قالب ویستا برای وی بولتین

قالب زیبای ویستا برای وی وبولتین.
البته این قالب هنوز فارسی نشده ولی به زودی نسخه فارسی شده آن منتشر خواهد شد.

Unasdtitled-1.jpg

دانلود

YTERROR

Active Member
:d قالب جالبی نیست زیاد قبل دیده بودم ولی از بس سایت نال کننده توش تبلیغ گزاشته آدم زده میشه ازش

بازم ممنون

تبلیغات اظافی را میشه پاک کرد. من قلا این کار را کرده بودم و حتی قالب را نیز فارسی کردم ولی....

نظرتون درمورد این چیه؟

لینک دانلودش به زودی ....

پیوست ها

• vista1vg3.jpg
    vista1vg3.jpg
    25.2 کیلوبایت · بازدیدها: 61

moon_spell

Member
سلام اين قالب خيلی وقت که فارسی شده ! در ضمن 3 ورژن هم داره !که ورژن اصلی و بهرام و محمد زحمتش رو کشيدن ،،، و بزودی قالب نيوک برای ويبولتين به همراه بلوک و امکانات جالب هم فارسی ميشه !

فارسی سازی قالب هم کار هر کسی نيست ! قالب اگه درست فارسی نشه کل انجمن رو بهم ميريزه !

قالب ها رو از​
vbskin.ir بگيريد خوب فارسی ميشن !

YTERROR

Active Member
فارسی سازی قالب هم کار هر کسی نيست ! قالب اگه درست فارسی نشه کل انجمن رو بهم ميريزه !

دیگه فارسی سازی یک قالب وی بی که جزو ساده ترین کارهاست نسبت به قالبهای پی اچ پی بی بی و ...... این قدر حرف و حدیث نداره

+

moon_spell

Member
دیگه فارسی سازی یک قالب وی بی که جزو ساده ترین کارهاست نسبت به قالبهای پی اچ پی بی بی و ...... این قدر حرف و حدیث نداره

+

بله ميدونم ولی من چون يکی نتونست اين کار رو انجام بده و گفت نميشه قالب رو فارسی کرد ميگم ! اگه کسی وارد باشه که 100% آسونه ! من که خودم هيچ سر رشته اي از ويبولتين ندارم ، صفر !
طرف ميگفت قالب دورش گرده نميشه !!!! و اين قالب برای فارسی کردن نيست

اصلا" میشه یگی بگه با چی برنامه ای فارسی میشه ؟
منم تا حالا فارسی نکردم خیلی دوست دارم اینکارو بکنم ولی ....

YTERROR

Active Member
اصلا" میشه یگی بگه با چی برنامه ای فارسی میشه ؟
منم تا حالا فارسی نکردم خیلی دوست دارم اینکارو بکنم ولی ....

یک عدد فتوشاپ برای تغییر دادن عکسها از چپ به راست

و RTl کردن DIV ها و Table ها و سپس ایمپورت کردن در وی بی فایل ایکس ام ال و تغییرات در ادمین برای تنظیم فونت به تاهاما

وسلام

موفق و پیروز باشید

sparksun

Member
ببخشید نمی خواستم دخالتی کرده باشم تا فردا دوباره 1001 حرف و حدیس در نیاد پشت سرمون ولی کاش همه چیز به همین سادگی بود که دوست عزیزمون فرموده بودن ...

یک عدد فتوشاپ برای تغییر دادن عکسها از چپ به راست

و RTl کردن DIV ها و Table ها و سپس ایمپورت کردن در وی بی فایل ایکس ام ال و تغییرات در ادمین برای تنظیم فونت به تاهاما

وسلام

برای فارسی کردن یه قالب معمولی شاید فقط همین مراحل کافی باشه ولی اگر بخواید قالب هایی رو که تو بخش های مختلفش هزاران بار دست برده شده فارسی بکنید باید شناخت کامل از تک تک کد ها داشته باشید .. من تو خیلی از این قالب هام وقتی می بینم جواب نی تونم از همون کد ها بگیرم کد هارو با قالب ها دیگه ترکیب یا جایگذین می کنم مثلا وقتی که postbit جواب نده برای راست چین شدن و برای این که یک کار اصولی و حرفه ای در بیاد میام روی خود کد کار می کنم و یا جایگذینش می کنم تو سری همون قالب یا ریستورش می کنم و دوباره می چینم ولی هیچ موقع نمیام کاری بکنم انجمن با قالب یکی بشه بلکه میان قالب رو با انجمن یکی میکنم .. برای همین هم این استایل ها رو بر روی هر انجمن استاندارد فارسی شده ای نصب بکنید 100% جواب مکی دهد و دوباره نیاز به کار های کیمیاگری ندارد ..
این نکته رو هم باید بگم که همین قالب هست که اگر خوب ویرایش نشود سرعت باز شدن سایت رو بشدت پایین میاره ..
باز هم به نظر من قالب باید به شکلی باشه که کاربر را جذب بکنه و همه تغییرات به نحوه بسیار زیبایی قرار بکیرند . .
باید به شکلی هم باشه که در مرور گر های مختلف درست نشان داده شود ..
حالا با همه این صحبت ها فارسی کردن قالب خوب و استاندارد کار ساده ای هست یا سخت ؟؟!!

IranPardakht

Well-Known Member
ببخشید نمی خواستم دخالتی کرده باشم تا فردا دوباره 1001 حرف و حدیس در نیاد پشت سرمون ولی کاش همه چیز به همین سادگی بود که دوست عزیزمون فرموده بودن ...

برای فارسی کردن یه قالب معمولی شاید فقط همین مراحل کافی باشه ولی اگر بخواید قالب هایی رو که تو بخش های مختلفش هزاران بار دست برده شده فارسی بکنید باید شناخت کامل از تک تک کد ها داشته باشید .. من تو خیلی از این قالب هام وقتی می بینم جواب نی تونم از همون کد ها بگیرم کد هارو با قالب ها دیگه ترکیب یا جایگذین می کنم مثلا وقتی که postbit جواب نده برای راست چین شدن و برای این که یک کار اصولی و حرفه ای در بیاد میام روی خود کد کار می کنم و یا جایگذینش می کنم تو سری همون قالب یا ریستورش می کنم و دوباره می چینم ولی هیچ موقع نمیام کاری بکنم انجمن با قالب یکی بشه بلکه میان قالب رو با انجمن یکی میکنم .. برای همین هم این استایل ها رو بر روی هر انجمن استاندارد فارسی شده ای نصب بکنید 100% جواب مکی دهد و دوباره نیاز به کار های کیمیاگری ندارد ..
این نکته رو هم باید بگم که همین قالب هست که اگر خوب ویرایش نشود سرعت باز شدن سایت رو بشدت پایین میاره ..
باز هم به نظر من قالب باید به شکلی باشه که کاربر را جذب بکنه و همه تغییرات به نحوه بسیار زیبایی قرار بکیرند . .
باید به شکلی هم باشه که در مرور گر های مختلف درست نشان داده شود ..
حالا با همه این صحبت ها فارسی کردن قالب خوب و استاندارد کار ساده ای هست یا سخت ؟؟!!

سخت.... ممنون از بابت توضیح شما به دوستان.

YTERROR

Active Member

فارسی سازی یک قالب وی بی که جزو ساده ترین کارهاست نسبت به قالبهای پی اچ پی بی بی و ......

همه اینا تویی فارسی سازی هر چیزی باید مورد توجه قرار بگیره ولی دقت به حرف بالای من نکردید نسبت به ........ ساده

پی اچ پی بی بی باید حدودا 30 تا الی 49 تا فایل رو ادیت کنید و هر ادیت باید به صورت کامل صورت بگیره برای تغییر هر جدول باید تست کرد و ..... بگزریم

ان شاالله موفق باشید ( و فارسی سازی رو هیچوقت برای هیچ چیز سخت نگیم چون ساختش دیگه غیر ممکن تصور میشه )

sparksun

Member
همه اینا تویی فارسی سازی هر چیزی باید مورد توجه قرار بگیره ولی دقت به حرف بالای من نکردید نسبت به ........ ساده

پی اچ پی بی بی باید حدودا 30 تا الی 49 تا فایل رو ادیت کنید و هر ادیت باید به صورت کامل صورت بگیره برای تغییر هر جدول باید تست کرد و ..... بگزریم

ان شاالله موفق باشید ( و فارسی سازی رو هیچوقت برای هیچ چیز سخت نگیم چون ساختش دیگه غیر ممکن تصور میشه )

باز هم شرمنده ولی انگاری شما دقت نکردین که داریم ما در خصوص قالب های ویبولیتین صحبت و تبادل نظر می کنیم حالا اینجا phpbb یا برنامه های دیگه چه دخل و تصرفی دارند که ما داریم با هم مقایسه می کینم تو انجمن ویبولیتین حد اقل من نمی دانم ..
در ثانی من نقل مطلب از شما کردم!! اگر توجه به پست بنده کرده بودید مطلبی که شما توضیح دادید رو به صورت نقل قول نشون دادم و مورد برسی قرار دادم .. من پی اچ پی بی بی کار نکردم که بخوام بدونم ساده هست یا مشگل برای همین هم نظری در این خصوص نمی دم و تا زمانی که اطلاعات کامل و دقیق نداشته باشم حرفی نخواهم زد تا باعث سردرگمی دوستان نشوم .. این هم که می بینید اومدم اینجا پست دادم برای این بود که دیدم اسمی از سایتم اومده و به نوعی خواستیم اطلاع رسانی هم کرده باشیم در خصوصی مطالبی که ردو بدل شده همین .. وگرنه جنبه تبلیغاتی نداشته و نیازی هم به این نوعش خوشبختانه نداریم دوستان لطف دارند و نسبت به شناختی که از من دارند میان و صحبت می کنند ..

ان شاالله شما هم در کار های دیگرتان موفق باشید مانند ویبولیتین ..

دیگر سخنی در این خصوص در این تاپیک نخواهم گفت .
موفق و پیروز باشید
بهرام

جدیدترین ارسال ها

بالا