مشورت در مورد ساخت کنترل پنل وب سایت

hidensoft

Member
سلام
ببینید من برای طراحی کنترل پنل یک وب سایت دچار سر در گمی شدم و نمی دونم که کدوم راه بهتره ! می خواستم با شما مشورت کنم .
ببینید وب سایت یک theme داره .. به نظر شما کنترل پنل رو روی همون theme نمایش بدم یا یه theme هم برای کنترل پنل باید درست کنم ؟
همون طور که می دونید برای نمایش امکانات کنترل پنل نیاز به یه طرح و خوب و سریع هست ... در بعضی جاها دیدم قسمت های مختلف رو درون تب هایی قرار می دهند و درون هر تب به صورت چهار خونه ای اجزای اون تب چیده شده همراه با شکل .. در بعضی جاها هم دیدم که فقط به صورت چهار خونه ای چیده شده .. به نظر شما کدوم یکی بهتره و چهره زیبا و سریع تری داره ؟
اصلا نظر خودتون چیه ؟ یک کنترل پنل رو به چه صورت طراحی کنم که هم سریع باشه و هم زیبا ؟
دوستان لطف کنند اگه راهی پیشنهاد می کنند یه نمونه کد هم بزارند ..

موفق باشید

maso

Member
خوب به نظر من از تم سایت جدا بشه و تم کنترل پنل هم ساده باشه و هم کمتر از عکس و بیشتر از نوشته استفاده بشه و می توانی مانند cp هم روش کار کنی ، به نظر من Cpanel بهترین کنترل پنل است

bahy_my

Active Member
من ترجیح مدم تم کنترل پنل مثل خود سایت باشه.
اما کم حجم تر !

hidensoft

Member
امکانش هست یه تم کنترل پنل برام بزارین ؟ البته نه کلشو نمی خوام .. فقط اون قسمت که مربوط به کنترل پنل می شه
مثلا همچین تمی

fp_control_panel.gif

حالا اگه کسی تم دیگه ای هم داشت بزاره .. موفق باشید

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
من چند عکس از Plesk ریسلری هاستم گرفتم. امیدوارم مود استفاده شما قرار بگیره.

پیوست ها

• plesk01.jpg
    plesk01.jpg
    118.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • plesk02.jpg
    plesk02.jpg
    113.1 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • plesk03.jpg
    plesk03.jpg
    106.2 کیلوبایت · بازدیدها: 13

hidensoft

Member
سلام احسان جان
مورد استفاده قرار گرفت .. اما من نمی تونم با css همچین چیزی درست کنم .. اگه نمونه کد داری برام بزار .. ممنون می شم.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمند شما حسین هستم
من چند Screen Shot از پلن ریسلری هاست خود گرفتم، متاسفانه نمونه کدی ندارم.

hidensoft

Member
حسین جان لطف کردید .. خیلی ممنونم
اگه از دوستان کسی نمونه کدی داشت ممنون می شم در اختیار من هم قرار بده ..

موفق باشید

jooli

Member
اگر منظورت كنترل پنل ريسلر هست بستگي داره پلسك باشه يا cpanel
من خودم بنر هاي cpanelam رو عوض كردم.من دقيق متوجهسوالت نشدم:)

masoud-css

New Member
بنظر من بهتره کنترل پنل طوری باشه که اولا سریع لود بشه .دوما تم وازین چیزا نمی خواد .قشنگ باشه اما پر محتوی.من خودم دارم سایت درست میکنم .کامل که شد اطلاع میدم. اگه سوالی راجع به محتوی داری میتونم کمکت کنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا