مرورگر پیشنهادی شما چیست ؟!

Mecho

Member
به نظر شما کدوم مرورگر به بقیه مرورگرها برتری دارد ؟؟ ( لطفا با ذکر دلیل )
ممنون

mehran_j

Member
من با اوانت موافقم.از همه لحاظ خوبه و چون روي موتور IE كار ميكنه ميشه گفت يه ie كامل و بدون نقصه و قابليت tab هم داره

Mecho

Member
بهتر نیست به جای اینکه فقط اسم بگیم یه چند تا از مزیت های اونارو هم بگیم تا چند نفری مثل من 4 تا چیز جدید بدونن ؟
مرسی

bahy_my

Active Member
منم با جناب اهواز سيتي موافقم
فقط اكسپلورر
اگه با دريم ويور كار كرده باشيد ميبينيد كه كمترين خطاها از IE و بيشترين ها از netscape هستش.
بقيه هم كه به درد نمي خورن.!!
:D :D

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اینطوری فکر میکنی ؟
جالبه من که یک عمره با دریم ویور بزرگ شدم همچین طرزه فکری ندارم !

Sunboy454

Active Member
Mecho گفت:
هتر نیست به جای اینکه فقط اسم بگیم یه چند تا از مزیت های اونارو هم بگیم تا چند نفری مثل من 4 تا چیز جدید بدونن ؟
مرسی

شما میتونی امتیازات هر کدوم رو در تاپیکش بخونی :

تاپیک Opera

تاپیک FireFox

تو ضیحات بیشتر در سایت اصلی ، در صورتی که خواستی تو تاپیکش بنویس ترجمه کنم ؛

ehsan-gh

New Member
من الان 3 روزه Maxthon(MYIE2)0 رو نصب کردم و خیلی خوشم اومد یه چیزی شبیه IE ولی با استایل قشنگتر و امکانات بیشتر مثل تب و سیو فلش Popup blooker , viw source و خیلی چیزای دیگه

alireza-metal

Active Member
من که حدود 1 ساله با فایر فاکس کار میکنم و تا حالا ازش راضی بودم - و هیچ مشکلی نداشته و کار باهاش خیلی راحت و عالیه . در ضمن theme , plug in هم براش زیاده .

Hamid2day

Active Member
من هم هر چی گیر بیارم...
در کار طراحی نمی دونم چرا در جدول بندی فایرفاکس مشکل داره...
اما در IE همه چیز عالیه...
اما یه مزیت خوبه FF اینکه دوستان هم اشاره کردن تبل داره و سرعت بازگذاری خوبی داره ولی اکثر از IE استفاده می کنند ..چون دسترسی بهتری به گزینه خوندن آفلاین داره .
اما از کنار Opera هم نباید گذشت...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظر من هم مرورگرای Opera و FireFox از بقیه بهترن. بخاطر داشتن امکان Tab Browse و سرعت بالای لود صفحات (بخصوص در مورد Opera) و زیبایی ظاهری و ... در مورد ForaFox هم یکی دیگه از مزایایی که داره یه Download Manager ساده داره که میتونه کمک زیادی کنه اگر چه سرعت و قدرت سایر D M ها رو نداره ولی بازم خیلی کمک میکنه.

در ضمن درباره اون مشکلی که دوستمون درباره DW گفت به نظر منم زیاد درست نیست. چون یه طراح وب وقتی یه صفحه رو طراحی میکنه اونو با 3 - 4 تا مرورگر مختلف باید تست کنه. مخصوصا مرورگرایی که امکانات و طرز کار متفاوتی دارن که معمولا این مرورگرا شامل Internet Explorer و Netscape و Opera هستن که این اخیرا FireFox هم بهشون اضافه شده و در صورت بروز کوچکترین مشکلی در هر یک از این مرورگرا ضعف برطرف میشه. البته اگر طراحی بصورت اصولی و صحیحش انجام بگیره نباید مشکل خاصی داشته باشه.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
به ترتیب 1- Opera 2- FireFox 3- IE

هر کودومشون یه ویژگی هایی دارن و یه ضعف هایی من خودم نصبت به کاری که میخوام انجام بدم از هر 3 تای اینا استفاده میکنم ولی مرورگر اصلیم Opera هست بخاطر سرعت و قابلیت Tab اون.

مثلا: یه نمونه کوچیکش اینه که شما حتما دیدین که موقع فرستادن ایمیل در یاهو و با مرورگر Opera یا Firefox یک سری از قابلیت های ایمیل رو مثل تنضیمات رنگ و یا شکلک ها رو نمیتونید ببینید ولی در IE انها به درستی عمل میکنند.

جدیدترین ارسال ها

بالا