مشکل با تابع mail

m_ziba

Member
سلام.

من از تابع mail برای فرستادن پيام از طريق برنامه به يک سری آدرس های ايميل استفاده می کنم.يعنی آدرس های گيرنده پيام در برنامه گرفته می شه.

اما نکته جالب اينجاست که به اين روش پيام من به همه mail هايی که domain اونها غير از yahoo و gmail باشه فرستاده می شه، اما به اين دو تا نمی ره.

اما من همه domain ها رو هم امتحان نکردم اما بين اونهايی که من امتحان کردم و فرستادم اين جوری بوده.

نمی دونم کسی تا حالا به اين مشکل برخورده يا نه؟

mehrangol

Member
کمک

با سلام
منم به چنین مشکلی برخوردم و از این کد هم استفاده کردم.

PHP:
<?
$checksendmail=@mail($row2[email] , $title , "if you can't see carret text,you must go to right click ...." , "From:[email protected]");
if ($checksentmail){
echo "<br><font face=\"tahoma\" >پیغام شما به ایمیل این شخص با موفقیت ارسال شد.</font><br>";
}
else{
echo "<font face=\"tahoma\" >متاسفم پیغام شما به ایمیل این شخص بدلایلی ارسال نشد.<br>لطفا دوباره سعی کنید.</font><br>";
}
?>

که به یاهو و گوگل ایمیل نمی فرسته.:eek:

آخرین ویرایش:

mehrangol

Member
با سلام
یه سوال دیگه داشتم اونم اینه که آیا امکان داره مشکل از سرور باشه.
چون چند روز پیش تونستم یک ایمیل بفرستم.اما حالا نه برنامه من ایمیل می فرسته و نه برنامه های دیگه حتی خود ایمیل سایت.
با تشکر

mehrangol گفت:
با سلام
یه سوال دیگه داشتم اونم اینه که آیا امکان داره مشکل از سرور باشه.
چون چند روز پیش تونستم یک ایمیل بفرستم.اما حالا نه برنامه من ایمیل می فرسته و نه برنامه های دیگه حتی خود ایمیل سایت.
با تشکر
با سلام
به احتمال زیاد Ip سرورتون رو یاهو و جی میل به عنوان اسپم شناخته و ایملاتون تو بالک میره.

mehrangol

Member
با سلام
نه دوست عزیز اصلا ایمیل نمی فرسته.نه تو بالک و نه تو اینباکس.

mehrangol

Member
با سلام
می خواستم بگم که فکر کنم اشکال از همون سرور بود. چون الان ایمیل می فرسته.(البته قبلش هم به خود ایمیل های سایت ایمیل می فرستاد اما به یاهو و گوگل که امتحان کردم ایمیل نمی فرستاد.)البته من در کد ایمیل فرستادن تغییری ندادم که درست شد.

با تشکر مهران

جدیدترین ارسال ها

بالا