مسابقه ماه مبارک رمضان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوب یه سال دیگه هم گذشت و دوباره ماه رمضون اومد. اول پیشاپیش تبریک میگم به همگی و امیدوارم نماز و روزهاتون قبول باشه.

البته احتمالا ماه رمضون از دوشنبه هفته آینده شروع میشه ولی خوب گفتم زودتر خبر بدم که دوستانی که قصد شرکت دارن زودتر به فکر باشن و وقت کافی داشته باشن.

موضوعش که کاملا مشخصه که درباره ماه رمضونه و دوستان میتونن درباره هر کدوم از وقایع این ماه مثل شهادت حضرت علی (ع) یا شبهای قدر یا خود ماه رمضون و ... طرح بزنن.

مهلت مسابقه رو هم تا نیمه اول ماه رمضون یعنی 15 رمضان میذاریم تا مثل مسابقه هدر سایت که بچه ها اعتراض کردن که چرا از اول مسابقه قوانینش گفته نشد (که البته گفته شده بود ولی یکمی بی دقتی شد).

درباره تعداد هم برای اینکه بشه راحتتر بهترین طرحها رو انتخاب کرد هر کس فقط و فقط 2 تا کار در ابعاد دلخواه طراحی کنه.

پس کل این صحبتها اینطوری شد:

مسابقه: ماه مبارک رمضان
موضوعات: مرتبط با ماه رمضان (شبهای قدر - شهادت حضرت علی - ماه رمضان و ...)
مهلت: تا 15 ماه رمضان
تعداد آثار: حداکثر 2 طرح در ابعاد دلخواه

در مورد جایزه مسابقه هم مطمئن باشید که به نفرات اول تا سوم جایزه داده میشه حالا من با مدیرای ارشد صحبت کنم اگر قبول کردن که چه بهتر اگرم قبول نکردن خودم جایزه میدم منتها فعلا نمیدونم که چی رو میشه بعنوان جایزه در نظر گرفت ولی حتما جایزه میذارم.

پس شروع کنید...
موفق باشید
سارا

GFX Master

خوب اینطوری خیلی خوبه! اما اجازه بدید اول نظر مدیران ارشد رو بدونم بعد اعلام میکنم تا اگر دوستانی هستن که میتونن کمک کنن با هم برای این مسابقه جایزه در نظر بگیریم. پس لطفا فعلا درباره این موضوع تا زمانی که مدیران ارشد جواب ندادن صحبت نکنیم.

ممنون عزیز که لطف کردی.
موفق باشی
سارا

GFX Master

بچه ها به دلیل یه سری مسایل و صحبتها متاسفانه فعلا نمیشه این مسابقه رو برگزار کرد. پس فعلا مسابقه کنسله ولی اگر به این نتیجه رسیدیم که میشه این کار رو انجام داد حتما ادامه خواهیم داد. پس لطفا فعلا تو تاپیک پستی نزنید تا بعدا اعلام کنیم.

ممنون و موفق باشید
سارا

bache +

Well-Known Member
سارا جان ببخشید ؟مشکل چیه؟!
حداقل تاپیکو پاک میکردی!

GFX Master

نه نیازی به پاک کردن نیست. فعلا مدیرای ارشد صلاح ندونستن مسابقه برگزار بشه.

P.A.Y.T.O.N

Active Member
اگه واسه جایزشه خب من جایزه نمی گیرم !!!
300.gif

mashreghi

Member
تقریبا تعداد زیادی از بچه های انجمن جزء کسانی هستند که به نوعی مستقیما یا غیر مستقیم از همین راه طراحی و غیره و ذالک امرار معاش می کنند . چه تو دفاتر خدماتی چه شرکت ها یا ادارات . به نظرم برگزاری مسابقات با موضوعات روز سهم مهمی در ارتقاء سطح سلیقه اعضاء و در نهایت مخاطبین داره . لذا از مدیران عزیز خواهش می کنم بحث مسابقات با موضوعات روز رو مورد توجه قرار بدهند و قطعا اعضا هم به دنبال جایزه نیستند بطور مثال من در مسابقه محرم که برگزار شد تا حد زیادی از نظرها و متدهای جدید اساتید استفاده کردم ( بدون سرقت هنری وکپی کاری ) و در بین طراحان زبده شهرم که به سفارش استانداری وبرای اهداء رایگان بین تمام هیئت ها و مساجد طرحی رو آماده کرده بودند من هم طرحی رو دادم که خوشبختانه مورد اقبال قرار گرفت . ومن دربین کارهای دیگرم هم از آموزش ها نظرات و مسابقات استفاده های زیادی بردم پس لطفا یک بار دیگه با تعمق موضوع پیشنهادی مدیر انجمن رو مورد بررسی قرار بدید .

cold

Member
من به شخصه برگزاری همچین مسابقه ای رو بدون جایزه قبول میکنم و حاضرم توی اون شرکت کنم . البته اگه بحث جایزه است .
اگرم بحث موضوعات هستش که فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه . فکر میکنم سال پیش هم همچین مسابقه ای رو داشتیم .

