دست یوزر های سایت آپدیت بشه و فقط یه صفحه باشه و بشه کنترلش کرد یهنی مطلب به صورت مستقیم بره تو صفحه ولی بهدن اگه خواستم یکیشرو پاک کنم بتونم
6.چه طور میتونم یه لینک باکی واسه جوملا طراحی کنم
7.چند منبع خوب فارسی یا انگلیسی ولی بهتره فارسی باشه بجز joomla.ir یا joomla.org مطرح کنید استفاده کنیم
8.چندتا کامپوننت فانتزی سازی مثل همین LightBox معرفی کنید
9.......................................................................................................................

:eek:

راستی همه اینارو تو سایت سرچ کردم چیز جالبی نیافتم

alimosavi

Active Member
مشکل با کامپوننت joomlaboard

سلام
من فروم joomlaboard رو روی لوکال هاست نصب کردم موقع دیدن پست ها این خطا رو می ده

Warning: include(C:/Program Files/xampp/htdocs/faJoomla/components/com_joomlaboard/template/tsmfQR/tsmfQR_view.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Program Files\xampp\htdocs\faJoomla\components\com_joomlaboard\view.php on line 769
من از ورژن 1.0.12 استفاده می کنم .کسی می دونه مشکلش چیه

reza_pa48

Active Member
1-کدوم پیغام امنیتی؟
2-با تغییراتی که در css می دی
3-خیر
4-نمی دونم
5-همیشه می شه ه چی رو که دلت خواست پاک کنی
6-مثال بزن تا اگه دونستم بگم
7-؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
8-شما باید نسبت به کارت دنبال کامپوننت باشی
9------------------------------
10-باید از خروجی rss استفاده کنی
11-اینهمه سوالو اگه یه جا بپرسی اینقد جواب می دن

alimosavi

Active Member
یه سوال

سلام یه سوال داشتم
چطور می شود یک کامپوننت رو به عنوان صفحه homepage ست کرد

mehrdadsml

Member
من جوملا 1.5 رو از دو سایت مختلف دانلود کردم اما در هر دو مورد وقتی رو لوکال هاست نصبش می کنم هنگام نصب از مرحله اول جلوتر نمیره یعنی تو همون انتخاب زبان گیر می کنه........

ahmad4

New Member
قالب و اضافات

سلام
آيا ميتوان از قالبهاي فارسي مامبو و كامپوننت ها و ما‍‍ ژول ها ي مامبو در جملا استفاده كرد
در سايت joomla.ir مطالب زيادي وجود ندارد آيا مرجع ديگري نيست فارسي؟
باتشكر

مامبو<<<<<<<>>>>>>>>جوملا

سلام
آيا ميتوان از قالبهاي فارسي مامبو و كامپوننت ها و ما‍‍ ژول ها ي مامبو در جملا استفاده كرد
در سايت joomla.ir مطالب زيادي وجود ندارد آيا مرجع ديگري نيست فارسي؟
باتشكر

فکر کنم بشه چون خود من از چند تاش استفاده کردم شد....

لطفا به جای پاک کردن به سوالامون جواب می دادید بهتر بود حد اقل لینکارو پاک می کردی..........

reza_pa48

Active Member
سلام یه سوال داشتم
چطور می شود یک کامپوننت رو به عنوان صفحه homepage ست کرد
دوست عزیز سوالتو در یه تاپیک جدا مطرح کنی ولی بایستی برای اینکار بایستی لینک این کامپونت را در منوی اصلی و بعنوان اولین آیتم قرار بدی.

mambolearn

Active Member
شما ابتدا قوانين انجمن رو مرور كن :

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=4159

قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، جطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.
راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

قانون شماره 11) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

قانون شماره 25 ) هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی‌ شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

!!

يا علي

جدیدترین ارسال ها

بالا