مشكل نصب مايا

samane_r

Member
سلام به همه
من مايا را يكبار نصب كردم و به طور صحيح جواب مي داد اما براي بار دوم كه نصب كردم قسمتهاي جنرال ؛ پلي گان ؛ سورفيس و دي فورميشن خالي هستند يعني نمي توان اشيايي را در اين قسمتها ديد .
البته ببخشيد از اينكه قسمتهايي را انگليسي ننوشتم صفحه كليدم مشكل داشت. :wink:

تا حالا نديدم همچين چيزي...يه بار ديگه امتحان كن اگه جواب نداد يا اشكال از ويندوز هستش يا اينكه بعضي وقتا اين نرمافزارا روي كامپيوتر مقابل يه قسمتايي از خودشون باقي مي ذارن كه نشه ازشون سوء استفاده كرد...حتي بعضي هاشون مثل 3D مكس وقتي اشتباه نصبشون كني كلي ويروس خالي مي كنه رو كامپيوترت ! در آخر هم يه راه بيشتر نمي مونه و اون فرمت كردن همه چيزه... :(

mojtaba3003

New Member
سلام
ببين دوست عزيز ، من مایا 5 رو چند بار تا حالا نصب کردم و یه خورده مشکل داره . خوب من می گم چکار کنی :
ببین برنامه مایا 5 رو که نصب کردی ، وارده درایو سی دی رام که شدی ، یه شاخه ای به نام Crack هست .
اونو باید کپی کنی به درایو C و بعد از اینکه Paste کردی
اون شاخه Crack رو می گم باید به نام flexlm تغییر نام
بدی ، خوب .
بعد از اینکه این کار رو کردی وارده همین شاخه میشی
و یه فایلی به نام lmtools رو پیدا کن ، روی این فایل دابل کلیک می کنی و یه پنجره ای باز می شه ، وارده تب دوم یعنی
System Settings میشی و در قسمت
Ethernet Address باید چند تا عدد یا حرف باشه (اگر صفر بود باید یه شبکه مجازی برای سیستم تعریف کنی . ) بعد از اینکه وارده این قسمت شدی این ID (همان حرف و یا کلمه هایی که گفتم در قسمت
Ethernet Address باید باشه ) رو انتخاب کرده و روی آن راست کلیک کن و گزینه کپی رو بزن خوب .
بعد وارده شاخه flexlm که شدی باز هم یه فایلی به نام
aw.dat ، این فایل رو با برنامه Notepad باز کن . وقتی
که باز کردی این فایل رو در 11 خط یه کلمه ای هست به نام HOSTID که بعد از = ، اون ID رو که گفتم کپی کنی در اینجا بعد از مساوی ، Paste کنید و این تغییرات رو ذخیره کنید و برنامه Notepad رو ببندید . و حالا برنامه
مایا رو اجرا کن .

موفق باشی ;)

جدیدترین ارسال ها

بالا