كرك railclone pro

abis3d

New Member
سلام
من پلاگين railclon pro 1.21 رو نصب كردم هركاري با كيجنش كردم نتونستم كركش كنم، ممنون مي شم اگه كسي بتونه كمكم كنه

rmreza

Well-Known Member
من هم با این ورژن کار کردم ولی اگه باز هم کرک بشه وقتی توی مکس اجرا میشه هنگ میکنه و مکس قفل میشه
وقتی که کیجن رو اجرا کردید و کارهاش رو انجام دادین یک شماره سریال به شما میده که ابتدا توی پوشه ریل کلون ذخیره میشه ش. شما باید برید توی درایو نصب ویندوز توی قسمت temp و توی پوشه ریل کلون و کلید رو اینجا ذخیره کنید . ولی باز هم اگه این کار رو انجام بدین وقتی اجرا بکنید باز هم هنگ میکنه.
مففق باشید:shock:

abis3d

New Member
اين كارم كردم بازم نشد.من مشكل هنگ كردن ندارم به هر حال ممنون

3dmad

Well-Known Member
منم خیلی گیرش بودم ولی کرک نمیشه
تنها راهش اینه که وقتی آبجکتتون رو درست کردید (و مطمئن شدید تغییرات دیگه ای نمیخوان توش بدید) تو تنظیماتش یه قسمت داره به اسم DISPLAY ، ویوپورتتون رو روی مش قرار بدید. و بعد هم روی آبجکتتون کلیک راست کرده و convert to poly بکنیدش.

با این کار دیگه نمیپره ولی خب صحنتون سنگین تر میشه.

architect381

New Member
اقا منم مشکل دارم باهاش/متاسفانه موقع استفاده از مکس میاد بیرون/همه کارای کرکشم انجام دادم/ولی ناگفته نماند ک forest pro هم نصب کردم/فک کنم یکیشو باید نصب کنی تا کار کنه اخه با فورست مشکلی ندارم...:wink:

rmreza

Well-Known Member
کلا کرک rail clone روی بعضی سیستم ها مشکل داره و نمیشه ازش استفاده کرد . ولی فارست اینطوری نیست و ورژن کرک شدش حتی روی تری دی مکس 2014 هم جواب میده و مشکلی ندراه ...

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام برای کرک این پوشه رو درست کنین
C:\ProgramData\itoo software\Licenses
توی این پوشه فایل کیجن رو کپی کنین و اجرا کنین تمام!!
برای ریل کلون حتما از این ورژن استفاده کنین
Itoo Rail Clone Pro v1.4.3.220 MAX 64BIT ONLY
لینک
رمز : www.archimax.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا