لطفا راهنمايي كنيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
كدوم عكس؟؟ :wink:
اخه تو اين صفحه پر عكسه لطفا اون عكسي كه مورد نظرتونه رو لينكشو برداريد و همينجا بذاريدش...

مجيد

ario

Member
آقا مجيد سلام اگه ممكنه ايميلاتو چك كن برات فرستادم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا پس جريان اون دوتا عكس اينه :oops:
آخه من نميدونستم چيه فروادشون كردم :wink:

آقا اگر ميشه اينجا بذارشون تا همه ببينند و در موردش بحث كنيم

چاكريم
مجيد

ario

Member
سلام آقا مجيد
آخه آدرس سايت يادم نيست كه بگم بري ببيني ولي مربوط به web template بود اگه ميدوني طريقه ساختشو لطفا راهنمايي كن ضمنا من نتونستم عكسها رو بذارم اينجا خودت كه داري لطفا اينجا هم بذار

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
اين اون عكسها...

0705.jpg

1651.jpg

خب حالا دقيقا بگيد چي رو ميخواين؟!

مجيد

ario

Member
سلام خيلي ازتون ممنونم
من ميخوام بدونم اين افكتتهاي نوري كه دادن چطوري ايجاد كردن مثلا رگه هاي سفيد تو عكس دوم يا نورهاي آبي روشن تو عكس اول اصلا با فتوشاپ اين عكسها رو درست كردن يا نه؟
بازم متشكرم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

بله ميشه به راحتي با فتوشاپ درست كرد...

اما اين مستلزم اونه كه شما به فتوشاپ كاملا مسلط باشيد و بتونيد از تمام قسمتهاي فتوشاپ استفاده كنيد.

مثلا همون خطهاي محوي كه در عكس قرمز رنگ هستش اونها ايجادش راههاي مختلفي داره كه هر طراح بنا به قدرت و ذوقي كه داره خودش ايجاد ميكنه مثلا اگر من باشم ميام يك تكست مينويسم با رنگ سفيد و بعد بهش افكت Motion Blur ميدم.. باعث ميشه اون شكلي بشه...

در مورداون شكل آبي يا هر چيز ديگه... آيا به لوگوي بالاي همين ساست دقت كردين؟! شايد حيلي بچه بازي باشه ولي خود دقت كردين اون حاله ها و اون چيزهايي كه هست چطوري ايجاد شدن؟! لوگوي بالا مخلوطي از تقريبا 6 تا عكس عستش !!! من 6 عكس رو روي هم انداختم و با لايه هاي اونها بازي كردم (جريان بر ميگرده به همون Blend Modes كه توي آموزشها هم قرار دادمش) و اونطوري با هم مخلوط شدن و اون شكل در اومده...

در ضمن يك نكته اي رو بگم و اون اينه كه براي يك طراح (حتي خيلي حرفه اي) هيچ چيز مشكل تر از اون نيست كه بياد و طرح يكي ديگه رو دوباره طراحي كنه... حتي اگر تقريبا ساده هم باشه.. چون هر طراحي واسه خودش يك سري ترفندهاي من در آوردي داره كه توي كارش استفاده ميكنه..

مجيد

ario

Member
آقا مجيد سلام
از راهنماييهات واقعا ممنونم رفتم دنبال ساختنش :wink:

Amir2003

Member
با سلام
با عرض معذرت از آقا مجيد :oops:
من فكر ميكنم از فيلتر wind استفاده كرده باشه تا blur
فيلتر دوميblur فقط محو ميكنه ولي wind مي تونه رگه هاي سفيد بسته به لبه عكس ايجاد كنه
خدانگهدار

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

درسته..همونطوري كه گفتم هر طراحي يه ترفندي داره...
من خودم الان اين رو ميتونم راحت با blur در بيارم شما با wind .. هر كسي يه روش كاري داره..

اما خيلي خوبه كه هر كسي بياد روش خودشو بگه حداقل به ديگرون هم كمك كرده

مجيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

كافيه كه مثلا يم حرف E رو سه چهار بار تايپ كني و بعد فيلتر Motion Blur را انتخاب كنيد و بعد زاويه صفر درجه بهش بدين و بعد ميبينيد كه تقريبا شبيه همين ميشه

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا