مشکل با ساخت آلبوم فلش

Mah_love

Member
مشکل با کلید Back

با سلام مجدد خدمت همه دوستان مجید آنلاینی
مشکلات قبلی که با یاری دوستان تونستم حل کنم ولی یک مشکل دیگه دارم و اون اینه که توی این آلبوم فلشم من تعداد صفحاتمو زیاد تر کردم ولی از اونجایی که این نمونه تمپلیت آماده هستش کلید قبل و بعدش هر دو یک اکشن دارن یعنی چه کلید قبلو بزنی چه کلید بعدو به صفحه بعدی میره و چون توی تمپلیت 2 صفحه تعریف شده فکر می کنی کلید ها درست عمل می کنن در کل مشکل من با اکشن مربوط به کلید صفحه قبل است و دیگر اینکه می خوام وقتی صفحه آخر میرسه دوباره به صفحه اول نیاد و قفل بشه ببخشید خیلی حرف زدم . سورس فایلو برای راحتی دوستان گذاشتم .
باز هم از لطف همه دوستان ممنونم
فایل Swf را دوباره آپلود کردم
امیدوارم درست بیاد

پیوست ها

• gall3.rar
    269.1 کیلوبایت · بازدیدها: 41
آخرین ویرایش:

mohsenshahab

Active Member
سلام
پیشنهاد میکنم که این کار رو نکنی یعنی اصلا کارت مشکل میشه اگه بخوای فایلها رو یکی کنی و بعد publish کنی.البته من فایلی رو که گفتی نگرفتم .شما اگه فایل اصلی رو به صورت exe در بیاری بدون نیاز به flash player تمام فایلها خونده میشه.
2-چون فایل رو نگرفتم نمیدونم از چه سیستمی استفاده شده که راهنماییت کنم.کاش تو rapide آپ لود نکرده بودی

sizanjavad

کاربر فعال
بهتره به جای این البوم. از آلبومای داینانیک استفاده کنی که عمکسشون ور از بیرون بخونن

BioDread

Banned
آره اگه dynamic باشه بهتره
با moviecliploader میتونی ان چیزیکه بخای بسازی
راجع به قفل شدن هم اگه تمام عکس ها داخل swf هست میتونی به فلش بگی رسید به ان فرم که باید قفل بشه بگی یه مووی با alpha 0 لود کنه و داخل ان یهonpress بزار قفل میشه

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا