┘──Nature or Life,i don't know──└

Webber

Well-Known Member
سلام
یه چیزی زدم شبیه طرح.البته معنا گرا ها.:d
لطف کنید. نظر بدین-متشکرم
و سهراب شعر زیر رو برای طرح من سروده.ببینید...

صدا کن مرا
صدای تو خوب است
صدای تو سبزینه ی آن گیاه عجیبی است
که در انتهای صمیمیت حزن می روید
در ابعاد این عصر خاموش
من از طعم تصنیف در متن ادراک یک کوچه تنهاترم.
بیا تا برایت بگویم چه اندازه تنهایی من بزرگ است.
و تنهایی من شبیخون حجم ترا پیش بینی نمی کرد
و خاصیت عشق این است.

کسی نیست
بیا زندگی را بدزدیم آن وقت
میان دو دیدار قسمت کنیم.
بیا با هم از حالت سنگ چیزی بفهمیم. بیا زودتر چیزها را ببینیم.
ببین- عقربک های فواره در صفحه ی ساعت حوض زمان را به گردی بدل می کنند.
بیا آب شو مثل یک واژه در سطر خاموش ام. بیا ذوب کن در کف دست من جرم نورانی عشق را.
...
و آن وقت من-مثل ایمانی از تابش استوا گرم
ترا در سرآغاز یک باغ خواهم نشانید.
...

███ویرایش شد███

پیوست ها

• Nature-Life.jpg
    Nature-Life.jpg
    110.6 کیلوبایت · بازدیدها: 19
آخرین ویرایش:

[SOBHAN]

Active Member
خيلي كار خوب و بقول خودتو معنا داري هست ...

ولي اگه از لحاظ اجرايي كار رو بخواهيم مورد بحث قرار بديم ، به رنگين كمون ميشه ايراد گرفت كه تو چش ميزنه !

خسته نباشيد

موفق باشيد
محمد حسين

MEGA WAVE

Active Member
سلام

افرین مفهوم طرحت زیباست ، مخصوصاً دونفر سمت چپ :Wink:

نکات مثبت :

سه تا تپه و آسمون خوب شده

درخت ها هم خوبن هم خوبه

نکات منفی :

پرسپکتیو آدمها درست نیست یعنی شخصی که روی تپه جلویی هست با زن و بچه تپه سومی یه اندازه هستند.

یا حتی اون دوتا عاشق سمت چپ کوچیکتر از مامان با بچشه که این اشتباهه.

یه چیز دیگه روی رنگین کمان خیلی بهتر از این میتونی کار کنی

مثلاً 6 یا هفت رنگ مختلف بصورت افقی با ضخامت مناسب روی هم بذار بعد با بلور و دیگر فیلترها شبیه رنگین کمانش کن بعد با ترنسفور منحنیش کن.

برگها رو میتونی بهتر از این حالتی که هست استفاده کنی ازشون.

همین دیگه دوست خوبم.

نمره ات :
score006.gif

مرسی از اینکه طرحتو گذاشتی تا ببینیم.

Webber

Well-Known Member
سلام
خيلي كار خوب و بقول خودتو معنا داري هست ...

ولي اگه از لحاظ اجرايي كار رو بخواهيم مورد بحث قرار بديم ، به رنگين كمون ميشه ايراد گرفت كه تو چش ميزنه !

خسته نباشيد

موفق باشيد
محمد حسين

در مورد رنگین کمان با شما موافقم که فکر کنم بهتر شده حالا.ولی نگفتید چه برداشتی کردید(بخش معناییش رو می گم)
محمد حسین جان ممنون که نظر دادید:rose:

سلام

افرین مفهوم طرحت زیباست ، مخصوصاً دونفر سمت چپ :Wink:

نکات مثبت :

سه تا تپه و آسمون خوب شده

درخت ها هم خوبن هم خوبه

نکات منفی :

پرسپکتیو آدمها درست نیست یعنی شخصی که روی تپه جلویی هست با زن و بچه تپه سومی یه اندازه هستند.

یا حتی اون دوتا عاشق سمت چپ کوچیکتر از مامان با بچشه که این اشتباهه.

یه چیز دیگه روی رنگین کمان خیلی بهتر از این میتونی کار کنی

مثلاً 6 یا هفت رنگ مختلف بصورت افقی با ضخامت مناسب روی هم بذار بعد با بلور و دیگر فیلترها شبیه رنگین کمانش کن بعد با ترنسفور منحنیش کن.

برگها رو میتونی بهتر از این حالتی که هست استفاده کنی ازشون.

همین دیگه دوست خوبم.

نمره ات :

مرسی از اینکه طرحتو گذاشتی تا ببینیم.
سلام megawave جان
ممنون چشمات زیبا میبینه
اکثر موارد منفی رو ویرایش کردم
در مورد برگ ها خورم می خواستم کمی نرم و محو باشند به همین خاطر
در مورد نمره تقاضای تجدید نظر دارم. (;
شما هم نگفتید برداشتتون چیه؟
و مرسی که نظر دادی:rose:

طرح ویرایش شد
منتظر برداشت های دوستان هستم...

با تشکر

علی

mayapower

Well-Known Member
سلام
ایده جالبیه
فکر کنم سیکل زندگی رو نشون میده از کودکی جوانی عاشقی میانسالی
البته مرگ و هم باید داشته باشه که پاییز همون مرگشه
ولی اجرا جای کار داره:paint:

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
به نظر من کار تصویر سازی خوبی شده. مثل طرح هایی که تو روزنامه ها برای یه مقاله ی اجتماعی کار میشه!:)

برداشت من: اینجا بهشته و همه ی اینایی که توشن مردن و البته به اون چیزایی که تو شعر سهراب هست رسیدن!

موفق باشی.

MEGA WAVE

Active Member
الان خیلی زیبا و رویایی شد.

خیلی خیلی دوستش دارم.

و اما مفهوم کار:

اولین حسی که به من میده ، حس شادابی و زندگی هست ، اما وقتی نگاه بچه که تنها سمت راست میکنم فکر میکنم داره با نگاه کردن به مامان و بچه هع غصه میخوره و شاید یادش میاد که والدینی نداره.

یه کاره دیگه که کردی و خیلی خوشم میاد اینکه توی ماجرای عشق دختر و پسر بر عکس اکثر همه تصاویری که از این موضوع دیدم اینجا دختر هست که داره عشقشو به پسر ابراز میکنه.

مفهوم اون پسر رو که از درخت اویزون شده رو اینجوری برداشت میکنم که اون پسر هم مثل بقیه برگ های درخت میمونه و داره از اصلش جدا میشه .

نمره ات :
score009.gif
xm17zs57pl5g7bkyw202.png

Narcisus

Member
بابا معنا گرا
آفنر کار خوبی شده ولی
اون دوتا عاشق هم ردیف با پسر جلویی هستند پس چرا گوچکتر هستند
یا بزرگشون کن
یا ببر عقب

Webber

Well-Known Member
سلام
سلام
ایده جالبیه
فکر کنم سیکل زندگی رو نشون میده از کودکی جوانی عاشقی میانسالی
البته مرگ و هم باید داشته باشه که پاییز همون مرگشه
ولی اجرا جای کار داره
سلام mayapower جان
ممنون
تقریبا درست حدس زدی.کودکی->جوانی->میانسالی->مرگ.
البته درخت تو تپه ی سوم میمیره.ولی مرگ ما پشت تپه ی سومه اون نور رو رنگین کمان و ... .
{زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ-پرشی دارد اندازه ی عشق-زندگی چیزی نیست که لب تاقچه ی عادت از یاد من و تو برود}
درسته اجرا جای کار داره ولی خوب کاره یه آماتوره دیگه:D
ممنون که نظر دادی دوست من rose:

به نظر من کار تصویر سازی خوبی شده. مثل طرح هایی که تو روزنامه ها برای یه مقاله ی اجتماعی کار میشه!

برداشت من: اینجا بهشته و همه ی اینایی که توشن مردن و البته به اون چیزایی که تو شعر سهراب هست رسیدن!

موفق باشی.
سلام مهدی جان
درسته یه کتاب داشتم بچگی می خوندم که عکس هاش صاف بود.حالا می بینم خیلی شبیه اونها شده:lol:
{2D}
برداشت شما هم میتونه نزدیک به تصویر باشه فقط فرقش اینه که تو بهشت کسی نمی میره حتی درخت. (;
دوست من ممنونم که نظر دادی:rose:
موفق باشید
الان خیلی زیبا و رویایی شد.

خیلی خیلی دوستش دارم.

و اما مفهوم کار:

اولین حسی که به من میده ، حس شادابی و زندگی هست ، اما وقتی نگاه بچه که تنها سمت راست میکنم فکر میکنم داره با نگاه کردن به مامان و بچه هع غصه میخوره و شاید یادش میاد که والدینی نداره.

یه کاره دیگه که کردی و خیلی خوشم میاد اینکه توی ماجرای عشق دختر و پسر بر عکس اکثر همه تصاویری که از این موضوع دیدم اینجا دختر هست که داره عشقشو به پسر ابراز میکنه.

مفهوم اون پسر رو که از درخت اویزون شده رو اینجوری برداشت میکنم که اون پسر هم مثل بقیه برگ های درخت میمونه و داره از اصلش جدا میشه .
ممنونم دوست من خوشحالم که به نظر شما اینقدر زیبا و رویاییه.
شما سعی کردید برداشت متفاوتی داشته باشید که تقریبا می تونه درست باشه.فکر نمی کردم این همه برداشت متفاوت بشه از تصویر.منظور خود من بیشتر چیزی بود که mayapower عزیز گفتند.به علاوه ی اینکه وقتی پشت تپه هه مرگ در کمین هست باز هم آسمون آبیه و خورشید می تابه و گنجشک ها می خونن
{پدرم پشت دوبار آمدن چلچله ها-پدرم پشت دو برف-پدرم پشت دو خوابیدن در مهتابی-پدرم پشت زمان ها مرده است.پدرم وقتی مرد آسمان آبی بود-مادرم بی خبر از خواب پرید-خواهرم زیبا شد.پدرم وقتی مرد پاسبان ها همه شاعر بودند ...}
تو ماجرای عشق بله حق با شماست از تصویری هم که من این دو تا عاشق رو برداشتم همینطور بود و به نظرم جالب اومد.ولی عشق یک طرفه هم معنی نداره و نمی دونم چرا داماد عزیزمون قلبش رو سفت چسبیده .نمی دونم!!
در مورد پسر کوچولو هم میشه مثل شما فکر کرد و علاوه بر اون میشه گفت که چیزی شبیه به پیک نیکه که اون بچه کوچولو اولی حالا خودش دارای خانواده شده.البته خودش تو تصویر نیست رفته گل بچینه.
در ضمن اگر همیشه با اعتراض اینقدر نمره ها زیاد میشه از این به بعد همیشه اعتراض می دم .
اوه- به به. مثل اینکه امروز تولده؟به به تولدت مبارک.انشا الله 188 سال عمر کنی.
ولی آخه پیر شدنم جشن داره- شوخی کردم.نمی دونم رو کدوم تپه هستی ولی تولدت مبارک
birthday_balloons.jpg

:rose:
بابا معنا گرا
آفنر کار خوبی شده ولی
اون دوتا عاشق هم ردیف با پسر جلویی هستند پس چرا گوچکتر هستند
یا بزرگشون کن
یا ببر عقب
ممنون شیطونک جون عزیز.ممنون از آفنر تون ولی فکر نمی کنم زیاد خوب شده باشه
آخه چون روی تپه ی دورتر هستند به خاطر همین.ولی مشاقیم بدونیم برداشت شما چیه؟
ممنون که نظر دادید.:rose:
بعضی جاها اشعاری از سهراب مرتبط با متن یادم میاد که به نظرم حیفه نگم فکر کنم پرحرفی کردم.می بخشید.
اگر دوستان نظری دارند مشتاقانه منتظریم
با تشکر

علی

MEGA WAVE

Active Member
مرسی webber ( اسم قشنگتو نمیدونم)

در ضمن اگر همیشه با اعتراض اینقدر نمره ها زیاد میشه از این به بعد همیشه اعتراض می دم .

الکی دل خودتو بچه ها رو خوش نکن :دی :lol: ، اول که این نمره حقت بود ( من برای طرح های معنا گرا پارتی بازی میکنم :wink: ) :دی

دوماً این روزا چون تولدمه به همه 2 یا 3 نمره ارفاقی میدم . :oops: :دی

شوخی کردم واقعاً طرحت خوب هست.

در مورد اینکه من رو کدوم تپه هستم ، من الان روی رنگین کمان نشستم :دی

mayapower

Well-Known Member
ممنون

سلام
ممنون دوس مهربونم:)
خواهش ميشه
كار قشنگي بود
منم الان بالاي رنگين كمانم درست تو بغل خدا :oops:

memol_515

Active Member
اين شعر سهراب رو، وقتي دبيرستان بودم، يكي بهم كادو داد، از اونموقع به ديوار اتاقم وصله ! چون هنوز برام تازگي داره.

خيلي دوستش دارم.

با اين تصوير سازي شما هم علاقه اش بهم بيشتر شد.

كارت رو دوست دارم. اصلا دوست ندارم بهش ايرادي بگيرم. به نظرم همه چيز به هم ميان. جاي ايراد گرفتن نداره. چون خيلي توي سبك خاصي نميگنجه كه بخواد از قوانين اون سبك پيروي يا سرپيچي كنه...

موفق باشي:rose:

Narcisus

Member
علم و عالم

ولی به من این حس منتقل نشد که روی تپه دورتری هستن
چون تو یه سطح هستن
مسلماً اگه دورتر باشن کمی بالاتر قرار میگیرن
نمیدونم
راستش شعر رو سرسری خوندم تا زیاد رو نظرم تاثیر نذاره و برداشت شخصی رو بکنم البته با کمک از احساس سهراب
اون پسر جلویی دستشو دراز کرده تا آخرین شاخه معرفت رو بچینه
اون دوتا عاشق؟! نه فکر کنم دختره عاشق باشه چون پسره دستشو بالا نیاورده تا عشق رو از دست دختر بگیره ولی با این وجود رنگین کمان نشان دهنده زندگی و زیبایی های اون هست
بچه ای که تو دست مادرش داره پرواز میکنه نشان از محبت مادر و خانواده داره
اما اون یکی داره به دست طبیعت رشد میکنه
حس میکنم یه دریا پشت این تپه هست نمیدونم چرا شاید به خاطر اون نور بالای تپه که در امتداد رنگین کمان هست باشه

البته با اجازه مدیران :rose:

یه نکته علمی مربوط به رنگهای رنگین کمان و رابطشون با بدن انسان:
کی در مورد چاکراه های انسان میدونه؟
چاکراه ها نقاطی از بدن هستند که از طریق اونها انرژی از بدن ساتع ویا به اون وارد میشه
در بدن هفت چاکراه داریم که به هفت رنگ رنگین کمان هستند
از پائین شکم به رنگ قرمز (نازلترین رنگ و درجه) و به همون ترتیب رنگین کمان شروع میشن و تا پیشانی که به رنگ بنفش (بالا ترین مقام و نشان از خدایی بودن) که مقام مردان بزرگ هست ادامه دارن

10h0wo4.jpg

نمیدونم چیزی در مورد سنگ های انژی بخش که بازار پر شده از گردنبند و دستبندهاش که مربوط به ماه تولد هست شنیدید
یه چیزی تو این مایه ها میشه

34xs7dl.jpg
bgcion.jpg

من سنگم جاسپر قرمز، اکوامارین هست شما چطور؟
http://www.gempars.com/Default.aspx?tabid=169
http://www.gempars.com/Default.aspx?tabid=170
سنگ شما چیه؟
هر انسانی با توجه به اندیشه هاش یکی از این رنگ هارو ساتع میکنه
اینم چند نونه عکس که با استفاده از نوع جدیدی دوربین گرفته شده که میتونه نورهای انرژی رو نشون بده

rmv984.jpg

حالا ببینید هرکدوم از این افراد چه طرز فکری دارن
بعضی فکر شکم
بعضی فکر شهوات
و ...

حالا ببینید از این رنگها چه استفاده ای تو طراحی گرافیک میتونید بکنید و کجا از چه رنگی استفاده میکنید

آخرین ویرایش:

Webber

Well-Known Member
سلام
مرسی webber ( اسم قشنگتو نمیدونم)

نقل قول:در ضمن اگر همیشه با اعتراض اینقدر نمره ها زیاد میشه از این به بعد همیشه اعتراض می دم .

الکی دل خودتو بچه ها رو خوش نکن :دی ، اول که این نمره حقت بود ( من برای طرح های معنا گرا پارتی بازی میکنم ) :دی

دوماً این روزا چون تولدمه به همه 2 یا 3 نمره ارفاقی میدم . :دی

شوخی کردم واقعاً طرحت خوب هست.

در مورد اینکه من رو کدوم تپه هستم ، من الان روی رنگین کمان نشستم :دی

مخلص شما علی هستم
ممنون دوست من
موفق باشی:rose:
ممنون
سلام
ممنون دوس مهربونم
خواهش ميشه
كار قشنگي بود
منم الان بالاي رنگين كمانم درست تو بغل خدا
از شما هم ممنونم دوست عزیز لطف دارید
موفق باشی:rose:
اين شعر سهراب رو، وقتي دبيرستان بودم، يكي بهم كادو داد، از اونموقع به ديوار اتاقم وصله ! چون هنوز برام تازگي داره.

خيلي دوستش دارم.

با اين تصوير سازي شما هم علاقه اش بهم بيشتر شد.

كارت رو دوست دارم. اصلا دوست ندارم بهش ايرادي بگيرم. به نظرم همه چيز به هم ميان. جاي ايراد گرفتن نداره. چون خيلي توي سبك خاصي نميگنجه كه بخواد از قوانين اون سبك پيروي يا سرپيچي كنه...

موفق باشي
ممنون مائده خانوم.
یعنی به نظر شما سبک جدیدی اختراع کردم؟ولی برداشتتون رو نگفتیدا...
ممنون که نظر دادید.:rose:

ولی به من این حس منتقل نشد که روی تپه دورتری هستن
چون تو یه سطح هستن
مسلماً اگه دورتر باشن کمی بالاتر قرار میگیرن
نمیدونم
راستش شعر رو سرسری خوندم تا زیاد رو نظرم تاثیر نذاره و برداشت شخصی رو بکنم البته با کمک از احساس سهراب
اون پسر جلویی دستشو دراز کرده تا آخرین شاخه معرفت رو بچینه
اون دوتا عاشق؟! نه فکر کنم دختره عاشق باشه چون پسره دستشو بالا نیاورده تا عشق رو از دست دختر بگیره ولی با این وجود رنگین کمان نشان دهنده زندگی و زیبایی های اون هست
بچه ای که تو دست مادرش داره پرواز میکنه نشان از محبت مادر و خانواده داره
اما اون یکی داره به دست طبیعت رشد میکنه
حس میکنم یه دریا پشت این تپه هست نمیدونم چرا شاید به خاطر اون نور بالای تپه که در امتداد رنگین کمان هست باشه

البته با اجازه مدیران

یه نکته علمی مربوط به رنگهای رنگین کمان و رابطشون با بدن انسان:
کی در مورد چاکراه های انسان میدونه؟
چاکراه ها نقاطی از بدن هستند که از طریق اونها انرژی از بدن ساتع ویا به اون وارد میشه
در بدن هفت چاکراه داریم که به هفت رنگ رنگین کمان هستند
از پائین شکم به رنگ قرمز (نازلترین رنگ و درجه) و به همون ترتیب رنگین کمان شروع میشن و تا پیشانی که به رنگ بنفش (بالا ترین مقام و نشان از خدایی بودن) که مقام مردان بزرگ هست ادامه دارن

نمیدونم چیزی در مورد سنگ های انژی بخش که بازار پر شده از گردنبند و دستبندهاش که مربوط به ماه تولد هست شنیدید
یه چیزی تو این مایه ها میشه

من سنگم جاسپر قرمز، اکوامارین هست شما چطور؟
http://www.gempars.com/Default.aspx?tabid=169
http://www.gempars.com/Default.aspx?tabid=170
سنگ شما چیه؟
هر انسانی با توجه به اندیشه هاش یکی از این رنگ هارو ساتع میکنه
اینم چند نونه عکس که با استفاده از نوع جدیدی دوربین گرفته شده که میتونه نورهای انرژی رو نشون بده

حالا ببینید هرکدوم از این افراد چه طرز فکری دارن
بعضی فکر شکم
بعضی فکر شهوات
و ...

حالا ببینید از این رنگها چه استفاده ای تو طراحی گرافیک میتونید بکنید و کجا از چه رنگی استفاده میکنید
سلام
پسر کوچولو نمی خواد بچینه در واقع دستشو گذاشته رو شونه ی بچه درخت
برداشت شما هم جالبه و متفاوت
ممنون دوست عزیز که با این نکته ی علمی اشاره کردید
راستش خود انسان هم گاهی احساس می کنه این چیزها دو رو برش هست.مثلا وقتی خود انسان خمیازه می کشد ناخودآگاه اطرافیان هم همین کار رو می کنند یا ... .
نظر شما قابل احترام هست ولی به نظر من سنگ با انسان فرق دارد و فکر نمی کنم سنگ سرد انرژی برای پخش کردن داشته باشد وگرنه حداقل خودش را گرم می کند یا حرکت می دهد(چون زنده نیست و جان و روح ندارد)
به هر حال چیزهایی هستند که ما نمی بینیم و شاید یکیش این باشد.

ممنون که نظر دادید:rose:

با تشکر از تمام دوستان خوبم
red_rose_sm.jpg

علی

آخرین ویرایش:

Narcisus

Member
نظر شما قابل احترام هست ولی به نظر من سنگ با انسان فرق دارد و فکر نمی کنم سنگ سرد انرژی برای پخش کردن داشته باشد وگرنه حداقل خودش را گرم می کند یا حرکت می دهد(چون زنده نیست و جان و روح ندارد)
به هر حال چیزهایی هستند که ما نمی بینیم و شاید یکیش این باشد.

بهت پیشنهاد میکنم حتماً فیلم شهادت آب رو ببینی تا دستگیرت بشه که تک تک اجزای جهان شعور دارن و روی هم تاثیرات مثبت یا منفی میذارند
میتونی تو اینترنت هم سرچ کنی یه تحقیق علمی هست که آقای ایموتو انجام داده و در محافل علمی مورد تائید قرار گرفته

جدیدترین ارسال ها

بالا