لایسنس اورجینال کسپرسکی سرور و تحت شبکه

rashinwebseo

New Member
لایسنس اورجینال کسپرسکی سرور و تحت شبکه به عنوان یکی از امکانات پیشرفته و پایه نسخه شرکتی کسپرسی (kaspersky business) می باشد.
شبکه های پیچیده فناوری اطلاعات شرکتی به بالاترین سطح حفاظت از اطلاعات نیاز دارند، با یک بی احتیاطی توسط مدیر سرور و یا کارمندان شرکت یک ویروس مخرب و یا بدافزار می تواند به سرعت در سرور منتشر شده و تمامی اطلاعات مهم شما از جمله اطلاعات مالی، اطلاعات مشتریان، وب سایت ها و سایر داده های مهم شما را از بین ببرد. در یک شبکه کامپیوتری که متشکل از سیستم های متعددی هست و اطلاعات در میان همه سیستم ها به واسطه سرور مرکزی به اشتراک گذاشته شده است، در صورت عدم استفاده از یک آنتی ویروس ایمن و سهل انگاری یک کارمند می تواند باعث انتشار ویروس میان همه سیستم های موجود شود.
آنتی ویروس های معمولی و راه حل های عادی محافظت از اطلاعات جواب گوی سرورها برای محافظت از داده های مهم در برابر آخرین تهدیدات ویروس و بدافزار، که به طور مداوم تحت شدیدترین بار و حملات انجام می شوند را ندارند، سرور ها با توجه به میزان کاربران و اهمیت اطلاعات به راه حل های امنیتی و آنتی ویروس اختصاصی نیاز دارند. کسپرسکی شرکتی برای ویندوز سرور به طور ویژه برای محافظت از شبکه های پیچیده و اطمینان از امنیت کامل منابع شرکتی ایجاد شده است.
با تشخیص و پاسخ سریع تهدیدها و انعطاف پذیری استثنایی ، همراه با کنترل، راه اندازی و پیشگیری از سوء استفاده در برابر تهدیدات امنیتی ، محافظت پیشرفته از سرور را به کسب و کارها ، سازمان ها و شرکت ها در هر اندازه ارائه می دهد.

لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی مخصوص ویندوز سرور​

کسپرسکی مخصوص ویندوز سرور و تحت شبکه به سادگی رابط کاربری آنتی ویروس کامپیوترهای شخصی و خانگی ، اما با قابلیت های ویژه ای برای ایمن نگه داشتن کسب و کار شما در شبکه های کامپیوتری است. با امنیت «تنظیم و فراموش کردن» ، از رایانه های شخصی اعم از Windows ، Mac و همچنین سرورهای ویندوزی برای محافظت از پرونده هایی که بیشترین ارزش را دارد محافظت می کند. خرید کد فعال سازی kaspersky اورجینال از شرکت معتبر و نماینده رسمی کسپرسکی می تواند امنیت اطلاعات شما را تضمین کند. کد لایسنس کسپرسکی ارائه شده توسط ایمن نت قابلیت بروز رسانی مداوم و لحظه ای آنتی ویروس شبکه شما را فراهم می نماید.

آنتی ویروس پیشرفته سرور​

آنتی ویروس پیشرفته سرور کسپرسکی به عنوان یک زیر مجموعه از محصولات خانواده آنتی ویروس کسپرسکی لب و از قابلیت های مهم کسپرسکی شرکتی ( Kaspersky Endpoint Security for Business – Select ) می تواند گزینه مناسبی برای محافظت از اطلاعات مهم شما در شبکه کامپیوتری باشد. شرکت ایمن شبکه هوشمند به عنوان نماینده رسمی کسپرسکی در ایران و همچنین به عنوان یک شرکت متخصص در راه اندازی شبکه و پشتیبانی شبکه به عنوان یکی از خدمات خود فروش لایسنس اورجینال کسپرسکی شرکتی را دارد. نصب و راه اندازی ، رفع عیب و پشتیبانی آنتی ویروس کسپرسکی سرور می تواند خیال شما را از بابت آلوده شدن سرور و اطلاعات مهم به بد افزارها جمع نماید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا