قیمت عمل زیبایی سینه

برای انجام یک عمل زیبایی سینه آزمایش‌های مختلفی مورد نیاز است. اگر بخواهید هزینه نهایی عمل زیبایی سینه را متوجه شوید باید هزینه تک به تک آزمایش‌هایی که قرار است انجام بدهید را بدانید.

در جلسه مشاوره می‌توانید در رابطه با آزمایش‌های مورد نیاز با متخصص دکتر پروانه منصوری صحبت کنید.

تعرفه عمل زیبایی سینه به هزینه بی‌هوشی هم ارتباط دارد؟​

یکی دیگر از مواردی که در تعیین قیمت عمل زیبایی پستان تاثیرگذار است بی‌هوشی است. البته برخی از عمل‌های زیبایی سینه نیازی به بیهوشی ندارند و تنها با استفاده از بی حسی موضعی عمل انجام می‌شود.

مشاوره هزینه عمل جراحی سینه​

همان طور که گفته شد صحبت کردن از هزینه عمل سینه نیازمند محاسبه موارد مختلفی است. همچنین یکی از مواردی که تاثیر زیادی در نرخ عمل سینه دارد، نوع و وضعیت حال حاضر سینه است.

به همین خاطر عموما صحبت کردن از قیمت تنها با یک جلسه مشاوره و معاینه مشخص خواهد شد. برای دریافت جلسه مشاوره می‌توانید با شماره‌های کلینیک بیتا تماس حاصل نمایید.


هزینه پروتز سینه​

عمل پروتز سینه یکی از عمل‌های زیبایی سینه است که کارکرد اصلی آن حجیم و سفت کرن پستان است. البته ناگفته نماند که پس از استفاده از پروتز فرم سینه بسیار زیبا خواهد شد.

یکی از مواردی که همواره مورد سوال بوده است، هزینه لیفت سینه است. عوامل مختلفی در این قیمت عمل زیبایی سینه تاثیر گذار است.

مواردی مانند جنس پروتز، میزان تجربه پزشک و غیره می‌تواند در تعیین نرخ پروتز سینه تاثیرگذار باشد در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

قیمت عمل جراحی ماستوپکسی در تهران​

کلینیک بیتا با سال‌ها تجربه در زمینه عمل لیفت سینه در حال حاضر عمل لیفت سینه و تمام عمل‌های زیبایی سینه را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.

هزینه پایه عمل لیفت سینه در تهران از ۲ میلیون‌ تومان شروع می‌شود و تا مبالغ بالاتر ادامه خواهد داشت. در صورتی که قصد اطلاع از هزینه جراحی لیفت سینه را دارید پیشنهاد می‌کنیم با کلینیک بیتا تماس حاصل کنید.

آنچه در مقاله هزینه لیفت سینه به آن پرداختم​

ما در این مقاله از سری مقالات ارائه قیمت خدمات زیبایی در رابطه با هزینه عمل پروتز سینه، قیمت لیفت سینه و در حالت کلی در رابطه با قیمت عمل زیبایی سینه اطلاعاتی را ارئه دادیم.

گفتیم که عوامل مختلفی در قیمت لیفت پستان تاثیر گذار است از مواردی مانند میزان تخصص پزشک تا محلی که در آن عمل انجام می‌شود.

همان طور که گفته شد، یکی از اصلی‌ترین مواردی که می‌تواند هزینه عمل پروتز سینه را تحت تاثیر قرار دهد، نوع عمل و همچنین معاینه اولیه است.

به همین منظور پیشنهاد می‌شود برای اطلاع دقیق از هزینه عمل حتما به صورت حضوری به مرکز کلینیک بیتا مراجعه نمایید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا