مد ارسال پاسخ سریع

به نام خدا::

من میخوام این مد رو نصب کنم.اما خط زیر رو در کدها نمیبینم.در واقع در جایی که گفته برو و دنبال این کد بگرد من نتونستم چیزی پیدا کنم.

PHP:
//
// Generate the page
//
$template->pparse(body);

S4DEGH

Well-Known Member
خب شما دنبال Generate the page بگرد . يا $template رو بگرد و ببين آيا پشت سرش يا جلوترش يه همچين چيزي ميشه پيدا كرد يا نه ->pparse(body); .

نه اينكه كل كد رو بگردي :)

BetaMaster

Member
دقيقا

اين را به فرمايش صادق جان اضافه كنم كه ممكن است تم مورد نظر شما غير استاندارد باشد و مشابه اين كد در ان نباشد !!!

به نام او::

این پست رو من خیلی وقت پیش گذاشته بودم.من حواسم نبود که دارم از php bb3 استفاده میکنم و این مد هم برای ورژن شماره 2 هستش.خیلی جالبه که بعضی از دوستان که به عنوان ....phpbb در ایران هستند این رو تشخیص ندادند.!!!

BetaMaster

Member
مي بخشيد اينجا مدي ضميمه شده بود ؟ يا اصلا قيد شده بود نگارش چند ؟:neutral:

من فقط فرمايش صادق را تكميل كردم

ضمنا صادق جان هم يكي از نوابق Cms ايران هستند

دوستان بيايم با پرهيز از رفتار هاي عجيب و زننده جلو خشك شدن ريشه همكاري و تعاون را بگيريم ...

بعضي وقتا آدم برخورد هايي مي بينه كه واقعا متاثر ميشه...:neutral:

آخرین ویرایش:
به نام الله::
مي بخشيد اينجا مدي ضميمه شده كه ما ببينيمش ؟

phpbb کار حرفه ای کسی که به عنوان نماینده رسمیش در ایران فعالیت کنه با دیدن کد زیر متوجه میشه که اون کد مال رژن دو هست.چون فقط در ورژن شماره دو با اون متغیر قالبها رو صدا میزنن.

بارها هم اعلام کردم که من هم به این صحبت شما موافقم.

دوستان بيايم با پرهيز از رفتار هاي عجيب و زننده جلو خشك شدن ريشه همكاري و تعاون را بگيريم ...
من هم صحبت آقا صادق رو قبول دارم.و اون کار رو هم خودم کرده بودم.

$template->pparse(body);

ولی در ورژن سه یه کم متفاوته.

BetaMaster

Member
والا من اول تاپيكو ديدم صحبت صادق رو تكميل كردم . علم غيب ندارم كه شما phpBB 3 داشتيد و مي خواستيد مد phpBB 2 نصب كنيد !:neutral:

ورژن هم قيد نكرده بوديد كه گير بدم اين مود مال 2 هست و از عالم غيب خبر رسيده شما 3 داريد مي خوايد مد 2 نصب كنيد (تازه اونم اگه دقت مي كردم)

حالا اين بحثا چه ربطي داشت ؟ خودمم نمي دونم ! فقط تاپيك حسابي منحرف شد:cool:

S4DEGH

Well-Known Member
phpbb کار حرفه ای کسی که به عنوان نماینده رسمیش در ایران فعالیت کنه با دیدن کد زیر متوجه میشه که اون کد مال رژن دو هست.چون فقط در ورژن شماره دو با اون متغیر قالبها رو صدا میزنن.
اين سيستم چيز خاصي نيست طرف روش بخواد مسلط باشه !!
ازش اصلا نداره.

كسي توي اين ضمينه حرفه اي هست كه خودش نوشته باشه ./
در ثاني نسخه phpbb3 رو من اصلا نصب نكردم كه بخوام كد هاش رو ببينم :)

من حتي با اينكه به تمامي كد هاي پلاتينيوم مسلط هستم ولي اگر چيزي مشاهده بشه نميشه تشخيص داد كه آيا تو فلان نسخه هست يا نيست .
همچين چيزي يكم دور از عقلانيت هست .

جدیدترین ارسال ها

بالا