كاربر مرد نظر پاك نميشه.....

pamjadi

Member
سلام به دوستان و آقاي مجيد خان.....
يكي از دوستان كه در فروم من
http://members.lycos.co.uk/trojanforum/forum
با يه اسم بلند ثبت نام كردن.......و اصلا يه چيز عجيب غريبي شده خودتون برين فروم ميبينيد و چون يه چيزي شده كه اصلا نميشه تايپش كرد نه ميتونه با اون اسم Login شه و منم نميتونم اون رو پاك كنم راهي نيست كه بشه پاكش كرد.......؟

saman_sweden

Active Member
pamjadi گفت:
سلام به دوستان و آقاي مجيد خان.....
يكي از دوستان كه در فروم من
http://members.lycos.co.uk/trojanforum/forum
با يه اسم بلند ثبت نام كردن.......و اصلا يه چيز عجيب غريبي شده خودتون برين فروم ميبينيد و چون يه چيزي شده كه اصلا نميشه تايپش كرد نه ميتونه با اون اسم Login شه و منم نميتونم اون رو پاك كنم راهي نيست كه بشه پاكش كرد.......؟

دقيقا توضيح بده كه كدوم موضوع است منكه چيزي پيدا نكردم
اگر منظورت اينكه trojan گذاشتي تا كامپيوتر مردم رست كني باز بحث ديگري است

منتظر توضيحات جنابعالي هستم

pamjadi

Member
اي بابا

اي بابا اين چه حرفيه ؟
سامان جان ببين تو فروم من يكي از اعضا كه عضو شده تازگي ها برداشته يه اسم بلند بالا گذاشته به عنوان آي دي اونوقت فونت هاي اسمش يه چيزاي عجيب غريبي شده اگه توي ليست اعضا بري ميبينيش چون فونت هاشم عجيب غريب طرف هم نمي تونه login كنه نميدونه چي تايپ كنه حالا منم كه ميخوام نام اين رو پاك كنم كه طرف بياد و آي دي كوتاه تري بنويسه نميشه........چون فونت هاش رو نميشه تايپ كرد معلوم نيست چيه اميدوارم مطلب رو گرفته باشي......مرسي

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا اين مشكلت مثل همون مشكليه كه سهيل داشتش..

يعني اينكه كاربرتون بيشتر از طول مجاز نام كاربر رو وارد كرده...براي حذفش بايد بريد توي ديتا بيتس.. برو توي تيبل users و اونجا پاكش كن

مجيد

pamjadi

Member
سلام

سلام مجيد خان بله درست گفتيد كاربر نامش رو بيش از حد مجاز نوشته خوب مرسي ولي من درست متوجه نشدم كجا بايد برم......

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

منظورم اينه كه برو توي phpMyAdmin

مجيد

saman_sweden

Active Member
Re: سلام

سلام
آقا تو قسمت nuke_users_temp كه تعداد كاركترهاي اسم معمولا تا 25 است اونو ميتوانيد بيشتر كنيد البطه ابن قسمت هم تو همون phpMyAdmin است و براي برداشتن اسم يا عوض كردن آن همون گفته آقا مجيد تو phpMyAdmin است و اسم آن nuke_users است

جدیدترین ارسال ها

بالا