كمك براي انجام پروژه دانشگاه

belderchin

Member
سلام دوستان
من براي پروژه دانشگام از دوستاني كه تو برنامه 3d maxو autocad فعاليت دارن كمك ميخوام
پروژه رو براتوون توضيح ميدم دوستاني كه ميتونن كمك كنند اعلام كنند

پلان مبلمان - پلان اندازه گزاري - نما - برش - پرسپكتيو داخلي و خارجي - المان و سردر از يك فرهنگسراي داراي دو طبقه كه با برنامه 3dmax و autocad طراحي بشه . اگه اطلاعات بيشتري خواستيد همين جا مطرح كنيد تا بيشتر توضيح بدم .پروژه رو ميخوام ظرف مدت 5 روز تحويل بدم

با تشكر از دوستان

DIMO

Active Member
هیچ کسی یه همچین کاری واست نمیکنه.میدونی یعنی چی،

پلان مبلمان - پلان اندازه گزاري - نما - برش - پرسپكتيو داخلي و خارجي - المان و سردر از يك فرهنگسراي داراي دو طبقه كه با برنامه 3dmax و autocad طراحي بشه

من که رشته ام معماریه یه همچین چیزی رو نمی تونم ظرف 5 روز:shock: برسونم،اونم چی لابد کیفیت بالا میخوای:oops: من شرمندتم ولی زیاد روی کسی هم حساب نکن چون نشدنیه البته به نظر من.موفق باشی

abbasi_0912

Active Member
سلام دوستان
من براي پروژه دانشگام از دوستاني كه تو برنامه 3d maxو autocad فعاليت دارن كمك ميخوام
پروژه رو براتوون توضيح ميدم دوستاني كه ميتونن كمك كنند اعلام كنند

پلان مبلمان - پلان اندازه گزاري - نما - برش - پرسپكتيو داخلي و خارجي - المان و سردر از يك فرهنگسراي داراي دو طبقه كه با برنامه 3dmax و autocad طراحي بشه . اگه اطلاعات بيشتري خواستيد همين جا مطرح كنيد تا بيشتر توضيح بدم .پروژه رو ميخوام ظرف مدت 5 روز تحويل بدم

با تشكر از دوستان

فکر می کنم که بهتر باشه بری بدی به یک جایی که کار های دانشجویی انجام می دهند برات انجام بدهند چون چند نفر با هم همزمان این کار رو انجام می دهند و زود تر نتیجه میگیری
تازه اینکه اگر پروژه های معماری رو به هر کسی نمیدند ، به بچه های انجمن توهین نشه ولی باید بدهی به یکی که در زمینه کار های 3 بعدی معماری فعالیت داره انجام بده

جدیدترین ارسال ها

بالا