مشکل در انتقال سایت خواهشن کمک کنید

sangpa.com

New Member
سلام بر همه دوستان خوبم
برای من یک مشکل پیش اومده اگه ممکنه من رو راهنمائی فرمائید
من یک فروشگاه با ویرتو مارت دارم که دامینش قیلتر شده و میخوام الان انتقالش بدم رو یک دامین دیگه مدیر شرکت هاستینگ این هاست رو انتقال نمیده به دامین جدید و نمیتونم دوباره نصب کنم آیا این امکان هست که من بک آپ رو بگیرم و رو پلن هاست و دامین جدید ریستور کنم آیا با این کار 30 ام اس به دامین جدید انتقال پیدا میکنه یا باید کار دیگه کنم؟
لطفا راهنمائی کنید

1240

Banned
سلام بر همه دوستان خوبم
برای من یک مشکل پیش اومده اگه ممکنه من رو راهنمائی فرمائید
من یک فروشگاه با ویرتو مارت دارم که دامینش قیلتر شده و میخوام الان انتقالش بدم رو یک دامین دیگه مدیر شرکت هاستینگ این هاست رو انتقال نمیده به دامین جدید و نمیتونم دوباره نصب کنم آیا این امکان هست که من بک آپ رو بگیرم و رو پلن هاست و دامین جدید ریستور کنم آیا با این کار 30 ام اس به دامین جدید انتقال پیدا میکنه یا باید کار دیگه کنم؟
لطفا راهنمائی کنید

درود بر شما
دوست عزیز شما بگو برات change domain کنند و کلیه آدرس ها ی سایتتون به آدرس جدید تبدیل می شود
و خوب متاسفانه هاستینگ ایرانی کمتر کسی برات تو حداقل زمان این کار رو انجام می ده
می زاره خوب بازدید بپره بعد کارت انجام می ده :D

sangpa.com

New Member
ممنون ک پاسخ دادین ولی دوست عزیز امکان تغییر پنل هاست به دامین دیگه نیست چون میخوام روزی که از فیلتر در اومدم از دستش ندم
شما چه پیشنهادی به من میدید آیا میشه بک آپ رو روی هاست و دامین جدید ریخت؟ چطوری؟
لطفا راهنمائی کنید

1240

Banned
درود بر شما
والا بهترین راه همون تغیر دامین هست
هر وقت هم از فیلتر در امدین به دامین قبل برگردید
فکر کنم اون راه شما هم امکانش باشه
بزار دوستانی که تخصص دارند بیشتر راهنمائی کنند
بنده در همین حد بلد بودم
با سپاس

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
شما می توانید از تمام فایل های فروشگاه خود کپی بکنید در هاست و دامنه جدید و از دیتابیس هم بک آپ بگیرید و در هاست جدید رستور بکنید و البته باید کمی دیتابیس را ویرایش بکنید تا لینک های سایت قدیم را به سایت جدید تبدیل بکنید که کار سختی نمی باشد.
موفق باشید.

Sepidhost

Member
شما باید دوتا کار انجام بدید
1. تغیر dns در کنترل پنل دامنه
2. انتقال محتوای سایت

توضیح تغییر دامنه: اگر کنترل پنل دامنه در اختیار شما باشه که این کار به راحتی قابل انجامه وگرنه باید از کسی که دامنه رو برای شما در سال جاری نگهداری میکنه بخواید dns ها رو برای شما عوض کنه (dns سرور جدید همراه مشخصات حساب کاربری شما در سرور جدید از طرف میزبان به شما ایمیل میشه)
توضیح انتقال سایت: اگر میزبان سایت به طور رایگان انتقال کل سایت رو تضمین کرده که کار شما بسیار راحت میشه و شما کافیه تنها یک فول بکاپ ftp به حساب کاربری خود در سرور جدید بفرستید و از میزبان جدید بخواهید بکاپ شما رو ری-استور کنه یا کلا میتونید یوزرنیم و پسورد حساب سابق خود رو به میزبان جدید بدید تا خودش کارش رو انجام بده. در غیر این صورت باید به صورت مجزا فایلها، دیتابیس و ایمیل ها رو از کنترل پنل سی پنل قسمت بکاپ، بکاپ گرفته و در حساب کاربری جدید (قسمت بکاپ) ری-استور کنید.
نکته: اول محتوای سایت رو منتقل کنید و پس از اطمینان از انتقال کامل dns ها رو تغییر بدید.

جدیدترین ارسال ها

بالا