قیمت یخچال ایستاده تک درب

geekgirl

Member

یخچال ایستاده​

قیمت یخچال ایستاده


صنایع برودتی یخچال سازان ونوس تولید کننده ی انواع یخچال صنعتی از جمله یخچال ایستاده می باشد، که از یخچال فروشگاهی معمولاً برای نگهداری از محصولات مختلف از جمله انواع مواد غذایی، نوشیدنی های مختلف از جمله آب معدنی، دلستر، نوشابه و... در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک، هایپرمارکت ها، سوپرمارکت ها، رستوران ها، کافی شاپ و... مورد استفاده قرار می گیرند. یخچال های ایستاده معمولاً در ابعاد و اندازه های مختلف با تعداد درب های متفاوت طراحی و تولید می شوند. جنس بدنه ی یخچال ایستاده پشت بسته و دو طرف نما از ورق های استیل و گالوانیزه می باشد، و این ورق ها معمولاً بسیار مقاوم می باشند، و بنا بر سفارش مشتری می توان از یکی از این دو ورق در بدنه ی این یخچال استفاده کنیم. نورپردازی یخچال سوپری از نوع LED می باشد، و باعث می شود، تا تمام محصولات داخل یخچال سوپری در دیدرس مشتریان باشند، تا آن ها بتوانند قبل از باز کردن درب یخچال محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند، با این کار از هدر رفتن انرژی داخل یخچال جلوگیری می کنند. جنس درب های یخچال ویترینی از نوع شیشه سکوریت نشکن می باشد، که در برابر شکستگی های احتمالی بسیار مقاوم می باشند.

انواع یخچال ایستاده​

قیمت یخچال فروشگاهی


یخچال ایستاده را باید با توجه به نیاز مشتریان طراحی و تولید می گردد، و دارای ابعاد مختلفی هستند. به طور مثال یخچال های دو متری دارای جزئیات بیشتری نسبت به یخچال های ایستاده تک درب هستند. جنس یخچال های دو متری به انتخاب مشتری گالوانیزه یا استیل هستند، در حالی که یخچال های تک درب فقط در جنس گالوانیزه تولید می شوند.

  • یخچال ایستاده تک درب​

قیمت یخچال ایستاده تک درب پپسی


از یخچال ایستاده تک درب برای نگهداری از برخی از محصولات و یا حتی خنک نگه داشتن انواع نوشیدنی ها در سوپرمارکت ها، هایپر مارکت ها، قنادی ها و... نیز مورد استفاده قرار می گیرند. یخچال ایستاده تک در معمولاً در ابعاد 60، 70، 90 سانتی تولید و به بازار عرضه می شوند، و هم چنین قابلیت درج استیکر و یا لوگوی مد نظر شما مشتریان عزیز از جمله هایپ، پپسی، کوکاکولا و... بر روی این نوع یخچال ایستاده عرض کم وجود دارد.

  • یخچال ایستاده دو درب​

قیمت یخچال ایستاده دو درب


یخچال ایستاده دو درب در ابعاد 60، 70، 120 و 150 تولید می شوند. جنس بدنه ی این نوع از یخچال نوشیدنی از نوع ورق استیل و یا گالوانیزه بنا به سفارش مشتری می باشد.

  • یخچال ایستاده سه درب​

قیمت یخچال سه درب فروشگاهی


مشخصات فنی یخچال ایستاده سه درب
ابعاد200٭200٭79 سانتی متر
بدنه داخلیاستیل
بدنه بیرونیاستیل براق
عایق بندیتزریق فوم پلی یورتان
نورپردازیLED
کمپرسورپرقدرت آلمانی
  • یخچال ایستاده چهار درب​

قیمت یخچال ایستاده 4 درب


یخچال چهار درب دارای عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان می باشد، که این نوع از عایق بندی از هدر رفت انرژی و خارج شدن سرمای داخل یخچال ایستاده مغازه به بیرون جلوگیری می کند، به همین خاطر جزو یخچال کم مصرف به شمار می روند. جنس شیشه های این یخچال از نوع سکوریت نشکن دوجداره می باشد، به همین خاطر شکستگی های احتمالی شیشه های یخچال بسیار کم می کند.

  • یخچال ایستاده شش درب​

قیمت یخچال ایستاده شش درب


مشخصات فنی یخچال ایستاده شش درب
جنس بدنه استیل
طبقاتشیشه ای
تعداد درب6 درب
تاجدارد
نور پردازیLED

یخچال لبنیاتی​

لیست قیمت یخچال لبنیاتی


مشخصات فنی یخچال لبنیاتی دو متری
ابعاد200*200*75 سانتی متر
جنس بدنهاستیل
عایقتزریق فوم
تاجندارد
تعداد درب2 درب کشویی
قدرت کمپرسور1/2
بنماریدارد
جنس شیشهسکوریت نشکن

یخچال پروتئینی​

قیمت یخچال سوسیس کالباس


مشخصات فنی یخچال پروتئینی دو متری
ابعاد200*200*75 سانتی متر
جنس بدنهاستیل استنلس
جنس شیشهسکوریت نشکن
عایقتزریق فوم
تعداد طبقات4 عدد
قدرت کمپرسور3/4

یخچال کبابی​

یخچال کبابی


مشخصات فنی یخچال ایستاده کبابی 60 سانتی
قدرت کمپرسورHP1/4
ابعاد یخچالCM 60*90*215
جنس بدنهگالوانیزه رنگی
جنس شیشهدوجداره وکیوم
روشناییLED
عایق بندیتزریق فوم پلی یورتان
طبقات قابلیت جا به جاییدارد

یخچال قصابی​

لیست قیمت یخچال قصابی


مشخصات فنی یخچال قصابی 1/5 متری
ابعاد150*2*75 سانتی متر
جنس بدنهاستیل
عایقتزریق فوم
تاجدارد
قدرت کمپرسوریک اسب بخار

یخچال 60 سانتی​

قیمت یخچال ایستاده تک درب


یخچال های ایستاده در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟​

یخچال های ایستاده ویترینی از مهم ترین و پرکاربردترین محصولات تجهیزات فروشگاهی می باشند، و در سوپرمارکت ها، هایپرمارکت ها، کافه ها و رستوران ها، دکه ها و... مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات در داخل این دسته از یخچال ایستاده شیشه ای به راحتی قابل مشاهده هستند.

https://venusboroodat.com/category/یخچال-ایستاده
 

جدیدترین ارسال ها

بالا