مشکل در گالری (کومپونت) عکس پونی

با سلام خدمت شما
من کومپونت گالری عکس پونی را دانلود کردم و الان روی سایتم دارم. چند تا عکس هم آپلود کردم اما نمی دونم چطور باید به صفحه ی اصلی گالری لینک بدهم لطفا منو راهنمایی کنید.

joomla

Member
در قسمت منوها
منوی جدید بعد کامپوننت را انتخاب کنید بعد کامپوننت پونی گالری را انتخاب کنید و اسم منو را وارد کنید و ذخیره کنید تمام

دوست عزیز ممنون اما این مسیر را رفتم کامپوننت پونی گالری نبود توی لیست الان یک بار دیگه امتحان می کنم.

مشكل در نصب پوني گالري

albusandharry گفت:
دوست عزیز ممنون اما این مسیر را رفتم کامپوننت پونی گالری نبود توی لیست الان یک بار دیگه امتحان می کنم.

سلام
خسته نباشيد من هم در اين قسمت مشكل دارم هر كاري مي كنم نمي توانم اين پوني گالري را نصب كنم ميشه به خاطر خدا يكي به زبان ساده به من كمك كنه؟ ممنونم.

Black Prince

Active Member
از بالاي صفحه از قسمت منو گزينه منو اصلي رو انتخاب كنيد. در صفحه جديد روي New كليك كنيد.
در اين صفحه بالا سمته راست گزينه Component رو انتخاب كنيد.
حالا يك اسم براي منو بنويسيد و از ليست كامپوننت مورد نظر رو انتخاب كنيد و بعد Save.
حالا تو صفحه اصلي سايت ميتونيد منو جديدي كه درست كردين رو انتخاب كنيد.

مشكل ديدن عكسها

Black Prince گفت:
از بالاي صفحه از قسمت منو گزينه منو اصلي رو انتخاب كنيد. در صفحه جديد روي New كليك كنيد.
در اين صفحه بالا سمته راست گزينه Component رو انتخاب كنيد.
حالا يك اسم براي منو بنويسيد و از ليست كامپوننت مورد نظر رو انتخاب كنيد و بعد Save.
حالا تو صفحه اصلي سايت ميتونيد منو جديدي كه درست كردين رو انتخاب كنيد.

سلام
وقت بخير
من اين راههايي كه گفتين انجام دادم با موفقيت نصب شد مشكلي نبود فقط مشكل اينه كه من نمي دانم عكس ها را كجا بزارم كه در گالري ديده بشه.

mambolearn

Active Member
به زودی آموزش کار با کامپوننت Pony را در سایت مامبولرن قرار میدهیم .

یا علی

mambolearn گفت:
به زودی آموزش کار با کامپوننت Pony را در سایت مامبولرن قرار میدهیم .

یا علی
سلام خسته نباشيد
آموزش را در سايت مامبو ديدم خسته نباشيد خوب بود
من موقع آپلود تصاوير اين خطا رو مي ده ممنون مي شم كمكم كنيد. با تشكر

Warning: copy(C:/wamp/www/aydin/components/com_ponygallery/img_pictures/A (4).jpg) [function.copy]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\aydin\administrator\components\com_ponygallery\admin.ponygallery.php on line 119
Upload complete...

Warning: getimagesize(C:/wamp/www/aydin/components/com_ponygallery/img_pictures/A (4).jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\aydin\administrator\components\com_ponygallery\admin.ponygallery.php on line 450
ERROR: Source file not found!

mambolearn

Active Member
سلام

مشکل شما Writeable نبودن فولدرهای زیر است :

/components/com_ponygallery/img_pictures
/components/com_ponygallery/img_pictures/originals
/components/com_ponygallery/img_thumbnails

برای حل مشکل پرمیشن فولدرهای img_thumbnails و originals و img_pictures را تغییر بدید و Writeable کنید .

یا علی
فیروزمندان

mambolearn

Active Member
سلام

مشکل شما Writeable نبودن فولدرهای زیر است :

/components/com_ponygallery/img_pictures
/components/com_ponygallery/img_pictures/originals
/components/com_ponygallery/img_thumbnails

برای حل مشکل پرمیشن فولدرهای img_thumbnails و originals و img_pictures را تغییر بدید و Writeable کنید .

یا علی
فیروزمندان

سلام
خسته نباشيد
ببخشيد من نمي دانم چطوري رايت ابل كنم بلد نيستم.در ضمن من اين فايل ها را ندارم:

/img_pictures
/img_pictures/originals
/img_thumbnails

سلام
با تشكر از لطفتون
من در لوكال هم مي توانم پرميشنها رو تغيير بدم يا بايد رو سرور باشه.

mambolearn

Active Member
سلام و ممنون از لطفتون

در لوکال اگر از Linux استفاده میکنید این امکان وجود داره اما اگر از ویندوز استفاده میکنید تنها کافیست پوشه های مورد نظر رو از حالت Read Only خارج کنید .

یا علی
فیروزمندان

سلام
خسته نباشید
من پونی گالری را نصب کردم 3 تا عکس آپلود کردم ودر سایت قرار داره .ازداخل برنامه که می خوام روی نمایش تصاویر برم این خطا دیده می شه:
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in D:\vphosts\daneshgahi.com\httpdocs\ay\administrator\components\com_ponygallery\admin.ponygallery.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d .......
پونی گالری را هم از سایت فارسی جمله داونلود کردم هم ار سایت مامبو.
در ضمن در نمایش مجموعه ها هم این خطا رو می ده

مجموعه مجموعه اصلی انتشار دسترسی مرتب کردن
آثار باستاني
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in D:\vphosts\daneshgahi.com\httpdocs\ay\includes\database.php on line 277

با تشکر
آیدین

mambolearn

Active Member
سلام

در مورد Maximum execution time of 30 seconds exceeded در انجمن بحث کردیم

لطفا جستجو کنید

اگر باز هم مشکلی بود من درخدمتم

یا علی
فیروزمندان

سلام
خسته نباشید
من جستجو کردم این مطلب رو از شما پیدا کردم:
به صورت پیشفرض یک Script میتواند 30 ثانیه اجرا شود . اگر این مدت بیشتر بشه اررور بالا ظاهر میشه .
این مشکل معمولا زمانی که سرور کند عمل میکنه پیش میاد .

اگر میخوایید مشکلتون حل بشه با پشتیبانی سرورتون تماس بگیرید و بگید در فایل PHP.INI مقدار max_execution_time رو بیشتر کنند .

برای این منظور من باید با پشتیبان سرور صحبت کنم.یا نه راه دیگی هست
با تشکر آیدین

سلام
خسته نباشید
مشکلم حل شد. به خاطر زحماتی که به جنابعالی دادم معذرت می خوام.با تشکر
آیدین

mambolearn

Active Member
خواهش میکنم آیدین جان

امیدوارم همیشه موفق باشی ...

یا علی
محسن