مجموعه کارهای سیاه قلم

MAJOR

Well-Known Member
یک هدیه کوچیک به بچه های مجید آنلاین امید وارم از این هدیه خوشتان بیاد منتظر نظرات شما هستم
فونت این کار فونت دبیر نرم افزار پروین هست که من یکم دست کاریش کردم به اضافه یک سیاه قلم .

پیوست ها

• MAJID4.jpg
    MAJID4.jpg
    160.9 کیلوبایت · بازدیدها: 144
  • MAJID3.jpg
    MAJID3.jpg
    76.5 کیلوبایت · بازدیدها: 114
  • MAJID2.jpg
    MAJID2.jpg
    100 کیلوبایت · بازدیدها: 101
  • MAJID.jpg
    MAJID.jpg
    96.8 کیلوبایت · بازدیدها: 100

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کارای قشنگی بودن تبریک میگم.

Hojjat-call

Member
كارهات عاليه هستند ولي بهتره در موضوعات مختلف كار كني و محدود يه موضوع نشي ! در كل خسته نباشي !

MAJOR

Well-Known Member
جواب

Hojjat-call جان من این کار ها رو برای مجید آنلاین گذاشتم شما هم اگر موضوع خاصی رو سراغ داری بگو تا برات طراحی کنم از سارا هم تشکر می کنم.

mostafa_cs

Well-Known Member
اون طرح قرمز رنگ مجید آنلاین خیلی قشنگه!
بقیه شون هم فقط از لحاظ کیفیت طراحی زیبا هستن!

NAKOOT

Well-Known Member
very nice...
فونت ها کار دوم رو bold تر انتخاب می کردی بهتر نمی شد؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
یه موردی هم که به ذهنم رسید اینه که شما تو تمام کارات از 1 نوع فونت استفاده میکنی که فونت پیش فرض ویندوزه. سعی کن خودتو محدود به یک نوع فونت نکنی و از فونتای متنوع استفاده کنی. ولی کار دیفیس کردن رو خوب انجام میدی.

Hojjat-call

Member
نمي دونم چرا هر وقت ميام تاپيك هاي انجمن كارهايي رو كه انجام دادم رو باسم نمياره مثلا تشكرها و يا پستهايي كه زدم ! براي شما هم اينطوريه يا فقط من بدبخت اينطوريم ؟‌
----------------------------------------------------------------------------------
ممنون ايده كه خيلي هست يكيش مثلا ميشه نفس انسان ! يا هزار ايده ديگر زياد چيز به خواصي تو ذهنم نيست ! ممنون بازهم !

MAJOR

Well-Known Member
جواب

sara_is_nice_girl جان من قبلا هم توضیح دادم این فونت دبیر پروین هست و من این تصاویر رو به سفارش کسی انجام دادم و متنها رو تازه اضافه کردم به هر حال اگه کاستی دیدی به بزرگی خودتون منو ببخشید.
mashreghi جان بله من پرتره هم کار کرده ام اگه طرحی رو لازم داری به من بده تا برت درست کنم.
mashreghi لطف کردی چشم حتما در کار های بعدیم نظرات شما رو مد نظر قرار می دم-- در ضمن من مشکلی ندیدم .

nima_dsnr

کاربر VIP
حجت
احتمالا حواست نیست نام کاربری و pas رو وارد نکردی هنوز... در غیر اینصورت امکان نداره.

Major
دستت درد نکنه major جان. خیلی قشنگ شدن. دیفیسهات باحالن.
ببینم منظورت رو از سیاه قلم ها متوجه نمیشم. یعنی اینا رو همه با مداد کشیدی ؟
اگه اینطوره که خیلی خوبه... معلومه کار سیاه قلمت عالیه من که خوشم اومد.

MAJOR

Well-Known Member
کار جدید

این هم یکی دیگه از کار های من نظرتون رو بدین

پیوست ها

• MAJID5.jpg
    MAJID5.jpg
    168.4 کیلوبایت · بازدیدها: 15

cold

Member
کارهای واقعا زیبایی هستن دوست من . تبریک میگم . اگه نحوه دیفیس متن هارو هم بگی که دیگه واقعا لطف کردی . :)

mostafa_cs

Well-Known Member
این آخریه خیلی قشنگه!لذت بردم.
درباره اون پست هم واستون پیغام خصوصی زدم!
موفق باشی...

MAJOR

Well-Known Member
جواب

graphmax جان جواب رو برات فرستادم به پیام حصوصی .
cold جان لطف کن هر کدوم از طرهها رو که در موردش اطلاع خواستی بگو تا برات psd رو بزارم و به همراهش آموزش تا بهتر متوجه بشی از نظر شما هم بسیار متشکرم

cold

Member
من فقط میخوام این نحوه دیفیس فونت رو یاد بگیرم . مثل برگردوندن حرف ی یا کلا این سبک تغرییرات . ممنون میشم اگه به من و دوستات آموزش بدی . :)

MAJOR

Well-Known Member
دیفیس حرف ی (هیچ جا این قدر راحت نیست)

اینم آموزش دیفیس حرف ی فقط بگم جای حرف ب حرف پ بگذارید این روش راحت ترین روشی هست که من خودم دمپاییش کردم اگه نا مفهوم بود فهش ندید میام توضیح می دم.
ابزار رو هم به صورت فینگلیش نوشتم اما تو تصویر نشونشون دادم . برای تغییر دادن حروف دیگه هم آمتده هستم.

پیوست ها

• Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    114.7 کیلوبایت · بازدیدها: 23

MAJOR

Well-Known Member
arashonline جان از نظرت خیلی متشکرم امید وارم موفق باشی باتشکر.

جدیدترین ارسال ها

بالا