مشكلاتم حل شد ولي SMTP .......

shadi_mtv

New Member
سلام مجيد اقا الان ساعت 5:58 صبحه از ساعت 12 شب داشتم رو فورمم كار ميكردم كه خدارو شكر تمام مشكلات برطرف شده مثل login / logout و غيره اما مشكل ايميل هنوز سر جاشه من هر چي به فكرم رسيد انجام دادم اما بازم نميگذاره خيلي سعي كردم كار به اينجا نكشه خيلي پررويي ميدونم ولي همون راهي مونده كه خودتون پيشنهاد دادين يعني يك ايميل برام بسازيد ببخشيد واقعآ من سعي كردم كه درست بشه اما نشد كه نشد راستي من ايميلمو كه درست دادم! ولي پيغام اومده بود كه غلط :!: ايميل من [email protected] هست تو مشخصات هم نگاه كردم همين بود نكنه من حذف بشم از سايت :( به هر حال براي شما و ديگر دوستان ارزويه موفقيت و سربلندي دارم با تشكر شادي ميرباقري

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

چشم من براتون ايجاد ميكنم الان و به همين ايميل براتون مشخصات رو ارسال ميكنم

فعلا باي
مجيد

shadi_mtv

New Member
بازم نشد

سلام از شما خيلي ممنونم ولي با پيغام خطا ميده چيكار كنم؟
بالاي صفحه:

Warning: fsockopen() has been disabled for security reasons in smtp.php on line 126

-----------------------------------------------------------------------------------------
وسط صفحه:

Could not connect to smtp host : :

DEBUG MODE

Line : 128
File : /data/members/free/tripod/uk/m/t/g/shadisite/htdocs/phpbb1/includes/smtp.php

shadi_mtv

New Member
درست شد

معذرت ميخوام درست شد واقعآ ممنونم از اين همه لطفي كه به من داشتين اميدوارم كه بتونم جبران كنم :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خوبيد؟!

خدا رو شكر :wink: خيلي خوشحالم كه مشكلتون حل شد و تونستيم كمكتون كنيم اميدوارم كه موفق باشيد و اگر باز هم مشكلي داشتين ما در خدمتيم..

در ضمن ميشه آدرس سايتتون رو بدين بريم ببينيم؟! :wink:

مرسي
مجيد

Annex

Member
شادي!

شما از lycos استفاده مي كنيد؟‌ اگر مشكل ارسال ايميل با phpNUKE حل شده و كاربرها ميتونن به همديگه ايميل ارسال كنن لطفا بگو كه از smtp استفاده كردي يا sendmail ؟؟؟ و چه تنظيماتي قرار دادين.

Annex

faizhk

Member
Annex گفت:
شادي!

شما از lycos استفاده مي كنيد؟‌ اگر مشكل ارسال ايميل با phpNUKE حل شده و كاربرها ميتونن به همديگه ايميل ارسال كنن لطفا بگو كه از smtp استفاده كردي يا sendmail ؟؟؟ و چه تنظيماتي قرار دادين.

Annex
من هم همين پرابلم را دارم در lycos. حتي فضاي هم كه در آنجا دارم پولي ميباشد. توسط خبرنامه هم نميتوانم ايميل بفرستم و وقتيكه كاربر ثبت نام مي كند هم هيچ ايميل بدست نمي آيد.

faizhk

Member
جالب است، نامه ها مي آد اما بسيار دير. تقريباً بعد از 48 ساعت. به 4 و يا 6 ايميل مختلف چك كردم. ايميل ها هم همه اش پولي است و بايد بسيار به سرعت دريافت شود، اما از جانب lycos دير فرستاده ميشود.
كسي علتش را ميداند؟

جدیدترین ارسال ها

بالا