متن کامل انگلیسی یازده کتاب کارلوس کاستاندا

amirvala

New Member
کتابهای کارلوس کاستاندا بین اونایی که دنبال قدرت های خارق العاده روانی و آرامش عمیق روحی و خلاصه مدیتیشن و معرفت و اینجور چیزها هستند معجزه می کنه و تو تموم دنیا غوغا به پا کرده. تو این کتابا یه آدم به اسم دون خوان هست که حرفاش آدمو :eek: می کنه و دود از کله آدم بلند می شه وقتی می فهمه دنیا اونجورایی که فکر می کنیم نیست و یک کلاه گشاد توسط بابا نه نه سرمون رفته که نگو و نپرس و خلاصه یهو می شی یه عارف فراجهانی !
برای دانلود تمام کتابهای کاستاندا به انگلیسی کافیه از لینک زیر اونا رو دانلود کنید:
http://rapidshare.de/files/29920500/castaneda11ebooks.rar
کتابهای فارسیش هم که تو بازار هست. فقط می تونم بگم که اگه یکی از این کتابا رو بخونی اولا دیگه مشکلات دنیا واست پوک و پوچ میشه و دوما اصلا یه جور دیگه می شی!

پیوست ها

• castanedaweb.jpg
    castanedaweb.jpg
    31.9 کیلوبایت · بازدیدها: 44

بهاران

New Member
کتاب کارلوس کاستاندا

لطفا کتاب را درجای دیگری اپلود کنید وخاصیت ریزیوم داشته باشد
متشکرم

CastrolGT

New Member
با تشکر پیغام فابل پیدا نمیشه رو رپید شیر میده میشه لطفا چک کنید

Sepako

Member
کتاب های بی نهایت بیهوده ای هستن که حاصل یه ذهن معتاد بیماره. من هیچ چیزی جز ترویج حشیش کشی و حماقت از این کتابها ندیدم!

CastrolGT

New Member
عجب من نمیدونستم پس بگو چرا کتاباشو همشو ممنوع کردن برای همینه ! منونم از اینکه آگاهی دادید

amir3dmax

Member
علم رویا بینی یعنی همه چیز

:razz: :razz: هیچ هم این طور که شما می گویید نیست این دود ها و مزامین گفته شده در کتاب همه دانش سرخ پوستان می باشد و دارای ارزش های معنوی ولایی می باشد ، لطفا با دقت بیشتر و با توجه به معنای نهفته درون جملات آن را بخوانید ، به نظر من علم رویا بینی یکی ازعجیب ترین علم ها است که الان در مجامع علمی و آموزشی تدریس می شود و به دانشجویان توصیه می شود رویا بینی کنید و هیچ وقت سخنی از سرخ پوستان به میان نمی آید در صورتی که آنها این علم را بنا نهادن این هم عوض تشکر هستش خیلی بی معرفت هستید ، آقایان لطفا با دقت مطالعه کنید و روی هوا حرف نزنید :mad:

tah62k

New Member
<script type="text/javascript" src="http://www.oxinads.com/showbannerm.php?uid=4398&cid=8&n=4"></script>

saalek110

Well-Known Member
من اسم و آواتارم را از این کتابها(کارلوس کاستاندا) گرفتم و افتخار می کنم به آن. درک معارف اون کمی سخته ولی گرانبهاست. شاید من 3 درصدش را فهمیدم ولی همون زندگی جدیدی به من داد.

البته یک سری کتاب جعلی به نامش پخش شده متاسفانه. من بسته فوق را دانلود نکردم هنوز.

چند جمله از این کتابها:

سالک مبارز به دنبال قصد خویش است تا قصد مرگ را باطل کند.
سالک مبارز میدان مبارزه اش را خود برمی گزیند و هرگز قبل از آنکه میدان رزم را بشناسد ٬ پای به آن نمی گذارد.
ناوال کاستاندا می گوید:

معرفت مثل ذراتی از غبار طلایی شناور به سوی سالک مبارز می آید ، درست از همان غبار که بال های شب پره را پوشانده است.به همین جهت معرفت برای سالک مبارز همچون دوش گرفتن است یا همچون بارانی از ذرات طلایی تیره که بر او می بارد...

(کندری ، مهران - چرخ زمان، شمنان مکزیک کهن، افکار آنان درباره زندگی ، مرگ و جهان - چاپ نخست - تهران ، میترا : ۱۲۶)
سالک مبارز دشمن ندارد.
سالک به دنبال دیدن است.
اعتماد به نفس در چشم یک سالک جنگجو و یک انسان عادی هیچ
شباهتی با هم ندارد . آدم عادی اعتماد به نفس را در دیده دیگران
جستجو می کند و ماهیت اعتماد به نفسِ او، نیاز مستقیم به تحسین
دیگران دارد .
اما سالک مبارز می داند برای آنکه لایق لقب جنگجوی بی نقصان
شود باید راهی بس طولانی را طی کند ، مرارت ها و امتحانات
بی شماری را از سر بگذراند و در عین استوار بودن ، خم شود و
در عین انعطاف پذیری از ریشه جدا نشود .
سالک مبارز اعتماد به نفس را نمی شناسد زیرا اعتماد به نفس در
تعریف ذهنی او وجود ندارد بلکه تنها فروتنی و تواضع را در
می یابد و این تواضع باید در سرشت سالک جنگجو بودن او ، با
روحش آمیخته شود .
شخص معمولی متکی به دیگران است در حالی که سالک جنگجو
تنها متکی به وجود خود است ، تنها متکی به بی نهایت است .
سالک جنگجو بی نهایت است .
تفاوت اساسى بین سالک مبارز و انسان معمولى در این است که سالک مبارز همه چیز را به عنوان مبارزه طلبى قبول می کند، در حالی که انسان معمولى همه چیز را به عنوان برکت یا نفرین به شمار می آورد

مهرایزد

New Member
سپاس دوست خوبم از مطالبی که گذاشتی .

راستی چون انسان جستجو گری هستی پیشنهاد می کنم جهان بینی ایرانیان در ایران باستان (زرتشت) رو هم مطالعه کنی . فکر کنم از اون هم خیلی خوشت بیاد. برات بهترین پیروزی های گیتی رو ارزو می کنم.

بازم سپاسگذارم که چیزای خوبی رو که پیدا می کنی با همه در میان میگذاری.

آخرین ویرایش:

anoosh_kp

New Member
کتاب های بی نهایت بیهوده ای هستن که حاصل یه ذهن معتاد بیماره. من هیچ چیزی جز ترویج حشیش کشی و حماقت از این کتابها ندیدم!
سلام به نظر من اینطور هام نیست که شما فکر میکنید خیلی چیزها تو این دنیا هست که حتی تصورش برای انسانها غیر ممکنه در ضمن یک ادم بنگی هرگز نمی تونه 12 جلد کتاب بنویسه که هر خطش رو که می خونی اینقدر به عظمت این جهان پی ببری این کتاب حتی اگر تخیلی هم باشه از لحاظ ادبی یک شاهکاره و همه نویسندگان دنیا این رو قبول دارند حتی منتقدینش .من فکر می کنم شما باید حد اقل دو جلد از این کتاب رو عمیق بخونید من هم اول نظر شما رو داشتم الان من جلد هشتم رو می خونم و نظرم واقعا عوض شده .

saalek110

Well-Known Member
من راجع به ارزش کتابها نمی توانم درست نظر بدهم چون اطلاعاتم قد نمیده ولی در تایید فرمایشات anoosh_kp در پست قبل :

بعضی فیلمها هستند که مثلا به آدم اعتماد نفس می دهند
و
بعضی فیلمها فقط تحریک احساس است مثل فیلم های ماجراجویانه یا عاطفی.

بعضی فیلمها هم هستند که انسان را غرق تفکر می کنند. مثل فیلم های فلسفی.
حتی بعضی فیلم های تخیلی هم انسان را به اعماق تفکر فرو می برد. (البته نه همه فیلمهای تخیلی. خیلی هاشون چیزی برای گفتن ندارن و فقط سرگرم کننده ان. اکثر فیلم های تخیلی در محدوده فیلم های بی ارزش هستند.)

حالا راجع به کتابهای کاستاندا حتی اگر هم تخیلی باشد(که نیست) ما را به عمق جهان متوجه می کند.
یعنی با در دست گرفتن کتاب خودبخود وارد تفکر عمیقی می شوید.
آیا مگر نگفته اند یک ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادت است؟ این کتابها شما را به تفکر وادار می کند.

حتی اگر مستند به چیزی نباشد این کتابها( که البته بسیار مفید است و من صدها نکته زندگی از آنها گرفته ام) آیا با وادار کردن شما به تعمق یک محصول موفق فرهنگی به شمار نمی آید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا