كسي با نرم افزار anim-fx كار كرده

kazifasa

Member
كسي با نرم افزار anim-fx كار كرده من فايل crack شده اين برنامه رو مي خوام كه بتونم متن هاشو ذخيره كنم
اگر كسي سراغ داره به من بگه

bagher

Member
جواب

من اون را به صورت اتفاقي از گوگل پيدا كردم و كرك هم نداشت حجم اون 1.2 مگ بود(يعني كرك شده بود و نصبي) ولي روي هم رفته زياد جالب نيست چون فارسي قبول نمي كنه به نظر من تو نرم افزار flax را از سايت دانلود بگير اون خيلي باحال تر است بعد دنبال پسوردش بگرد. :lol:

kazifasa

Member
آقا شما

مرسي از معرفي تون
شما خودتون پسوردش را در آورديد يا نه.

bagher

Member
من خودم پسوردش را ندارم ولي اين خيلي باحال تر است نه
برو دنبال پسورد اين بگرد اگه پيدا كردي به من هم بگو.

Amir2003

Member
آقا سلام
من هم خودش را دارم هم كركش
تويه اين سايت سرچ كن :twisted: andr.net :twisted: :twisted: :twisted:
يا حق

sh7228

New Member
سلام آقا ديدم بحثflax شد گفتم منم مشكلمو بگم .. آقا من يه لوگو با اين ساختم واسه وبلاگم اما نميدونم چرا قابليت لينك دادن نداره .. يعني فكر كنم يه جاي كد رو اشتباه مينويسم .. ( ولي فكر نكنم اين باشه )‌ اينم http://sh7228.blogspot.com وبلاگه من .. اگه كسي فهميد كجا اون كد كه ميدم براي لينك دادن اشتباهه لطفاً اينجا صحيحشو برام بنويسه .. ممنون از لطفتون

kazifasa

Member
آقا من به كمك

آقا من رفتم برنامه را از سايت دانلود گرفتم
حالا اين برنامه نوشته 1.42 است ولي وقتي دانلود مي شود 1.50 است و كرك هم نمي خواهد و لي شماره سريال مي خواهد آيا كرك كردنش روش خاصي دارد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا مثل اينكه بحث خيلي داغ شده ما هم بريم بگيريمش بعد برگديم بيام خودمون بازي بديم..

آقا ما رو هم بازي بدين الان بر ميگرما :lol:

مجيد

kami_mz

Well-Known Member
شماره سريال

سلام سريال Flax اينه :twisted: :
[PoURaN [TNT
برنامه جالبيه فارسيم ساپورت ميكنه.

kazifasa

Member
كمك

با سلام آقاچيزي كه نوشته بوديد شماره اين برنامه نبود . راستي شمار از ورژن چند استفاده كرديد.
من از ورژن 1.50 استفاده مي كنم .
اگر شماره را بديد ممنون مي شوم .

Amir2003

Member
سلام
آقا يه سري به آرشيو اين وب لاگ بزنيد حتما مشكلتون حل ميشه!
30yavash .persianblog.com
هم كركش هم خودش اونجاست
به همين راحتي به همين آسودگي
خوش باشيد
سال نو هم مبارك
خدانگه دار

kazifasa

Member
من رفتم تو اين سايت كه معرفي

من رفتم تو اين سايت كه معرفي كرده بوديد رفتم ولي قسمت آرشيو اون را باز نمي كنه كه من بتونم در مورد flax شماره سريالش را بگيرم اگر كسي توانست آرشيو را بزكننه شماره سريال را بنويسيد در تاپيك .
مرسي

kazifasa

Member
كمك

اگر كسي برنامه هاي ديگه اي هم داره كه قابليت هاي اين برنامه ها رو دارد لطف كند معرفي كنيد.
مرسي

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش فكر كنم بهترينش Swish باشه..امكاناتش خيلي توپه و خيلي وسيعه

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا