مشخصات دستگاههای لارج فورمت

کدام دستگاه با توچه به سوالات زیر از قیمت مناسب تری برخوردار است؟
1-کاربردی ترین عرض برای دستگاه چیست ؟
2-کدام دستگاه ارزانترین کارتریج را دارد؟ (برای خرید ویا برای شارز)
3-کدام دستگاه از پشتیبانی و خدمات بهتری برخوردار است؟
4-

کسی در مورد دستگاه های لارج فورمت اطلاعی نداره؟؟
دستگاه های چاپ بنر و فلکسی ....

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
به نظر من دستگاه بورس دستگاههاي شركت Metsa هست كه دفتر فروش و پشتيبانيش هم نرسيده به خيابان سپاهه
در مورد مواد مصرفي قيمت همش يكيه.
هدش هام فرقي نمي كنه.
الان شركتهايي اومده كه دستگاههاي عرض 2.5 رو با شرايط خوب و اقساط مناسب مي ده ولي مشكلش اينه كه چون دستگاه جديد اومده و تمام ديجيتاله تا پالتهاي رنگ روش كامل نصب بشه و شركت بتونه خوب پشتيباني كنه طول مي كشه
فكر كنم اگر با Metsa شروع كنيد خوب باشه.
چون اولا تمام ديجيتال نيست و ثانيا خدمات بهتري داره
عرضي كه بيشترين استفاده رو داره دستگاههاي 2.5 هست و بعد از اون 3

موفق باشيد
مهدي

والا یه مدتی میشه که تو نخشم ، ظاهرا که قیمت های متفاوتی داره ، از 20 تا 50 میلیون
حالا قیمتش زیاد مهم نیست ، چیزی که اهمیت داره اینه که کارتریجش ارزون تر باشه یا قابل شارژ باشه ، که قیمت تو هر متر پایین تر بیافته ، چونکه به هر حال بحث رقابته دیگه ( مثلا الان شرکت هایی که بنر چاپ میکنن رو متراژ 1400 تومان برای هر متر میگیرند که برای خودشان از 400 تا 1200 تومان در میاد ، همشون هم میگن کارتریج من اینطوریه یا اون طوری . البته با همین پرینتر های حانگی هم میشه مثال زد ، مثلا canon هد رو دستگاهه و براحتی قابل شارژ ولی با hp اینطوری نیست یا کارتریج canon ارزونتر از hp است)

بهترین دستگاههای لارج فورمت؟
سلام
از دوستانی که با سیستمهای لارج فورمت آشنایی دارن می خواستم بپرسم به نظر شما بهترین پلاتر از نظر قیمت، کیفیت چاپ و سرعت و ... و از همه مهمتر پشتیبانی و خدمات پس از فروش، کدام است؟
من از ENCAD Novajet 1000 استفاده می کنم. بد نیست

سیستم لمینت چطور؟ شما چه چیزی رو پیشنهاد میدین؟
من از GMP عرض 150 استفاده می کنم.

پیشنهاد شما چیه؟ لطفا بعد از معرفی دستگاه قیمت و نام نمایندگی فروشش رو هم ذکر کنید.
بینهایت ممنون​

از نظر سرعت و کیفیت کنون هم اکنون سر آمد تمام پلاتر هاست ولی استفاده از کارتریج ارجینال بسیار گران تمام می شود ( تقریبا متری 4000 تومان جوهر می برد) و جوهر های متفرقه هم هد را آزار می دهند. قیمت عرض نود حدود 7 میلیون تومان.
اگر کمی از سرعت و کیفیت بکاهیم اچ پی 5500 با جوهر های ارزانش عالی است ولی دستگاهش گران است
قیمت عرض 150 گمانم حدود 15 میلیون تومان.
جوهر ارزان کیفیت خوب و سرعت مناسب چاپگر mutoh عرض 100 به قیمت 6 میلیون تلفن 88806016

دستگاه لامینیتور هم فقط و فقط مارک kala یا همان laminar سابق برای عرض 100 به قیمت 6 میلیون
و برای عرض 150 مارگ seal با قیمت حدود 15 میلیون.

من HP 800ps دارم اما سرعتش کمه و سیستم ریپ چندان خوبی رو نداره.
کارت ریچ هاش هم خیلی کوچیکه و وقتی در یک چاپ مثلا فرض کنید 5 متری 4/80 متر رو زده یهو یکی از رنگها تموم میشه کل پروژه میخابه و از بین میره، اما ENCAD جوهراش تانکیه و قبل از اینکه تموم بشه یک بیپ میزنه که منو عوض کن، در هنگام کار هم وقتی تعویض میکنی باز ادامه چاپت رو میزنه

- در ضمن من اصلا از جوهر شارژی استفاده نمی کنم.
- پلاتر Canon که گفتید مدلش چیه؟
- مدل Mutoh چیه؟
- مدلهای دستگاههای لمینتی که گفتید چیه؟

راستی دستگاه پلاتر و لمینت بالای عرض 107 منظورمه در این رابطه کمک کنید.
حتما مدل و نمایندگی فروش رو هم بگید.

والا jeti 3318 پلاتر فوقالعادهایه . . . حتما بگردین دنبالش و در موردش تحقیق کنید بعد سراغ اپسون و ... برین .
3318 با قابلیت چاپ دورو با دقت 1/. mm سرعت و کیفیت واقعا خوبی داره . راستی 18 هد اسپکترا داره !!! که دستگاه های قبلی 12 هد داشت . . .

اگر لازم شد شماره نماینده فروش رو در ایران براتون میفرستم به پییغام خصوصی .

محصولات DGI هم بسیار حرفهای و قابل هستند . حتما چک کنید ( www.gssint.com) . یک سال گارانتی و 5 سال پشتیبانی فنی + دوره آموزش اپراتوری

Megajet و Spacejet رو دیدم . واقعا فوقالعاده است . همه اطلاعات رو سایتشون هست .

راستی شنیدم چند چاپ خانه در تهران اولین ماشین های چاپ دو ورقی هشت رنگ رو در ایرا وارد کردن . چهار رنگ پشت و چهار رنگ رو ! یا هشت رنگ یک رو !! کسی اطلاعی نداره ؟ جریان از چه قراره ؟​

سلام

مثله اینکه اطلاعاتی که من دادم ناقص بوده، من از دستگاههای لارج فرمت سری Indor منظورم بود نه Outdor

jeti 3318 یک دستگاه برای چاپ فضاهای بیرونیه، درضمن هدهای اسپکترا تا جایی که من میدونم به پای زار نمی رسن. البته اینطور شنیدم

jeti 3318 رزولوشن 600 دی پی آی میزنه و فقط برای چاپ روی بنر و فلکسی و مدیاهایی در این سری خوبه.

gandi.jpg

البته به نظر من در نوع خودش قابل قبوله...
اما در مورد چاپ پشت و رو ...! خب این مدیاها که تکرو هستن؟ چی رو پشت و رو میزنه؟

GSS کارش درسته. در مورد چاپ خانه های افست خبر چندانی ندارم. نشریه صنعت چاپ در این مورد میتونه بهتون کمک بکنه.

ممنونم

سلام ، ميخواستم سوال كنم بهترين مارك چاپگر فلكسي چيه ، قيمتش حدوداً چنده و كلاً يه سري اطلاعات در مورد اين چاپگر ها به دست بيارم . ممنون
Mehdi Pardazesh
Tuesday 12 September 2006, 14:58

بهترین مارک و رایج ترین مارک دستگاه های لارج فرمت پرینت DGI هست که قیمتاش متفاوت هم و بستگی به تعداد رنگ ها ، تعداد هد ها و عرض دستگاه هست. قیمتشون هم از 50 میلیون شورع می شه که تقریبا یه دستگاه نسبتا ضعیف هست که از اون هم پایین تر هم هست ولی دیگه کسی از اون ها استفاده نمی کنه که تا عرض 250 عرض مفیدش هست و چهار رنگ هست ولی همین دستگاه هم هست که چهار رنگ هست ولی چون تعداد هد هاش بیشتر قیمتش بالا تر میره. ولی یه چیز خوب کار درست بخواین شش رنگ 12 هد 2.5 هست که قیمتش حدود 60 و اندی هست البته توی ایران بیشتر دستگاه هایی که هست دست دومه و نو به ندرت گیر می یاد شاید به ظاهر نوع به نظر برسه ولی کار کرده هست و علت نوع بودنشون اینه که خود شرکت سرویس می کنه یعنی بعد از چند مدت این دستگاه ها رو دوباره خریداری می کنه و سرویسشون می کنه و دوباره می فروشه یعنی به کشور های جهان سوم نه بقیه.
http://www.cabanabanners.com/company/assets/dgi.jpg
http://www.large-format-printers.or...orvinylreviews/DGI_solvent_ink_printer_41.jpg

razraz
Sunday 19 November 2006, 12:29

خريدچاپگرمخصوص پلاكاردپارچه ايي
لطفااگر اطلاعاتي درموردچاپگرهايي مشابه چاپ فلكس برروي پارچه جهت تابلونويسي داره راهنمايي كنيد
باتشكر

zolmat
Monday 07 May 2007, 10:54

بله ... آقاي محمدي . منم با شما موافقم .
جهت اطلاع دوستمون كه مي خواد در اين باره بيشتر بدونه بايد بگم كه يكي از بزرگترين و بي نظير ترين مراكزچاپ عريض در كشور ، بلكه در دنيا . موسسه تبليغاتي علمي هست . كه سابقه طولاني در اين امر داره .!!!!! مديريت اون با يكي از شريف ترين !!! خادمين صنعت چاپ ديجيتال يعني مهندس سياوش علمي هستش ....................................!!!!!

ويرايش شده توسط سارا - لطفا از گذاشتن شماره تلفن و موبايل داخل فروم خودداري كنيد!

Pinin
Tuesday 01 January 2008, 21:36

چی دارین میگین؟ بهترین دستگاه های چاپ فلکسی به ترتیب اینان

1 . Vutek
2 . NUR Macroprinter که برندهای معروف Picassa و Salsa را هم تولید میکرد واخیرا تمام این شرکت در اصل اسرائیلی توسط
hp خریداری شد
3 . moutoh
4 . Jet i
5 . Mimaki
6 . Skyjet که قابلیت چاپ همزمان پشت و روی فلکسی را دارد( برای کارهای خاص که تاکید زیادی روی نور تابلو در شب و روز دارند)

_ طراح تابلوی فلکسی که به خودش زحمت نده چار تا سایت باز کنه ببینه چی به چیه دیگه بایرم به DGI بگه بهترین !!!
:cool:

lpi
Wednesday 02 January 2008, 01:54

چی دارین میگین؟ بهترین دستگاه های چاپ فلکسی به ترتیب اینان

1 . Vutek
2 . NUR Macroprinter که برندهای معروف Picassa و Salsa را هم تولید میکرد واخیرا تمام این شرکت در اصل اسرائیلی توسط
hp خریداری شد
3 . moutoh
4 . Jet i
5 . Mimaki
6 . Skyjet که قابلیت چاپ همزمان پشت و روی فلکسی را دارد( برای کارهای خاص که تاکید زیادی روی نور تابلو در شب و روز دارند)

