[phpNuke] مشکل با نصب ناک روی سایت

ssj

Member
سلام ... من یه مشکل دارم با نصب ناک روی سایتم ... من دیتابیسم رو ساختم با پی اچ پی مای ادمین ...ولی .... وقتی که میرم توی سایتم دیگه نمی دونم که چه کار کنم ؟
این جور که از نصب انگلیسی ناک فهمیدم باید برم وتوی سایتم فایل admin.phpرو اجرا کنم .... درسته ؟ ولی این کار رو که می کنم فقط یه صفحه سفید می آد ... دیگه نمی تونم که برم توی بخش Prefrences

Parham

Well-Known Member
می‌تونم بدونم از کدام نیوک استفاده می‌کنید ؟ اگر برای ایران نیوک هستش که باید اول فایل Config.phpرا تنظیم کنید و سپس به وسیله فایل نصب کننده که از خود سایت ایران نیوک میتونید بگیرید باید آن را نصب کنید ... و سپس به فایل admin.php بروید و مدیر ایجاد کنید ...

ssj

Member
سلام آقا فقط شما همیشه به داد من می رسی ... ممنون ...!
وااله .. من از 7.7 استفاده می کنم .... هر صفحه ای رو که می زنم .... یه صفحه خالی باز می کنه ....

ssj

Member
در ضمن چون من اولین باره که دارم ناک نصب می کنم ... میشه بگین که در فایل Config.php
$sitekey = "S·kQSd5%[email protected]+W9";
چیه ؟ یعنی من باید پسورد سایتم رو اینجا بنویسم یا اینکه باید همین مقدار Defualte اش باشه ... ؟و من مفدارشو عوض نکنم .... ؟

ssj

Member
میشه اسم فایلشو بگین تا بگیرمش ؟
اگه لینک دانلودش رو بذارین که بیشتر دعاتون می کنم ! ... خوش و موفق باشین ... بگیرم .... راستی پرهام جان ، فرمودین که فایل نصب کننده رو از خود سایت ایران نیوک

amir-taji

Member
جنابعالي فقط بايد اينها رو تغيير بدي
dbhost = "localhost";
$dbuname = "root";
$dbpass = "123456";
$
قبلش حتما ببين dbhost كه داري localhost هست يا چيزي ديگست

اين كا رو هم ميكني تا به نيوكت بگي از كدوم ديتا بيس استفاده كنه در ضمن اگر از ناك 7.8 مشهد تيم استفاده كني ديگه به اين مشكل نميخوري چون اينستالر داره و خودش config.php رو تنظيم ميكنه شما فقط كافيه يك sql بسازي و فقط همين mport هم نميخواد بكني خودش همه اين كارارو ميكنه در ضمن فارسي هم هست. اينم آدرسش هست.
http://mashhadteam.com

Parham

Well-Known Member
ssj گفت:
در ضمن چون من اولین باره که دارم ناک نصب می کنم ... میشه بگین که در فایل Config.php
$sitekey = "S·kQSd5%[email protected]+W9";
چیه ؟ یعنی من باید پسورد سایتم رو اینجا بنویسم یا اینکه باید همین مقدار Defualte اش باشه ... ؟و من مفدارشو عوض نکنم .... ؟

این مقدار را نمیخواد عوض کنید ، و به همین صورت اولیه بذار باشه ...

ssj گفت:
میشه اسم فایلشو بگین تا بگیرمش ؟
اگه لینک دانلودش رو بذارین که بیشتر دعاتون می کنم ! ... خوش و موفق باشین ... بگیرم .... راستی پرهام جان ، فرمودین که فایل نصب کننده رو از خود سایت ایران نیوک

اولا بهتر هستش که از نسخه جدید نیوک یعنی‌ نسخه 7.8 استفاده کنی‌ ...و برای گرفتن فایل های نصب هم به این پست در این اون سایت بری ... همچنین بهترین راهنما برای نصب در خود سایت ایران نیوک هستش میتونی‌ به طور کامل اونو از اینجا بخونی‌ ...

ssj

Member
آقا خیلی ممنون از راهنمائیتون ... خدا خیرتون بده ....!
خیلی حال دادین .... من فعلاً توی هردو تا سایتی که شما فرموده بودین ، ثبت نام کردم ... ولی اینها Mail نمی زنن بهم که برم ناک 7.8 رو بگیرم .... راستی ناک 7.8 رو من شنیده بودم که مشکل داشت .... مثل اینکه و باید ارتقا داده می شد ... اون مشکلش حل شد ؟

assimi

Member
اونا نباید میل بزنن شما باید بری تو بخش دریافت فایل آنها و اون فایل را دانلود کنی عزیز

Parham

Well-Known Member
ssj گفت:
آقا خیلی ممنون از راهنمائیتون ... خدا خیرتون بده ....!
خیلی حال دادین .... من فعلاً توی هردو تا سایتی که شما فرموده بودین ، ثبت نام کردم ... ولی اینها Mail نمی زنن بهم که برم ناک 7.8 رو بگیرم .... راستی ناک 7.8 رو من شنیده بودم که مشکل داشت .... مثل اینکه و باید ارتقا داده می شد ... اون مشکلش حل شد ؟

یک چند تا مشکل هستش که شما باید هرچه زودتر اقدام به ارتقا سیستم سایت بکنید و نسخه خودتون را به روز کنید ...اگر از سیستم قدیمی‌ 7.7 استفاده می‌کنید که به روز کنید و از آخرین سیستم استفاده کنید اگر هم قبلا 7.8 گرفتید ... پچ ارتقا نیوک ۷.۸ را از سایت ایران نیوک میتونید بگیرید و نصب کنید ، در ضمن برای راهنمایی‌ میتونید از اینجا آموزش ارتقا سیستم را بخوانید، اما در بسته جدید این نسخه به روز رسانی‌ هم اعمال شده و نیازی به این کار ها نیست ...

ssj

Member
آقا سلام و دست شما درد نکنه .... خیلی ممنون ... مرسی
من نـــاک 7.8 رو گرفتم .... ولی به یه مشکل کوچولو برخوردم !!!
وقتی که می خوام بعد از Exract کردن فایلها رو Upload کنم ... Ftp سایتم چند دقیقه می ره و بعدش
پبغام Error می ده می گه که time out شده و دیگه Upload نمی کنه و باید مجدد از اول شروع به Upload کنم ..... اینو دیگه باز چه کارش کنم ؟ ....
هر دم از این باغ بری می رسد ..... مشکل تازه تر از تازه تری می رسد .... !!!!
فکر کنم باید یه جائی داشته باشه که بشه زمان دسترسی User رو به Ftp سایت افزایش داد ...
که وسط Upload کردن زمان تموم نشه و کاربر بتونه که به کارش برسه ... !!!
درسته ؟
بازم خیلی خیلی ممنونم از راهنمائی همه ...... مخصوصاً آقا " پـــــرهـــــــــــام " !
در ضمن منظورم هم از ایمیل نزدن این بود که وقای میلم رو می دادم ... تا اونها منو عضو سایتشون کنن ... میل نمی زدن بهم ... assimi جان ...ولی وقتی که Gmail خودمو دادم درست شد و تونستم که عضو شم .....

ssj

Member
آقا خیلی ممنون خودم مشکل خودمو حل کردم .... با تشکر از هـــــــــمه ....
مخصوصـــاً آقا " پــــرهـــام " .....
خوش باشین !

mossy

Member
آقا پرهام و آقا صادق عزیز من تقریبا همه پیامهای مربوط به نصب نیوک رو خوندم - مفید و جامع بود - غرض از مزاحمت هم تشکر بود هم اینکه یک سایت رو دارم راه میندازم - خواستم ببینم نیوک مشکل اینجکشن و .. رو توی اس کیو ال داره یا نه؟ - اگه آره راهی برای ارئه و مدیریت طرحی مثل طرح سایتهای اپلای شده با پی اچ پی نیوک هست که بشه استفاده کرد یا نه؟

S4DEGH

Well-Known Member
منظورت رو تقريبا فهميدم اما ميشه يكم بيشتر توضيح بدي ! مي خوام جواب كامل بدم !

mossy

Member
توضیح بیشتر

بازم سلام

ممنون که توجه کردین:oops:

خوب منظور من این بود که اگه مشکل اینجکشن تو دیتابیس از طریق نیوک هست آیا میشه با پی اچ پی اون نقص رو بر طرف کرد یا نه همچنان باقی هست؟

بیشتر توضیح اینکه اگه کسی بیاد تو سایت از طریق بخش انجمن یا پیامها بتونه بیاد داخل دیتا بیس میتونه یا نه؟

اگه میتونه که بگبد کار اساسی برای جلوگیری از این کار - سایت کی (کلید) هست - یا چیز دیگه ای که برای قالبها یکی هست؟

راستش از لحاظ امنیتی خیلی پایین به نظرم اومد نمیدونم چرا اما اگه نگرانی بیخود هست بگید ممنون میشم:cry:

اگر هم یه ادیتوری برای نیوک هست که دیگه خیلی ممنون میشم بدونم و اینکه تم÷لیتهای خارجکی رو چطور فارسیش کنیم؟ و نکته آخر اینکه خیلی کارتون درسته و همتونو دوست دارم:oops:
یا حق

S4DEGH

Well-Known Member
در مورد اولي بايد ببينم !
در مورد دومي هيچ كسي نمي تونه وارد ديتابيس سايت بشه مگر اينكه سرور (سرويس دهنده ) ضعيف باشه ! چون امنيت ديتابيس دست ميزبان هست !
در مورد سومي جوابي نمي مونه !
در مورد چهارمي امنيت نيوك بسيار خوب و فوق العاده هست مخصوصا نسخه هاي فارسي آن يعني مال ايران نيوك (نسخه معمولي ) و مال آفاق ( نسخه پلاتينيوم )
در مورد پنجمي اديتور براي ناك : خود ايران نيوك براي نيوكش گذاشته ! مال پلاتينيوم هم كه جداگانه در ليست فايل ها تو آفاق گذاشته شده !
براي فارسي كردن قالب ها بايد سبر كنيد تا مقاله اش تموم بشه بعد !

در آخر ما چاكريم !

mossy

Member
بازم آخرشین :)

سلام

ممنون که پاسخ دادین
پاسخ کامل و وافی بود

فقط یه مسئله اینکه چطوری میتونم از اتمام مقاله مربوط به فارسی سازی با خبر بشم؟

مسئله دیگه اینکه موفق باشید:oops:

mossy

Member
تکمیلی!!

یادم رفت بپرسم که یه مشکلی که هست

اگه تو تنظیمات کاربری منوی فعال سازی کاربز با ایمیل مدیر رو اکتیو کنیم هنگام ثبت نام کاربر جدید یه پیغام بعد ثبت نام میده و میگه که سرور دچار مشکل شده :-? !

اینو از چه طریقی میتونم برطرف کنم؟:cry:

فعلا:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا