قیمت های کارهای انیمیشنی طراحی دکوراسیون - دوستان کمک کنید شاید این اتفاق برای شما ه

dani666v

Member
سلام
من چند وقتیه واسه یه نفر طراحی دکوراسیون می کنم.
تا حالا 70 تا عکس از نماهای مختلف که اونارو در نرم افزار cinema 4d ساختم تهیه کردم و به ایشان تحویل دادام به همراه دوتا انیمیشن که جمعا 2.30 دقیقه شد.
انیمیشنی که درست کردم شامل دکوراسیون و اساب و اثاثیه منزل و در آن چیزی به حرکت در نی آید جزء دوربینی که فیلم برداری می کند و در آن از vray استفاده نشده است اما در عکس ها از تکنیک های نورپردازی اسکای لایت و گلوبال الیمینوشن استفاده شده است.
به نظر شما قیمت قانونی این کارهای من چقدر می شود چون با ایشان بر سر قیمت مشکل درست کردم.
لطفا اگه کسی میداند مرا راهنمایی کند یا این که مکانی سازمانی به من معرفی دهد تا از آن ها بپرسم.

دوستان کمک کنید شاید این اتفاق برای شما هم بیفتد

maya_22

Well-Known Member
دوست عزیز کارا اکثرا توافقی هست بهتر میبود شما قبل از سفارش به توافق اولیه میرسیدید
در ضمن بستن قرار داد هم به درد اینجور مواقع میخوره و کسی نمیتونه بعدا حرف دیگه ای بزنه مگر تو شرایط خاص ذکر شده در قرار داد

اما در مورد قیمت کار با توجه به قیمتی که شرکت من کار میکنه شاید بتونه کمکتون بکنه

این کار های معماری: اگه از مدلهای آماده استفاده کردی .وفقط رندر میزنی
قیمت پایه از تک فریم000 300 تومن به بالا بسته به کیفیت
با مدل سازی تک فریم000 500 به بالا بسته به کیفیت و جزییات
انیمشن دوربین ثانیه000 30 به بالا

البته قیمت کمتر و بیشتر با تووجه به نیاز مشتری قابل کم و زیاد میباشد

dani666v

Member
داداش خیلی ممنون لطف کردی جواب دادی
شما موسسه ای چیزی سراغ داری که شمارشو به این آقا بدم به خودشون زنگ بزند و مطمئن بشه که من راست میگم.

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
بنده هم با maya_22 جان موافقم، فقط چند تا نکته رو گوشزد کنم.
توی قیمت نهایی کار باید به چند تا نکته مهم حواستون باشه، یکی کیفین نهایی کاره که هر چی کیفیت بیشتر باشه قیمت کار هم طبیعتا میره بالاتر.
یکی دیگه اینکه قیمت ها توی شهرهای مختلف تفاوت داره، البته نه زیاد.
یکی دیگه هم اینکه ببینید کار رو برای چه جور مشتری می زنید طبق بودجه طرف یه جوری قیمت بدید که نه سیخ بسوزه و نه کباب، و اینکه طرف هم مشتری تون بشه.

شاد باشید و موفق.

dani666v

Member
مرسی که من رو بی جواب نگذاشتین عزیزان
راستش کیفیت کارم از نظر خودم بد نیست حتی به خیلی از دوستام نشون دادم گفتن سطح کارت حرفه ایه ولی خودم اینجور فکر نمیکنم و از کار خودم خبر دارم و میدونم چقد مشکل داره ولی از سطح شهرستان ما خیلی بالاتره.
من کهگیلویه میشینیم. مردم شهر ما (دهدشت) مردم کاملاْ بی خدایی هستن و انسانیت هم سرشون نمیشه اینو از صمیم قلب میگم
راستش آقایی که من این کار رو واسش کردم اوضاع مالیش خیلی خوبه و ماشینش تنها 90 قیمتشه و همونطور که گفتم تا الان ۷۰ تا عکس ۳دی که از کاشی سرامیکهاشون گرفتم و توی محیط سه بعدی واسشون کار کردم ساختم با ۲ تا انیمیشن که با هم 2.30 دقیقه شدند. من واسه کارم از ایشون ۱۵۰۰ خواستم ایشون هم قول دادن بهم میدن بعد که کار رو تموم کردم تحویلشون دادم گفتن اینقد ‍\ول زیاده و نمیدن.
حالا هم بهشون گفتم منم قانونی وارد میشم و میرم تعزیرات شکایت میکنم. ایشون هم گفتن برو هر کاری دلت میخواد بکن.
قرارداد هم باهاش ننوشتم جز تو یه برگه واسم نوشت در صورتی که کارهای کاتالوگ بنده را به من تحویل دهد بنده ۱۵۰۰ به ایشان میدهم و ریز و \یز همه چیز توش نیومده و کمی مبهمه
خلاصه فک کنم سرم حسابی کلاه رفته و چیزی گیرم نمیاد جز سوزش چشمام از کار شبانه روزی این یک ماه.

Holmium

Member
غصه نخور داداش سر ما هم زیاد کلاه رفته اینا تجربه میشه برا کارای بعدی که با هر کسی کار نکنی معمولا کسایی که وضع مالی خوبی دارن موقع پول دادن اذیت میکنن

جدیدترین ارسال ها

بالا