_ طراح تابلوی فلکسی که به خودش زحمت نده چار تا سایت باز کنه ببینه چی به چیه دیگه بایرم به DGI بگه بهترین !!!
:cool:
سلام دوست عزیز
به شما خوش آمد می گم و یه پیشنهاد کوچیک دارم :
از شما خواهش می کنم با توجه به اینکه نام بردن چند تا اسم دلیل موجه ای برای رد یا قبول نظر دیگران نیست لطف کنید اگر توضیحات علمی یا تجربی در این مورد دارین بدین و اگر مایل نیستین توضیح بدین دست کم به دوستان خودتون کمک کنید تا به لینک های اینرنتی دسترسی پیدا کنن. اینطوری من و دیگران از شما ممنون خواهیم بود.
موفق باشین
امین زردوزی

Pinin
Friday 04 January 2008, 17:59

آخه این دوست عزیز همچین یهو رفته بود تو وادی DGI که انگار اول و آخرین همینه.
vutek بخاطر استفاده از هدهای اسپکترا256 بهترین پاشش رنگ و بالاترین دقت چاپ را دارند و همچنین بخاطر
کمترین waste یا دورریز رنگ هنگام ستاپ اولیه و کلینینگ هد در طی چاپ با صرفه ترین دستگاه نیز هست.مشکلات خرید این دستگاه قیمت بالا در مقایسه با سایر مارکهای مشابه و عدم اعطای تسهیلات مالی مناسب از سوی نماینده فروش آن در ایران
( شرکت پدیدپردازش ) می باشد.لازم به ذکر است که پرینترهای لارج فرمت موجود که از هدهای با کیفیت اسپکترا استفاده می کنند
دارای 128 نازل در هر هد میباشند که این در مقایسه با 256 نازل هدهای vutek بسیار قابل تامل است.
دستگاه هایی که در ایران به تبلیغات فراوان و اکثرا از روی نا آگاهی فنی خریداران نصب و استفاده می شوند در دراز مدت و حتی چند
هفته ای پس از پایان گارانتی دردسرسازشان دچار عیوب و خطاهای فنی بسیاری می شوند که توجیح آنها در قبال قیمت ارزانشان در
هنگام خرید اصلا منصفانه نبوده و صرفا با توضیحات و دلداری های بیخود نمایندگان فروش با قضیه مال بر بیخ ریش صاحبش کنار می آیند.اکثر خریداران این دستگاه ها از عزیزان تابلوسازی هستند که اطلاعات فنی و گاها درک درستی از چاپ لارج فرمت نداشته و بیشتر اغفال چرب زبانی و تلفنهای مهربانانه و استادانه بازاریابان و نمایندگی های فروش این دستگاه های بی کیفیت چینی می شوند.تصور این عزیزان از پرینتری بزرگ که هر چیزی را برایشان چاپ می کند به مرور تبدیل به کابوس و اختاپوسی برای بلعیدن سرمایه و ضرر و زیانهای ناشی از کارهای برگشتی و دروغهای مصلحتی در جئاب اعتراض مشتریان به کیفیت کارشان میشود.
بنده 8 سال است که با چاپ و تابلوی فلکسی سرو کار دارم و بارها شاهد ذوق و شوق و تعریف و تمجیدهای توهمناک همکاران در لحظه خرید این دستگاه های چینی ارزان و چند ماه بعد فحش و نفرین و دلخوری از ان همه تبلیغات و کیفیت پوشالی بوده ام.
متاسفانه موقع سوال و کسب تجربه از مالکان این دستگاه ها اکثرا عیوب انذا ÷نهان کرده مسائل مشهود را نیز به حساب کارکرد زیاد و استهلاک طبیعی دستگاه میگذارند و هیچگاه از اعصاب و روانی که وقت و بیوقت پای چاپگرشان داغان کرده اند خاطره ای برای گفتن ندارند.
این مقال نمی بود از یم بازار دستگاه های چاپ که همیشه هم موقع فروش بهترین هستند.

اینها که بالا براتون زدم کل چیزایی که تو نت میشه در مورد لارج فورمت پیدا کرد

جدیدترین ارسال ها

بالا