قالب های فارسی phpBB

panahjoo

Member
با اجازه Hyper عزیز تصحیح می کنم که همه این قالبها رو من فارسی نکرده ام بلکه چون قسمت دانلود فروم آموزش به هم ریخت برای اینکه کاربران دسترسی به قالبها را داشته باشند آنها را یکجا در صفحه ای که شما ذکر کردید جمع آوری کردم. به زودی قسمت دانلود سایت دوباره فعال می شود و این نجموعه را کاملتر خواهیم کرد.
با تشکر
امیــــــــــــــــــــــــــد

majid2x

Active Member
بنده هم تعدادي قالب فارسي كردم !
بزودي مي زارمشون همينجا

ميگم آيا قالب vb براي phpbb موجوده ؟
اگه نيست بايد دست به كار بشيم !

majid2x

Active Member
رضا جام قالب هام همش مشكل داشت !
مجبور شدم عرضه رو به تاخير بندازم !

رضا phpbb2.21 Fantastico مشكل نداره ؟
آخه رو لوكال همشون سالمن !

h.khafan

Active Member
سلام:
من یه قالب فارسی کردم البته تنه کاری که کردم این بود که نوشته ها rtl نوشته شن البته درستم کار کرد .
حالا نمیدونم همین کار کافیه یا نه؟ البته فونت ها رو م تاهوما کردم .

panahjoo

Member
برای phpbb3 دیگه نیازی به این همه دنگ و فنگ نیست!!!
شما بدون جنگ و خونریزی توی قسمت استایل هر قالبی که میخواهید استفاده کنید در فایل common.php مقدار ltr را به rtl تغییر بدهید کل قالبتون اتوماتیک فارسی میشه.

panahjoo

Member
شما از چه ورژن phpBB استفاده میکنید؟
یک قالب انتخاب کنید.
اونو در پوشه template بریزید.
به بخش مدیریت فرومتون برید .
در قسمت قالبها اون قالب را نصب کنید.
پس از نصب به بخش مدیریت فروم رفته و قالب جدید را قالب پیش فرض انتخاب کنید.

به نام او::

اگه از ور‍‍‍ژن3 استفاده ميكنيد قالب مورد نظر خودتون رو همونطور كه يكي از دوستان گفتند به پوشه تمپليت بفرستيد به قسمت كنترل مديريت بريد و در قسمت استايلها قالب مورد نظر رو نصب كنيد و در هنگام نصب هم اون رو به صورت پيش فرض در بياريد.

اگه تغييري حاصل نشد به پوشه كش در روت بريد و همه فايلها به جز ايندكسو اچ تي داكس رو پاك كنيد و دوباره صفحه فروم رو رفرش كنيد.اگه بازم تغييرات اعمال نشد پس حتما خوب نصب نكرديد.

در ضمن هر كي كه قالب خواست براي phpbb به آي دي زير پي ام بده كه كلكسيون قالبهاي ويستايي و چند تا هم تو فروم phpbb معرفي كرده.
yahoo id::cazino86
خوش باشيد.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا