كرك برنامه Anim-FX

kami_mz

Well-Known Member
سلام.خوبيد؟
اقا برين به بريف كيس ياهو با اين يوزر نيم و پسورد. اونجا يه نسخه از Anim-FX هست.
ID:animfxinjast
PASS:salamati
موفق باشيد.
:wink:

سلام

سلام
آقا اين كه login نمي كنه. هي invalid password ميده.
خودتون تست كنيد اينو!!!!!!!!!
با تشكر
مصطفي اميري

saman_sweden

Active Member
esteghlalfans گفت:
سلام
ببخشيد اين كرك برنامه Anim-FX و Mix-FX رو مي شه از كجا گير آورد؟؟؟!؟!؟!؟!؟

بفرماييد

اين كرك برنامه Anim-FX
5643er-2158719ptr87
آدرس سايتش
http://www.crackheaven.com/download.php?s=235302

اين كرك برنامه Mix-FX 1.04

Ivan Arnoldo Ruesga Pelayo - LQBRHSWFUUGCUJLBEJUMMXA
اين كرك برنامه Mix-FX 1.02
s/n: Michael Gorman - RBSCWS6F2LIR
or
Csyry-WNLSNH8F7NIT

آدرس سايتش
http://www.crackheaven.com/search.php

سلام دوستان،
اين Serial Number برنامه Anim-FX رو كجاش بايد كنيم؟
پيشاپيش تشكر ميكنم ازتون.

aseman

Member
با عرض ارادت
آقايون من در اين مورد مشكل دارم و قبلا هم سوال كردم جوابم نيمه تموم موند 8O 8O
آقا منم مثل رفيقمون موندم اين شماره سريال كجا بايد وارد بشه :? :?
در اين برنامه اي كه من دانلود كردم جايي براي ورود سريالش نيست اگر بلديد به ما هم بگيد
اگر هم نسخهاي رو مي شناسيد كه جاي ورود سريال داره اونم به ما بگيد
فداي همه بچه هاي با حال ايروني
رضا

behsa

Member
من Anim-FX v1.20 Full Version را دارم هر كس ميخواد بگه تا بفرستم خدمتش.

Zanguei

Member
آقا منم اين Anim-FX Full Version رو دارم و يه راه يادتون ميدم كه هر وقت اينجور برنامه ها رو ميخواين با Kazaa يا با iMesh در حاليكه يه ويروس ياب خوب رو سيستمتون نصبه Search كنين!راحت پيدا ميشه.

behsa

Member
Zanguei گفت:
آقا منم اين Anim-FX Full Version رو دارم و يه راه يادتون ميدم كه هر وقت اينجور برنامه ها رو ميخواين با Kazaa يا با iMesh در حاليكه يه ويروس ياب خوب رو سيستمتون نصبه Search كنين!راحت پيدا ميشه.

آقا من هميشه از kazza و اينجور برنامه ها بدم ميومده. ولي ظاهرا خيلي طرفدار داره. البته من فقط واسه software ميخوام نه موزيك و فيلم. آيا ارزشش را داره؟

kami_mz

Well-Known Member
سلام. يه سري افكت آماده فلش براي اعمال روي متن مورد نظر شما و تنها اشكالي كه داره اينه گه به هيچ وجه نميشه از فارسي توي اون استفاده كرد. البته يه نسخه فارسي شده اش توي www.shahkelid.com هست. :wink:

MnavidM

Active Member
با سلام

ممنون كامي جون.

تو اين نسخه فارسي شدش مي شه فارسي نوشت ؟

kami_mz

Well-Known Member
سلام. والا اون جوري كه نوشتن بله ميشه. ولي خودم هنوز كامل نگرفتمش درست نميدونم. ولي توي عكسش كه فارسي نوشته بود.

Zanguei

Member
behsa1110 گفت:
Zanguei گفت:

آقا من هميشه از kazza و اينجور برنامه ها بدم ميومده. ولي ظاهرا خيلي طرفدار داره. البته من فقط واسه software ميخوام نه موزيك و فيلم. آيا ارزشش را داره؟
آره واقعا ارزش داره مخصوصا اگه دنبال PDF هاي آموزشي توپ بگردي بهتريناشو ميتوني اونجا گير بياري. تازه نرم افزارهاي توپ و گرون قيمتي هم مي توني گير بياري كه تقريبا همشون كرك شدن . ولي بايد يادت باشه كه هر برنامه اي رو دانلود كردي از Shared Folder برش داري تا كس ديگه اي شروع به دانلود اونا از روي سيستم شما نكنه . من خودم iMesh رو ترجيح ميدم!

behsa

Member
خدمت كساني كه برنامه Anim-FX v1.20 Full Version را خواسته بودند و آدرس ميلشون را براي من فرستاده بودند بايد عرض كنم برنامه را براشون فرستادم
اما در اين ميان كسي كه آدرس ميلش [email protected] اين بود نميتونه برنامه را بگيره. بگه كه كي هست تا دليلشو بگم چرا.
خوش باشيد

آقا من فارسي اين نرم افزار را ميخواهم ! انگليسيشو كرك شده دارم اما مشكل اينجاست كه فارسا نداره ! تو شاه كليد هم نبود ! اگه ميشه لينك دانلود بده !

Zanguei

Member
Parsa-Mafia گفت:
آقا من فارسي اين نرم افزار را ميخواهم ! انگليسيشو كرك شده دارم اما مشكل اينجاست كه فارسا نداره ! تو شاه كليد هم نبود ! اگه ميشه لينك دانلود بده !
عزيز جان زياد دنبال فارسيش نگرد چون تو اون هم نمي توني فارسي بنويسي.فقط خودش رو فارسي كردن امكان فارسي نوشتن نداره ولي بازم من دارمش اگه خواستي خبرم كن :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا