لغو مجوز رجیسترفلای از سوی Icann !!!!

ady_constantine

Active Member
رجیسترفلای یکی از بزرگترین ثبت کننده های دومین و از نظر میزان فروش جز 20 رجیسترار بزرگ دنیا بوده است .
موفقیتش هم بنظر من پذیرش انواع مختلف پرداخت ( از کارت اعتباری ، پی پال ، گوگل و ... گرفته تا حتی حسابهای مجازی همچون ایگلد ) که باعث شده مشتریان زیادی را بجهت راحتی خرید از این سایت بخود جلب کند .

رجیسترفلای یکی از رسلرهای enom بود که در سالی که گذشت توانست امتیاز رجستراری را از ICANN دریافت کند و کاملا مستقل نماید و دومین های مشتری های خود را برای تمدید یکی یکی از مکان enom به مکان خود ترنسفر می کرد
.

اما هنوز فکر کنم یکسال از دریافت این امتیاز رجیستراری نگذشته که ICAAN این امتیاز را در تاریخ 16 مارس 2007 گرفت و به رجیسترفلای و مشتریان او 15 روز فرصت داده است که یعنی تا آخر همین ماه ( 31 مارس ) دومین ها را به مکان دیگر انتقال بدهد .

هنوز من نمی دانم رجیسترفلای چکار خواهد کرد و خطر نابودی دومین ها وجود دارد . برای همین دوستان برای انتقال دومین های مهم خود از همین امروز اقدام کنند .

منبع خبر : http://icann.org/announcements/announcement-2-16mar07.htm

---------

آخرین ویرایش توسط مدیر:

siavashmusic

Active Member
عدنان جان ممنون ازت
همیشه خبرهای دسته اول و عالی داری

من روی Godady اکانت شخصی دارم(ریسلر نیست) میتونم دومین های خودم رو از روی شرکت های دیگه روی کنترل پنلم توی Godady ترانسفر کنم؟

siavashmusic

Active Member
پس محدودتی از اینکه حسابم شخصی هست و ریسلر نیست در انتقال ندارم؟
چطوری باید اقدام کنم ؟! فقط باید به شرکت هایی که دومینم رو ثبت کردم بگم دومینم رو UnLock کنن!!
بعد چیکار باید بکنم ؟ لطفا کمکم کن عدنان جان

راستی پیشاپیش سال نو رو به شما و خانواده محترمت تبریک میگم انشالله توی سال جدید بتونیم بیشتر با هم همکاری و بیزینس داشته باشیم./

ممنونم

Parham

Well-Known Member
خرید / فروش ممنوع ... فقط جنبه اطلاع رسانی‌ داشته باشه !

ady_constantine

Active Member
پس محدودتی از اینکه حسابم شخصی هست و ریسلر نیست در انتقال ندارم؟
چطوری باید اقدام کنم ؟! فقط باید به شرکت هایی که دومینم رو ثبت کردم بگم دومینم رو UnLock کنن!!
بعد چیکار باید بکنم ؟ لطفا کمکم کن عدنان جان

راستی پیشاپیش سال نو رو به شما و خانواده محترمت تبریک میگم انشالله توی سال جدید بتونیم بیشتر با هم همکاری و بیزینس داشته باشیم./

ممنونم

نه ، مهم نیست که رسلر باشه یا شخصی .

دومینت در رجیسترفلای آنلاک باشه ، کد امنیتی برای انتقال دومین را داشته باشی . سپس مراحل ترنسفر دومین را در مکان جدید انجام می دهی .

می تونی از ساپورت مکان جدید هم کمک بگیری .

patrisweb

Member
با شلام
چرا اين كارو كرده Icann و چرا با ريجيستر فلاي اينم كارو كرده
حتما ريجيستر فلاي يه كاري خلاف قوانين ثبت دامنه انجام داده كه امتياز را ازش گرفتن
چرا از بقيه ريجيسترار ها اين امتياز را نگرفتند
لطفا يه توضيحي بديد كه در چه مورد امتياز ثبت دامنه را از ريجيستر فلاي گرفتند

رجيستر فلاي يك دفعه 2000 دامين ايراني رو بست .... و سايت‌هاي اعتراض زيادي باز شد ولي جز اعتراض به جايي نرسيد . اميدوارم نابود بشه . البته بعد از انتقال دامنه‌ها :p

یک نکته دیگه این که بیشترین سوال من در این فروم بر روی موضوع مالکیت قطعی دومین بوده

اخرین بار هم تصمیم گرفتم که دومین هامو ببرم روی registerfly حالا که این خبر رو خوندم دیگه

واقعا موندم ! از دوستان حرفه ای در این زمینه کسی جایی رو می شناسه که دومین رو بصورت تکی

و بدون نیاز به ثبت بصورت رسلرر می شناسه

مثلا godady ایران رو تحریم کرده

ایا جایی هست

patrisweb

Member
فكر نميكنم كه جايي باشه ولي بنده آماده هستم كه دامين هاتون را ترنسفر كنم و هزينشو به صورت توافقي با هم كنار بيام

يعني يه حالت اقساط ازتون ميگيرم

موفق باشيد

patrisweb

Member
اگر خواستيد هم ميتونيم به انلاين نيك براتون ترنسفر كنيم هم دايركتي

یه سوال اگه بخوام فرضا یک اکانت رسلرری ازتون بخرم و دومین هامو واسه 5 سال اونجا بزارم چی ؟

KASHANWEB

New Member
دومین ها به هیچ عنوان حذف نخواهند شد.
Icann موظفه دومین ها رو به یک رجیسترر (به احتمال زیاد نتورک سلوشنز یا گوددی) بصورت مجانی واگزار کنه.
فقط از صحت اطلاعات داخل کنتاکت دومینتون مطمئن باشید که اگر الکی نوشته باشین امکان اینکه دومین رو از دست بدین زیاده.

خب حالا این اتفاق واقعا می افته ؟ یعنی این شرکت باید کارش رو تعطیل بکنه ؟ راستی رابطه

network solutions با ایرانی ها چطوره ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا