مشکل با IIs در سیستم خودم

Peyman_MD

Member
دوستان من IIS رو رو سیستمم نصب کردم.اما صفحات ای اس پی رو نشون نمیده :sad:
یعنی سورس رو نشون میده فقط- عین نت پد ! احتیاج به برنامه ی جانبی دارم ؟ نکنه MYsql و اینجور چیزا هم باید نصب شه ! :neutral: بعید میدونم...
دوستان کمک کنید که یک هفته حیرون این لعنتی شدم
پیشاپیش ممنون

amin3soot

Member
سلام دوست عزیز
شما احتیاج به هیچ برنامه جانبی ندارید
فقط اشکال کار شما این است که فایلهای ای اس پی خود را درون فولدر مربوطه نمی ریزید
شما باید به درایوی که ویندوزتان را در آن نصب کرده اید مراجعه کنید
سپس در فولدر Inetpub و فولدر wwwroot فایل asp خود را قرار دهید
به عنوان مثال نام فایل شما peyman.asp است
آن را در آدرسی که گفتم قرار می دهید و در قسمت آدرس بار اینترنت اکسپلورر خود آدرس:
http://localhost/peyman.asp را انتخاب می کنید
موفق باشید

MJ Rayaneh

Well-Known Member
جواب دوستمون کاملا درسته.
در ضمن اگر ویندوز هم یه خورده بد نصب بشه این Iss در ارتباط با بانک اطلاعاتی ممکنه دچار مشکل بشه و خوب کار نکنه.

Peyman_MD

Member
نه نه
این رو که میدونستم ..من در wwwroot میریزم.برای صدا زدن هم از لوکال هاست صدا میزنم. ولی مشکلم همچنان حل نشده!
در ضمن من روی هاستینگ سایتم هم ریختم.که PHP و ASP رو ساپورت میکنه ولی اونجا هم جواب نداد ! و این خیلی برام عجیبه ! فقط یک فرم ساده ست. همین ! کد ها هم مشکلی نداره. چون قبلن استفاده شدن.

راستی میشه وقتی IIs رو فعال کرد روی همون PC خودمون عملیات فرم انجام شه؟ و ازونجا ایمیل فرستاد ؟

amin3soot

Member
سلام دوست عزیز
اگه شما بتونید کلا فایلهاتون رو از جمله asp و چیزهای دیگری که دارید برای من در یک فایل زیپ شده بفرستید همین امروز به شما تحویل می دهم

mosyhey

Member
یک خط
HTML:
<%Respanse.Write("salam")%>
را فقط بگذارید توی یک فایل ببینید اجرا می کنه؟ اگر نه فکر می کنم باید دوباره نصب کنید.

Molavif

New Member
سلام دوستان منم مشکل آپلود aspدارم و بروزر ارور 404 میده کاری رو ک گفتین انجام دادم ولی بازم این مشکل رو دارم
واقعا بریدم دیگه لطفا کمک کنین

جدیدترین ارسال ها

بالا