لینک فیلم وعکس درموردماوراءالطبیعه-علوم غریبه-هیپنوتیزم وخلاصه هرچیزی توی ا

bagher2

Member
سلام دوستان
هرکی دراین زمینه هامنبعی یاسایتی سراغ دارم لطف کنه لینک یاآدرس بده!

ممنون ازلطفتون

شاگردتون
باقر

bagher2

Member
بابایه نگاهی هم به این می انداختین!!!
دمتون گرم بابا!!!

Peyman-Pop

Active Member
باقر جان می‌دونم دنبال لینک در این زمینه هستی‌ اما چون میبینم به این قبیل موضوعات علاقه مند هستی‌ می‌تونم دو کتاب خیلی‌ خوب رو بهت معرفی‌ کنم که از صد ها لینک می‌دونم بیشتر برات ارزشمند خواهد بود .

اسم یکی‌ از کتابها عجیبتر از علم و یکی‌ دیگه عجیب تر از رویاست . یکی‌ دیگه هم که الان به ذهنم رسید عجیبتر ازواقعیت هستش که هر کدوم کتاب های 200 یا 300 صفحه ای هستند و خیلی جالب .

امیدوارم تونسته باشم کمکی بهت کرده باشم .

شاد باشی .

پیمان

a Truth Seeking

Active Member
من هم اين كتاب رو چند سال قبل خوندم چيزاي جالبي دراين موارد داره ولي نمي دونم چرا بيشتر ماجراهاش ماله قرن گذشته هست البته بيشترياش نه همه.

CenoByte

Member
من هم دو تا سي دي فيلم در مورد علوم ماورا و غريبه دارم اگه خواستي برات رايت كنم بفرستم.خيلي فيلم هاش باحاله....همش هم واقعيه....
بالاي 18 سال (چون ترسناك هست)

bagher2

Member
سلام دوستان
ازلطف شمابی نهایت سپاسگذارم!
آقاپیمان بایدخدمتتون عرض کنم که بنده این کتابهاروخوندم وحتی خیلی ازکتابهای خارجی وعربی روهم مطالعه کردم.تااندازهزیادی هم ازشون استفاده کردم.ولی درحال حاضربیشتربه فیلم وعکس دراین زمینه هانیازدارم!!!
استادپیمان گل!!! فکرکنم شماهم بااین ضرب المثل چینی موافق باشین!
ضرب المثل چینی می گه:
((یک تصویربه هزاران کلمه می ارزد))

پیمان جان بازهم ازلطفتون بی نهایت سپاسگذارم!!!

وامادرمورددوست عزیزم جناب سنوبایت!
بایدبگم که ازشماهم بی نهایت سپاسگذارم!
من حاضرم باهزینه خودم این سی دی هاروبرام بفرستین ولی قبلش اینوبگم که من یه چندتافیلم دراین زمینه هادارم می خوام که یه موقع تکراری نباشن!!!
اگه میشه یه کمی درموردمحتوای فیلمهابگی تابدونم که همونایی نیستندکه من دارم.اگه هم اینجانتونستی توضیح بدی خصوصی پی ام بده!
درهرحال ازلطف همتون ممنونم

شاگردتون
باقر

bagher2

Member
پس چی شدمنتظرم هااااااااااااااااااااااااااااااااااا

جدیدترین ارسال ها

بالا