** مسابقه طراحي شماره 1 **

chk

New Member
با سلام
گروه تبليغاتي چرتكه از شما عزيزان دعوت مي كند تا در مسابقه طراحي شماره 1 شركت نماييد:

مسابقه براي طراحي قالب سايت شركت سيروسفر هستش به آدرس : seirosafar.ir
سايت توسط خود ما طراحي شده و ما قالب موفقتي را روي اين كار قرار داديم.

شما تا 10 فروردين وقت داريد تا تنها يك عكس از صفحه اول سايت كه با طراحي خودتون است براي آدرس زير ارسال نماييد.
[email protected]

تبديل عكس به فايل هاي قالب ( CSS و Html ) توسط خود ما انجام خواهد شد.

مشخصات طراحي:
1- موضوع سايت در مورد اتوبوس راني سيروسفر و هواپيمايي سيروسفر مي باشد كه تور را نيز شامل مي شود.
( خريد بليط اتوبوس- هواپيما - آب و هوا - فروش تور آنلاين - استخدام - شكايات و ....)
2- سايز سايت مي بايست 600*800 باشد و طرح شما در رزوليشن 1024*768
3- بلوك منو - پنل كاربري هميشه وجود دارد و ديگر بلوك ها به صورت نا محدود قابليت بودن را دارند.
شما مي توانيد در طرح پيش فرض از تمامي بلوك هاي موجود در سايت به صورت دلخواه استفاده نماييد.

لوگو سايت قرمز مي باشد و محدوديت رنگ براي خود قالب و لوگوي تايپيكال وجود ندارد.

---------------------------------------​

پس از پايان مهلت مسابقه طرح ها نظر سنجي شده و به طرح برتر يك عدد ربع سكه بهار آزادي جايزه داده مي شود.
و عكس لايه باز از برنده گرفته مي شود.

با تشكر
گروه تبليغاتي چرتكه
www.chk.ir

----------------------------------------------------------------------------------------------​

در زير تعدادي از طرح هاي ارئه شده را مي بينيد :

m9bm84.jpg

طرح از گروه تبليغاتي چرتكه

33jn47r.png

طرح از sepinaz.com

aemdd0.jpg

طرح از datisdesign.com

2lsjp8w.jpg

طرح از آقاي محمودي

NAKOOT

Well-Known Member
کدوم آدم ئه عاقلی همچین کاری می کنه؟!!!
شما اصلا می دونید قیمت طراحی چنده؟! مخصوصا اگه شرکت کله گنده ای مثل سیروسفر طرف قرار داد باشه ...
ربع سکه یک پنجم پول کار هم نمی شه ...

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام دوست من.مرسی در پیام خصوصی بنده رو هم در جریان گذاشتی.این هم در حد توان ما بود.

24y606c.jpg

iman_kh333

New Member
سلام مهدی جان
طرح خوبی شده . فکر کنم بازم جای کار داشته باشه.
بقیه دوستان هم انگار دنبال پولن تا تجربه...!!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام مهدی جان
طرح خوبی شده . فکر کنم بازم جای کار داشته باشه.
بقیه دوستان هم انگار دنبال پولن تا تجربه...!!

دوست عزیز بحث پول و اینجور چیزا نیست!

شما اگر یه نگاهی به انجمن بندازید بچه ها کمکهایی بهم کردن که شاید ارزشش خیلی بیشتر از ارزش طراحی این قالب باشه.

ولی متاسفانه این موضوع باب شده که هر کسی میاد مسابقه میذاره و با گذاشتن یه جایزه در این حد اولا قیمت طراحی رو برای کسایی که کارشون این هست خراب میکنه و هم از فردا هر کسی درخواست طراحی قالب داره بجای اینکه بره و سفارش بده و به اندازه ی زحمتی که طراح میکشه بهش پول پرداخت کنه میاد یه تاپیک میذاره و مسابقه برگزار میکنه و بقول بچه ها لااقل یه جایزه درخور زحمت طراح هم قرار نمیده!!

در کل من این موضوع رو نگفتم که دوستان دیگه هم شرکت نکنن! هر کسی مختاره کاری که میخواد رو انجام بده.

iman_kh333

New Member
بله سارا جان شما درست میگید.
ببخشید که دخالت کردم
بنظر من بهتره که هر کدام از دوستانی که میخان این کارو انجام بدن قیمت و نمونه کارهای انجام شده خودشو بزاره تا chkعزیز بهتر به نتیجه برسه .

SEPINAZ

Active Member
منم با حرف سارا كاملاً موافقم!
آقاي Chk بهتر نبود قبل از پيغام دادن و درخواست طراحي ميگفتين كه مسابقه اي در كاره؟!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
نه سپیده جون خواهشا حرفای من رو روی حساب این نذارید که من میخواستم کار این بنده خدا رو خراب کنم!!

من فقط در جواب اون دوستمون که صحبت تجربه و این حرفا رو کردن حرف دل خودمو زدم.

وگرنه منم به خدا مشکلی ندارم که بچه هایی که دوست دارن و براشون جایزه و این حرفا هم مهم نیست شرکت کنن و کار یه بنده خدایی رو راه بندازن.

SEPINAZ

Active Member
نه سارا جان ،من منظورم اين نبود كه شما ميخواي كاراي كسي و خراب كني!!! اينو كلي گفتم! كه با نظرت هم عقيدم!
............
و در آخر اينكه آقاي Chk بهتر بود قبل از شروع مسابقه ما رو در جريان تصميمش ميزاشت... همين...وگرنه،نه قصد بي احترامي دارم نه قصد خراب كردن كار كسي و...

Cute design

Well-Known Member
سلام

دوست عزیز، قیمت بالاست

ولی اگه بدونم تهش به اسم شما تموم نمیشه...

رایگان براتون میزنم...

خوبه؟

بابای

MOSTAFA-M

Member
سلام دوستان منم یه کار انجام دادم و میدونم به خوبی کارهای اساتیدی چون شما نیست ولی یه کاری شده دیگه :cry:
البته این کار کاملا glass هستش و با تعویض بک گراند رنگ قالب هم تغییر میکنه البته چون به gif تبدیلش کردم کیفیتش خراب شد (اینم از بی عرضه گی من بود) :shock: حالا دوستان اگه کمبودی داره (که حتما داره) به من تذکر بدن که درستش کنم -نیست من تازه کارم...-|:cool:

اینم از کارم:(البته پیوست هم شده):razz:

attachment.php

پیوست ها

• sirosafar.gif
    sirosafar.gif
    158.9 کیلوبایت · بازدیدها: 32

Cute design

Well-Known Member
سلام

دوست عزیز من طرح رو زدم

خواستم با بقیه متفاوت باشه و دیگه از رنگ آبی استفاده نکنم...

ببین فقط این قالب رو میتونم آبیش رو هم بدم بهت...

هرجاییش رو که براتون یکم گنگ و نامفهوم بود بگید تا در موردش توضیح بدم

راستی در قسمت پایین اخبار چند بندانگشتی هست که عکس هر خبر هست

بعد از ایستادن بر روی اون ها اون لایه سفید رنگی که روشه برداشته میشه

پایینش هم همون قسمت تور های ویژه هست که دیگه خودت میتونی درستش کنی...

فقط زیاد رو هدرش وقت نذاشتم ولی میتونم خیلی بهترش کنم...

طــــرح :

Seyrosafar.jpg

بابای

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام

دوست عزیز من طرح رو زدم

خواستم با بقیه متفاوت باشه و دیگه از رنگ آبی استفاده نکنم...

ببین فقط این قالب رو میتونم آبیش رو هم بدم بهت...

هرجاییش رو که براتون یکم گنگ و نامفهوم بود بگید تا در موردش توضیح بدم

راستی در قسمت پایین اخبار چند بندانگشتی هست که عکس هر خبر هست

بعد از ایستادن بر روی اون ها اون لایه سفید رنگی که روشه برداشته میشه

پایینش هم همون قسمت تور های ویژه هست که دیگه خودت میتونی درستش کنی...

فقط زیاد رو هدرش وقت نذاشتم ولی میتونم خیلی بهترش کنم...

طــــرح :

بابای

زیبا شده.جون میده اصلا برا سی دی مالتی مدیا استفاده کنی.احسنت

iman_kh333

New Member
Cute design جان طرح قشنگی شده.
فقط رنگش یه جوری به کار نمیاد اگر از یه رنگ دیگه مثلا سبز تیره یا سرمه ای استفاده میکردی فکر میکنم زیبا تر میشد.

Cute design

Well-Known Member
نه اتفاقا

Cute design جان طرح قشنگی شده.
فقط رنگش یه جوری به کار نمیاد اگر از یه رنگ دیگه مثلا سبز تیره یا سرمه ای استفاده میکردی فکر میکنم زیبا تر میشد.

سلام

چیزایی که نوشتم رو بخون لطفا یه بار دیگه:):wink:

من خودم نخواستم آبی بزنم

بابای

chk

New Member
سلام به همه دوستان عزيز
از همه ممنونم كه تشريف اورديد اينجا نظر داديد.

قبل از هر چيز به نكته رو بگم:
اگر در اين مسابقه حرفي از جايزه زده شد به اين معني نبود كه مبلغ دست مزد و يا ارزش كار طراحي شما به اندازه يك ربع سكه هستش.
هنر طراح و گرافيست ارزشش بيش از اين حرف ها هستش و فقط به عنوان تشكر و قدرداني سكه مطرح شد.
كم و زيادش رو هم بزاريد پاي كم تجربگي و بي اطلاعي يا بي پولي

از دوستاني كه طرح فرستادند و دوستاني كه قبلا خصوصي باهاشون صحبت شده بود ممنونم و در دسته دوم معذرت خواهي مي كنم چون قرار نبود از اول مسابقه اي راه اندازي بشه.

دوستي گفته بود طراح ها به فكر پول هستند و... نه عزيزم اين حق طراح است و مشكلي نيست!!

اون دوستي كه گفته بود اين درست نيست كه هر كسي بياد و مسابقه را بندازه و.... اين حرف دل شما طراح هاي عزيز است
سايت سيرسفر كار اول ما نيست و كار آخر ما هم نخواهد بود. شركت ما 3 تا گرافيست خيلي خوب داره ولي در زمينه طراحي قالب سايت در ايران اين ضعف رو هم ما هم همكاران ما احساس كرديم كه به دليل دخالت قالب هاب خارجي آماده كار كمي شده و نياز است بيشتر كار بشه.
وقتي با چند طراح صحبت كرديم بدون دادن نمونه كار قبلي مبلغ *** هزار تومان رو همون اول طلب كردن و حق انتخاب براي ما نگذاشتن و گفتن طرح رو مزنيم پول رو مي گيريم و طرح رو نشون مي ديم. خوشتون آمد كه آمد نيمد كه به درك و......

اين صحبت دوستان طراحي بود كه در همين سايت حضور دارن تعداديشون حتي!!
به هر صورت ما قصد داشتيم هفته اي يك مسابقه راه بندازيم و جايزه رو هر بار بيشتر كنيم و كار رو مهم تر تا هم ما با كار دوستان آشنا بشيم . هم گرافيست هاي خودمون رو محك بزنيم و هم طراح ها با ديدن نمونه كار هاي ديگران ايده هاي جديد در اين نوع طراحي پيدا كنند و باعث پيشرفت خود طراح ها بشه.

حالا كه بعضي دوستان علاقه اي ندارن مشكلي نيست . اين مسابقه ها رو به صورت خصوصي ادامه مي ديم مثل قبل .
عزيزاني كه مايل هستند در اين كار و ديگر كار ها طرح ارسال كنند لطف كنند يا خصوصي و يا همين جا اعلام آمادگي كنند و ايميلشون رو بدن تا باهاشون خصوصي تماس برقرار كنيم از اين به بعد.

ببخشيد به هر حال.

دوستان چون وقت كار تموم شده لطف كنند ديگر طرحي رو به ايميل و تاپيك ارسال نكنند و در ميان طراح هاي اين 2 صفحه يك طرح رو انتخاب كنند تا برنده رو مشخص كنيم.

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا