[phpNuke] كمك جونه من كمك !‌!

Satanysimp

Member
سلام به برو بكس !
من عضو جديد اينجا هستم.بعد از چند ماه جون كندن تونستم پي-اچ-پي ناك رو نصب كنم !
چن تا مشكل داشتم ميخواستم شما ها كمكم كنين.
1- چطوري ميتونم تو قسمت منو سايت منو جديد وارد كنم؟ مثلا يك قسمت ساختم براي موزيك و ميخوام
توي منو هم لينك اين بخش رو اضافه كنم.
2-چطوري ميشه اين قسمت هارو از توي منو پاك كنم:
Invisible Modules
Inactive Modules

2.jpg
[/IMG]

3-چطوري ميشه قسمت تاپ منو سايت كه بالاي سايت هست رو اديت كنم؟

3.jpg
[/IMG]
چند تا عكس هم براي اينكه بهتر متوجه مشكلاتم بشين گذاشتم.
4-چجوري اين 2 تا قسمت رو از بالاي سايت بردارم؟

4.jpg
[/IMG]
Search & Topics

5- من هر كاري ميكنم نميتونم ناك فارسي رو روي لوكال هاست نصب كنم. هر كاري كه ميكنم سايت با 1000... تا ارور و خطا باز ميشه. ولي ناك غير فارسي بدونه اشكال نصب ميشه.
من از ايزي-پي-اچ-پي استفاده ميكنم براي نصب روي لوكال هاست.

اگه ميشه اين چند مورد رو كمكم كنيد تا يه سري مشكله جديد هم دوباره بگم !!!!!!

خيلي ممنون.​

S4DEGH

Well-Known Member
خب ببين دوست عزيز :

2 - براي کار بالا بايد بري بقسمت بلوک ها و از اونجا بفهمي که نام اين بلوک چيه و بعد بري و اون بلوک را با فرانت پيج باز کني و اون دو قسمت رو حذف کني ! در بعضي موارد در قسمت مديريت يک قسمت مخصوص عوض کردن يا ايجاد کردن تيتر ها در منو مي باشد . که از اون قسمت هم مي توني اونو پاک کني .

1- جواب اين با بالايي تقريبا يكي هست ! براي همين اول 2 را گفتم بعد 1 را ! كافيه او قسمت رو باز كني و در كنار بقيه لينك مورد نظرت رو قرار بده .

3 - براي عوض کردن قسمت بالاي سايت يا هر چيزي که در بالاي سايت وجود داره کافيه در شاخه themes به قالبت رفته و از اونجا فايل header رو باز کني و هر بلايي که مي خواي سرش بيار ! البته در بعضي از قالب ها فقط يک فايل theme هست که تمامي قسمت هاي قالب در اون ثبت شده ! که کافيه با استفاده از فرانت پيج باز كني و يك سرچ كن با نام header كن ! و اصولا در اين فايل قسمت header با اين كد شروع مي شود .
کد:
/************************************************************/
/* Function themeheader()                                   */
/*                                                          */

4 - كافيه مثل بابا فايل رو باز كني و يك سرچ با اين متن : TOPICS_ بعد هر كجا كه ديدي پاك كن در ضمن سرچ هم يادت نره !

5 - اين ديگه از اون حرف هاست ! مگه چه فرقي با هم داره !؟ فقط يك فايل زبان اضافه شده كه مي توني فايل هاي زبان فارسي ناك فارسي رو برداري درست در جاي خودش تو ناك انگليسي قرار بدي و بعد از قسمت پيكربندي ناك زبان فارسي رو انتخاب كني .

بهتره از ايزي-پي-اچ-پي استفاده نكي ! برو از WAMP5 استفاده كن ! چندين مراتب بهتر از اونه !

خب ديگه چه سوالاتي داره ؟!

izone

Active Member
البته با پوزش از مدير انجمن!

1- اگر شما ماژول جديدي نصب ميكنيد در بخش مديريت ماژولها فقط كافيه كه در زمان ويرايش ماژول گزينه
Visible in Modules Block?

را بله انتخاب كنيد كه خودش در منوي تارنما نشان داده ميشود.

2- اون نوشته ها را نياز نداريد پاك كنيد. اينها تنها براي مدير تارنما نمايش داده ميشود كه موقعيت ماژولها را هم زير نظر داشته باشد و حتي به ماژولهاي غير فعال نيز دسترسي داشته باشد. كاربران معمولي آن نوشته ها را نخواهند ديد. براي آزمايش از منوي مديريت logout كنيد و بعنوان يك كاربر وارد شويد با يوزر و پس ديگر يا اينكه بعنوان مهمان وارد شويد خودتان خواهيد ديد.

در مورد نيوك فارسي هم همانگونه كه صادق جان گفتند چندان فرقي ندارد. ما در www.irannuke.com راه نصب آنرا روي لوكال و هاست با تصاوير و نوشته توضيح داده ايم.

شاد و پيروز باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا