مشكل در ارسال ايميل به تعداد زياد

zomorrod

Member
من يك خبرنامه دارم كه به اعضاي سايت مي فرستم . از طريق فرم ارسال و تابع mail با زبون php كه خبرنامه رو به email هاي ديتابيس مربوطه ارسال مي كنه .
با زياد شدن تعداد اعضاء اين مشكل براي من بوجود اومده :

- بعضي ايميل ها اشتباه است و هنگام ارسال خبرنامه خيلي از اونها برگشت مي خورند و DataCenter اونو بعنوان Spam در نظر ميگيره و Domain رو Lock مي كنه .

آيا روش بهتري ميشناسين كه اين مشكل پيش نياد ؟

آخرین ویرایش:

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
شما می تونید به وسیله ایمیل شخصی اون ایمیل ها رو بنویسی و برای همه ارسال کنی (من فقط اینو بلد بودم)

Hamid2day

Active Member
به نظرم اگه هاست شماcPanel هست از داخل هاست می تونی راحت بفرستی بدون مشکل..
یکی از راحت ترین هم همین آتلوک مایکروسافت تینا هست.

ميرعفشا

New Member
اةاتننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

khatibi123

Member
اون ایمیل هایی که خیلی گیر میده رو میتونی از خبر نامت پاک کنی
اگر هم که سی پنل داشته باشی که خیلی اسون تره

spsgorgan

Active Member
راهي بهتر زمرد جان ! چون ميدونم برنامه نويس خوبي هستي يك پيشنهاد كه شايد يكم سخت باشه !(شايد براي ما نه براي شما)
آقا چرا Split نميكني و Group , Group نميفرستي . نه به سرور فشار مياد و نه اينكه ايميلهات از دست ميره . تازه ميتوني ايميلهاي نامعتبر رو كه برگشت ميخورند رو از ديتابيست پاك كني تا تكرار نشه .

يا علي

zomorrod

Member
spsgorgan جان از راهنمايي كليديت ممنون . اتفاقاً اين كارو كردم و تقريباً جواب گرفتم البته اگر Host محدوديت ارسال ايميل به تعداد زياد نگذاشته باشه . چون ظاهراً روي يكسري سرورها محدوديت ارسال ايميل ميزارن . يك برنامه دو طرفه : يك فايل ارسال ايميل به تعداد 20 تا و يك فايل روي localhost كه هر 2 يا 3 دقيقه يكبار اون فايل روي سرور رو صدا مي زنه . فقط هنوز نتونستم مشكل برگشت رو حل كنم چون وقتي ايميل ها ارسال مي شه خيل عظيمي از آدرس هاي اشتباه برگشتي سرازير ميشه . و هنوز راه حل درستي براي حذف اتوامتيك آدرسهاي غلط ندارم . اگر راه حلي مي دونستي بگو . متشكرم .

spsgorgan

Active Member
خوب فكر كنم بشه يككاري كرد . يك چيزي داخل سي پنل هست به نام كرون جاب . اين برنامه سر يك زمان خاصي يك سري كار رو ميتونه انجام بده . حالا شما ميتوني چيكار كني !
يك ليستي از ايميلهايي داري كه برگشت خوردند . با يك برنامه كوچيك ميشه چك كرد و هر كردوم كه برگشت خوردند رو از ديتابيس پاك كرد . اگر از كرون جاب استفاده كني اين برنامه خودش اينكارو ميكنه وگر نه شما مجبوري خودت هر روز يكبار حداقل اونو اجرا كني .
ديگه شرمنده ما هنوز شاگرديم ...
يا علي

جدیدترین ارسال ها

بالا