قيمت دستگاه افست تك ورقي ( gto ) و دو ورقي بصورت دست دوم و نو با مارك هايدلبرگ

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
سلام دوست عزیز
والا این سوالت ای ول داره !!!! و اون خیلی فوریش هم ای ول تر !!!.
به هر حال قیمت همچی دستگاهی نمی تونه دقیقا مشخص باشه چون صحبت میلیون هست و بستگی به خیلی مسائل جانبی داره مسائلی همچون :
- سال ساخت
- تعداد برجکها
- در هر حال کار بودن یا نبودن ماشین
- سالم بودن یا نبودن
- این که شما مجوز این کار رو داری
- دستگاه اینجا هست یا خارجه و ...
بهترین راه استفاده از مجله صنعت چاپ یا نماینده خود شرکت هایدلبرگ در تهران. البته برای شروع نه برای خریدن!!!
موفق باشی
امین زردوزی

hizomshekan

New Member
امين جان ميدونم كه اطلاعات كمي در اين مورد داريم
و اين سئوالاتمون براي شما پيش پا افتاده است و شايد هم مسخره
ولي من تو يكي از تاپيكهاتون ديدم كه قيمت دستگاه gto تك رنگ رو حدود 20 ميليون نوشته بودند
خواستم اگه ممكنه يه قيمت تقريبي البته براي تك رنگش برام بديم تا اطلاات نسبي در اين مورد داشته باشم
بازم متشكرم

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
سلام دوست من
اختیار داری دوست من ! سوال شما نه پیش پا افتاده هست نه مسخره . خیلی سوال خوبی هست و البته اطلاعات شما هم کم نیست.
والا این قیمت ممکنه حقیقت داشته باشه اما واقعا من می دونم واسه دستگاه نو نمی شه همچی قیمتی گذاشت. اما این قیمت می تونه مربوط به یک دستگاه دست دوم و البته قدیمی Gto باشه که تو ایران هست و به احتمال زیاد کار هم نمی کنه.
سقف قیمت واسه یه دستگاه Gto دست دوم خوب که زیاد هم از عمرش نگذشته باشه حداقل 40 تا 30 میلیون تومن هست اونهم تازه سقف قیمت که شامل هزینه های دیگه هست. البته منظور من دستگاهی هست که شما می خواین به صورت دست دوم وارد کنید به ایران.

vahid_b

Member
به نظر من شما از نماینده خود شرکت هایدلبرگ بگیری بهتره و زیاد به آگهی های شرکت های وارد کننده توجه نکن.
یا اینکه خودت دستگاه را حضوری ببین و بخر.
اگه یه کم تجربه داشته باشی یا اینکه با یه تجربه بری بهارستان مطمئن باش که کارت به نصف روز نمیکشه که پیدا میکنی:wink:

ashrafij

New Member
سلام خسته نباشيد
اگه ممكنه مي خواستم آدرس چند تا از شركتهايي كه در زمينه فروش دستگاههاي افست فعاليت مي كنند رو به من معرفي كنيد.ممنون از لطفتون

جدیدترین ارسال ها

بالا