بازم مدیران ارشد صلاح میدونن . :)

GFX Master

خوب ممنون بچه ها بابت این حرفایی که گفتید و خوشحالم که میبینم هنوزم بچه هایی هستن که براشون نفس کار مهم باشه و بخوان از نتیجه نهایی کار استفاده ببرن و براشون چیزایی مثل جایزه یا حتی موضوع مهم نیست.

البته ما سعی میکنیم این مورد رو برای تمام مناسبتهای روز دنبال کنیم. مناسبتایی مثل عید نوروز و تولد حضرت مسیح (ع) و روز مادر و ... هیچ کدوم فرقی ندارن و برای همه مهم و عزیزن و مهمتر از همه اینه که برای تمام بچه ها مطمئنا شرکت در یه بحثی که نتیجش میشه همونی که مشرقی عزیز گفت مهمه نه موضوع و چیزای جانبی.

به هر حال با صحبتایی که من با علی اقا کردم ایشون گفتن که برگزار کردنش هیچ مشکلی نداره و البته در مورد جایزه گفتن فعلا تصمیم گیری نشه و ظرف چند روز دیگه جوابش رو میدن.

پس فعلا به این تاپیک به چشم یه تاپیک معمولی که قراره هر کسی طرحاشون بذاره تا بقیه هم ببینن و تجربه بدست بیارن و ... نگاه میکنیم و به محض عوض شدن شرایط به شکل مسابقه برگزار میشه.

در ضمن اون قوانینی که در پست اول گفتم همچنان پابرجاست.
موفق باشید
سارا

shr6557

Member
سلام
به نظر من از اون جایی که می خواین این مسابقات رو برای تمام مناسبت ها بزارین از همین الان این سنت رو بزاریم که مسابقات بدون جایزه بر گزار میشه
فکر می کنم اینطوری برگزاریش راحتر و همیشگی تر بشه
موفق باشید

GFX Master

خوب برگزاری مسابقات که خیلی خوبه و قصد هم داریم انجامش بدیم حالا اگر با جایزه بود که چه بهتر اگرم نبود که مطمئن اونقدر بچه های این سایت با جنبه هستن که ارزش اصلی مسابقه و نفس مسابقه رو بدونن و جایزه براشون در رده آخر باشه.

mpourebadi

Member
اول از همه نیتمون برامون مهم باشه و بعدش هم نفس کار و در آخر نفس مسابقه.
من هم با نظرات دیگر دوستان که این مسابقه بدون جایزه برگزار بشه خیلی خیلی موافقم.

P.A.Y.T.O.N

Active Member
به نظر من این تاپیکو پاک کنین سارا خانوم زحمت بکشه یه جدید درست کنه و شرایط مسابقه رو هم بزاره به عنوان مدیر
جایزه مایزم نمی خواد هر کی خواست شرکت کنه
مطمعم همه میان
مشکلیم پیش نمیاد
فقط مثل پارسال مسابقه عاشورا نشه
نصفه و نیمه ولش کنین........

mpourebadi

Member
بکگراند برای ماه مبارک رمضان

بابا دیگه ولش کنید.جایزه یا بی جایزه ، اولین طرح اومدش.
این هم اولین طرح بنده. هم نظر و هم انتقاد حتما یادتون نره.:d
یه خواهش، رفیق نیمه راه نباشید.
مخلص همتون
مهدی.
لینکهای مایرور:

لینک دوم:
http://pourebadi.persiangig.com/ramezan11.jpg

پیوست ها

• ramezan11.jpg
    ramezan11.jpg
    199.2 کیلوبایت · بازدیدها: 13
آخرین ویرایش:

GFX Master

اقا مهدی ممنون. ولی خواهشا فقط و فقط طرحاتون رو تو اپلود سنتر اصلی اپ کنید. یعنی http://img.majidonline.com

این بخش پیوستها فعلا مشکل داره و باز نمیشه. الان طرح شما رو هم من نتونستم باز کنم. ولی طرح قشنگی به نظر میاد.

nima_dsnr

کاربر VIP
آقا شروع شد ؟
تا سارا نگه که من شروع نمی کنم... ولی اگه شده بگین تا ما هم عقب نمونیم...
خودتون میدونین که من تنم میخاره برای این جور چیزا...
حالا میخاین اسمشو مسابقه بزارین ، زور آزمایی بزارین ، رو کم کنی :( بزارین ...

mpourebadi

Member
اقا مهدی ممنون. ولی خواهشا فقط و فقط طرحاتون رو تو اپلود سنتر اصلی اپ کنید. یعنی http://img.majidonline.com

این بخش پیوستها فعلا مشکل داره و باز نمیشه. الان طرح شما رو هم من نتونستم باز کنم. ولی طرح قشنگی به نظر میاد.

1- شما احتیار دارید سارا جان. سارا خانم هم تو آپلود سنتر مجید آپ کردم هم تو پرشین گیگ.

2- آقا من یکی قبول ندارم، من فقط این طرحو برا استارت مسابقه زدم. یهنی هنوز کامل نیست.ولی هر چی دل تنگت برا این طرح میگه بگو تا کامل ترش کنم.

3- بابا هر چی طرح دارین رو کنین که این تاپیک از قراری تاپیک رو کم کنیه ها !!!
من هم یه طرحی بدم که آخر رو زیاد کنی باشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا