قرار دادن jepg sequence در background

saeid..hp

Member
سلام به همه دوستان
دوستان لطف کنید نحوه قرار دادن یه فایل ویدئویی ( مثلا jepg sequence ) رو در backgrond توی cinema4D توضیح بدید.
ممنون از راهنماییتون:rose:

Iranian 3d

Member
سلام دوست عزیز اول باید نرم افزار Quick Time رو نصب کنید اگه آخرین وژن باشه بهتره بعد فایل زیر رو دانلود کنید

http://up.behtarin.com/uploads/3176664bfd1.zip

که چند تا عکس داره عکس های با نام Cinema 4d برای قرار دادن ویدئو در Backgrond یا Sky یا هر جسمی که متریال میگیره هست

وعکس های با نام Xilisoft Video Editor مربوط به نرم افزار ویرایش فیلم هست .فرمت های ویدئویی که Cinema 4d قبول میکنه

فرمت های خاصی است که با Xilisoft Video Editor می توانید هر ویدئویی را که خواستید به اون فرمت تبدیل کنید

به عنوان مثال فرمت های : AVI(Video Clip)*- *MOV* -MPEG-4(mp4)*0* را Cinema 4d قبول میکنه

موفق باشید:rose:

saeid..hp

Member
سلام
ممنون از پاسخ کاملت دوست من
یه ایراد دیگه هم دارم وقتی که به BG متریالی که روش فیلم قرار داره رو میدم ارور زیر رو میده. quick time رو سیستمم نصبه
609154fa35b3.jpg

Iranian 3d

Member
سلام دوست عزیز من هم قبلا با R 12 همین مشکل رو داشتم اما از وقتی با R 13 کار میکنم همچین مشکلی ندارم

البته به طور صد در صد نمیدونم مشکل از ویندوز هست یا نرم افزار اما فکر میکنم نسخه ی R 12 مشکل داره چون روی هر ویندوزی

که نصب کردم همین Error رو داشتم اما نسخه ی R13 رو روی هر ویندوزی نصب کردم این مشکل رو نداشت

ویندوز شما چیه و 32 بیت یا 64 بیت ؟ مشخصات RAM -CPU- Graphic رو هم بدین

saeid..hp

Member
عزیز جان یه سرچ زدم انگار مشکل از ورژن 12 باشه میرم واسه نصب 13
ممنون از راهنمایی خوبت دوست عزیز
cinema 4D R12
O.S: 7 64bit
cpu AMD 4X
Ram 6Gb
VGA ATI HD 1GB

جدیدترین ارسال ها

بالا