كمك !سرعت سيستمم كم شده

ario

Member
سلام
سرعت سيستم من تازگيها خيلي كم شده 2 هفتس كه ويدوزش رو نصب كردم با نورتون هم چك ميكنم ويروس نداره لطفا راهنمايي كنيد

shahrokh_xp

Active Member
آقا سلام...
سيستمتان چيه؟چه ويندوزي نصب كرديد؟آيا فقط يه ويندوز داريد؟آيا قبل از نصب نورتون هم اين مشكل را داشتيد؟آيا كامپيوترتان قبل از اين ويروس گرفته بود يا نه؟

ario

Member
سلام شاهرخ جان سيستم من p3-1133mhzالبته يه مشكل ديگه هم داره كه گاهي اوقات خودبخود در حين كارrestart ميشه ويندوز xp,98دارميه چيز ديگه هم هست يبعضي وقتها كه سيستم روشن ميكنمautoprotectنورتون از اول disable

MnavidM

Active Member
با سلام

من اين احتمال رو ميدم كه هاردتون يه مشكلي پيدا كرده احتمالا" اگه يه بار از اول هارد رو Fdisk
كنيد مشكلش بر طرف بشه .
براي من اين كار هميشه موثر بوده. :wink:

MnavidM

Active Member
راستي يادم رفت اگه يه بار مادربورد رو هم Restart كنيد بد نيست(باتري روي مادر بورد رو به مدت 10 دقيقه در بيارين).

Ali_chi

Member
ببخشيد ولي

سلام
خسته نباشيد
اينكه سرعت يه سيستم بياد پايين به خيلي عوامل بستگي داره ولي ري استارت شدنش ميتونه مربوط به Ram يا دماي Cpu باشه شما دماي پروسسور خودتون رو اول كار يه نگاه بنداز اگه ري استارت شد دوباره چك كن يه رم هم از دوستات بگير و چند روز باهاش كار كن ببين مشكلت حل ميشه يا نه
اگه دما مشكلي نداشت و رم هم سالم بود بعد برو سراغ هاردت
اين مسپله هم كه ميگي اول كار نشونت ميده به خاطر وجود نورتون هستش يعني نورتون يه سيستم حفاظتي هم براي بايوس شما ميزاره
زياد نگرانش نباش :wink:

shahrokh_xp

Active Member
.من يه كم دير رسيدم و دوستان جوابتان را داده اند ولي يه نكته اي مونده كه اگر دماي cpu شما بالا باشه اشكال از فن cpu است و بايد آن را عوض كنيد و احتمال زياد مشكل شما همين است چون من هم از اين نوع مشكل زياد ديدم :idea:

Ali_chi

Member
البته فراموش نشه گاهي وقتها اگه بين پروسسور و فن اون خمير سيليكون بريزيد و مقدارش كمتر يا بيشتر از حد لازم باشه بازم دماي پروسسور ميره بالا

shahrokh_xp

Active Member
علي گفت:
البته فراموش نشه گاهي وقتها اگه بين پروسسور و فن اون خمير سيليكون بريزيد و مقدارش كمتر يا بيشتر از حد لازم باشه بازم دماي پروسسور ميره بالا
اين نكته هم جا افتاده بود كه علي جان گفتند و نكته تقريبآ مهمي است :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا