مشكل در دادن حالت طبيعي به چهره آدميزاد

Mandana

Active Member
سلام بچه ها خسته نباشيد.من ميخواستم با photoshop طراحي چهره انسان بكنم.همونطور كه ميبينين موها و چشماش بد نشده ولي در مورد پوستش مشكل دارم.ميخوام پوست صورت حالت طبيعي تري داشته باشه.از اساتيد خواهش ميكنم هركي ميتونه بهم در ايم مورد كمك كنه.اگر هم لازم بود بگين فايل PSD رو بذارم تا راحت تر بشه روش كار كرد.اميدوارم بنده حقير رو دريابيد. :roll:

hamidak

Member
دوست من اگه در مورد رنگ پوست مشكل داري در ابزار فتوشاپ 8 يه وسيله هست به نام color replacement tool
شما اين ابزارو انتخاب كن و رنگي كه ميبيني شبيه پوسته رو انتخاب كن و بوسيله اين ابزار صورتو رنگ
كن
اگر ميخواهي چين و چروك بدهي خيلي ساده با ابزار
brush يا pencil كمي خط روي صورت و پيشاني و مخصوصا زير چشم ها ايجاد كن كه كمي پير نشان دهد اگه باز هم مشكل داشتي براي من فايل psd رو بزار من برات توروپش كنم

ALI_TAKHTI

Active Member
جدا اگه اين كار خودت وفقط با فوتوشاپكار كردي من يكي
ميگم بابا اي ولا من دارم ميرم جلو زير پات لنگ بندازم.اي ول باورم نميشه

tabassom

Member
پس ديديد خر يعني دانشمند. فهميده بازم بگيد.....
عزيزم اگه اموزششم بذاري ممنون ميشيم عاليه

Mandana

Active Member
آره فقط با فتوشاپ درستش كردم.ولي مرواريدهاي روس سرش با فتوايمپكته..ميدونين من يه مدت نميتونم بيام ولي فعلا ميگم كه بيشترش با pen tool كار شده.درسته من تو دادن حالت پوست به صورتش مشكل دارم همونطور كه ميبينين بيشتر شبيه يه نقاشيه.ولي ميخواماز حالت نقاشي يكم خارج بشه.آموزششو هم امشب واسه تون مينويسم ازونجا كه نميتونم از خونه آنلاين بشم ميرم از كافي نت براتون ميذارم.در مرد فايل پي اس در هم بچشم.اونم فردا پس فردا روالش ميكنم اونو ببينين خودتون بيشتر دستگيرتون ميشه.يه مدت صبر بايد بكنين شرمنده ها.

Mandana

Active Member
بچه ها شرمنده فايل PSD اون 446 كيلوبايته.زيپش كردم شد 197 تا ولي بازم نميتونم اينجا بذارم.به نظر شما چيكا كنم؟كسي جايي سراغ داره؟

Norik

Active Member
khar_koochooloo گفت:
بچه ها شرمنده فايل PSD اون 446 كيلوبايته.زيپش كردم شد 197 تا ولي بازم نميتونم اينجا بذارم.به نظر شما چيكا كنم؟كسي جايي سراغ داره؟
اومدم در خونتون, حيدر زدم نبودی حيدر زدم نبودی :)

Mandana

Active Member
بابا درمونو شكستي.بابام اومد من در رفتم.شرمنده.راستي اين سايته هم برام ايميل زد كارم راه افتاد ولي من بلد نيستم توش چيزي آپلود كنم

Mandana

Active Member
اينم فايلPSD حجمش زياد بود با وينرار كمش كردم.با پسوند ace هستش.197 KB.منتظر هستم ببينم چه ميكنين.بيشتر ميخوام خطوط چهره واضح بشه مخصوصا زير گلو و حواشي دور صورت.

من خنگ نيم ساعت اينا رو نوشتم فراموش كردم لينكو بدم.ازينجا فايل PSD رو دريافت كنين.
http://www.sharemation.com/mandy971200220/girl2.ace

Mandana

Active Member
هم.ايول جالبه ولي ببخشيدا اولا شبيه سرخپوستاس.ثانيا من تو رنگ كردن مشكل ندارم ميخوام اولا اون خط ساه زير گلوش از بين بره ثانيا پوستش صبيعيتر باشه.بازم ايول مرام بخرج دادي.يكم ديگه هم بخرج بده حالا كه لطف كردي.(پس شد چي؟):
1.خط مشكي زير گلو
2.دادن حالت پوست به صورت و گلو
منتظرم حاجي

hamidak

Member
دوست من سه سوت برات طراحي ميكنم بعد خط زير گلوش هم اگه پاك بشه زشت ميشه ها

جدیدترین ارسال ها

بالا